Zápasy U18
Minulý zápas
FC Háje Jižní Město
FC Slavoj Vyšehrad U18
15. kolo - Pražský přebor staršího dorostu U19, 24.03.2024 12:45
4:2
Další zápas
FC Slavoj Vyšehrad U18
Fotbalová akademie Alexe Zbura
16. kolo - Pražský přebor staršího dorostu U19, neděle 31.03.2024 10:00
10:00
Všechny zápasy
neděle 06.08.2023 10:00
Přátelské utkání
Hřiště: ul. Ke Stadionu 576, Benešov
Přátelské utkání
Hřiště: ul. Ke Stadionu 576, Benešov
SK Benešov U19 x FC Slavoj Vyšehrad U18
středa 16.08.2023 14:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x ABC Braník U18
středa 23.08.2023 10:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x SK Modřany U19
1.kolo / neděle 03.09.2023 14:30
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Ve Lhotce 1045/3, Praha 4-Lhotka
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Ve Lhotce 1045/3, Praha 4-Lhotka
FC Tempo Praha B x FC Slavoj Vyšehrad U18
13.kolo / středa 06.09.2023 17:00
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Sokolovská 810/304, Praha 9-Vysočany
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Sokolovská 810/304, Praha 9-Vysočany
TJ Praga x FC Slavoj Vyšehrad U18
2.kolo / neděle 10.09.2023 10:00
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x FC Háje Jižní Město
3.kolo / sobota 16.09.2023 13:30
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: U Zličínského hřiště 499/3, Praha 17-Zličín
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: U Zličínského hřiště 499/3, Praha 17-Zličín
Fotbalová akademie Alexe Zbura x FC Slavoj Vyšehrad U18
4.kolo / neděle 24.09.2023 10:00
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x SK Střešovice 1911
2:0
5.kolo / neděle 01.10.2023 16:00
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Na Vrších 1503/1, Praha 10-Vršovice
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Na Vrších 1503/1, Praha 10-Vršovice
SK Union Vršovice x FC Slavoj Vyšehrad U18
6.kolo / neděle 08.10.2023 10:00
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x SC Xaverov Horní Počernice
7.kolo / neděle 15.10.2023 13:15
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Bedřichovská 151/14, Praha 8 (hřiště UMT)
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Bedřichovská 151/14, Praha 8 (hřiště UMT)
FK Meteor Praha VIII B x FC Slavoj Vyšehrad U18
8.kolo / neděle 22.10.2023 10:00
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x FK Admira Praha B
9.kolo / sobota 28.10.2023 12:00
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Kovářova 545, Praha 13-Stodůlky
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Kovářova 545, Praha 13-Stodůlky
TJ Sokol Stodůlky x FC Slavoj Vyšehrad U18
10.kolo / neděle 05.11.2023 10:00
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x SK Zbraslav
11.kolo / sobota 11.11.2023 10:30
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Meteorologická 533, Praha 12-Libuš
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Meteorologická 533, Praha 12-Libuš
SK Libuš x FC Slavoj Vyšehrad U18
12.kolo / sobota 18.11.2023 10:00
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x FC Zličín
sobota 13.01.2024 14:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x TJ Sokol Cholupice
úterý 05.03.2024 18:30
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x SK Nusle muži
14.kolo / sobota 16.03.2024 15:00
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x FC Tempo Praha B
15.kolo / neděle 24.03.2024 12:45
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Sportovní areál K jezeru, Praha 11-Háje (hřiště UMT)
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Sportovní areál K jezeru, Praha 11-Háje (hřiště UMT)
FC Háje Jižní Město x FC Slavoj Vyšehrad U18
4:2
16.kolo / neděle 31.03.2024 10:00
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x Fotbalová akademie Alexe Zbura
10:00
17.kolo / sobota 06.04.2024 11:30
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Cukrovarnická 1071, Praha 6-Střešovice
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Cukrovarnická 1071, Praha 6-Střešovice
SK Střešovice 1911 x FC Slavoj Vyšehrad U18
11:30
18.kolo / neděle 14.04.2024 12:15
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x SK Union Vršovice
12:15
19.kolo / neděle 21.04.2024 11:15
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Božanovská 2098, Praha 20-Horní Počernice
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Božanovská 2098, Praha 20-Horní Počernice
SC Xaverov Horní Počernice x FC Slavoj Vyšehrad U18
11:15
20.kolo / neděle 28.04.2024 17:00
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x FK Meteor Praha VIII B
17:00
21.kolo / sobota 04.05.2024 10:00
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Hovorčovická 1281/11, Praha 8-Kobylisy
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Hovorčovická 1281/11, Praha 8-Kobylisy
FK Admira Praha B x FC Slavoj Vyšehrad U18
10:00
22.kolo / neděle 12.05.2024 13:00
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x TJ Sokol Stodůlky
13:00
23.kolo / sobota 18.05.2024 12:30
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Pod Havlínem 1302 Praha 16-Zbraslav,
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Pod Havlínem 1302 Praha 16-Zbraslav,
SK Zbraslav x FC Slavoj Vyšehrad U18
12:30
24.kolo / neděle 26.05.2024 13:00
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Pražský přebor staršího dorostu U19
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x SK Libuš
13:00
Mládežnické týmy
Tabulka "A tým"
Pražský přebor | Z | V | R | P | B | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Slavoj Vyšehrad | 18 | 12 | 3 | 3 | 39 |
2. | FC Přední Kopanina | 18 | 12 | 1 | 5 | 37 |
3. | FC Tempo Praha | 18 | 11 | 3 | 4 | 36 |
4. | FC Zličín | 18 | 9 | 3 | 6 | 30 |
5. | Sokol Kolovraty | 18 | 9 | 3 | 6 | 30 |
6. | FK Motorlet Praha | 18 | 8 | 5 | 5 | 29 |
7. | ČAFC Praha | 18 | 8 | 5 | 5 | 29 |
8. | SK Střešovice 1911 | 18 | 9 | 2 | 7 | 29 |
Celá tabulka |
Pozvánka na utkání B-týmu
TJ Sokol Bílá Hora
Pražská I. B třída (skupina A)
pondělí 01.04.2024 15:30
FC Slavoj Vyšehrad B
|
||||||
Všechny zápasy B-týmu |
---|
Výsledky
neděle 24.03.2024 15:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. B třída (skupina A)
1:1
Mezinárodní svaz mládeže
|
||||||
neděle 24.03.2024 12:45
FC Háje Jižní Město
Pražský přebor staršího dorostu U19
4:2
FC Slavoj Vyšehrad U18
|
||||||
neděle 24.03.2024 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
4:3
MFK Trutnov
|
||||||
neděle 24.03.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U15
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
2:4
MFK Trutnov
|
||||||
sobota 23.03.2024 14:30
FC Slavoj Vyšehrad U16
Pražský přebor mladšího dorostu U17
0:1
FK Meteor Praha VIII B
|
||||||
sobota 23.03.2024 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
1:2
FK Dukla Praha B
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:30
FC Zličín
Pražský přebor
2:3
FC Slavoj Vyšehrad
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká divize staršího dorostu U19 (skupina B)
1:3
FK Dukla Praha B
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:00
SK Vysoké Mýto
Česká divize mladších žáků U13 (skupina C)
2:8
FC Slavoj Vyšehrad U13
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:00
SK Vysoké Mýto
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
20:1
FC Slavoj Vyšehrad U12
|
||||||
Všechny výsledky A-týmu |
---|