FAN SHOP

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Oliver a Marian Slaninovi vyhráli poslední tombolu roku

Tombola Teprve dvanáctiletý Oliver Slanina se stal hvězdou poločasové přestávky během utkání ČFL v sobotu 11. listopadu na Vyšehradě. Přišel si totiž pro vítěznou cenu v tombole: toustovač a lahev vína. Zápas šemíků s Benátky nad Jizerou navštívil společně se svým otcem Marianem Slaninou.

„Navštěvujeme domácí utkání Slavie a také Vyšehradu, tradičního pražského klubu. A občas se objevíme i na některých zápasech venku,“ zmínil otec výherce tomboly. S tím, že během druholigové sezony na jaře roku 2016 navštívili utkání našeho týmu v Pardubicích a letos na podzim byli pro změnu v Nymburku. Přinesli šemíkům štěstí, protože obě tato utkání vyhráli 1:0.

Na domácí utkání ale pěšky chodit Slaninovi nemohou, musejí dojíždět. Nebydlí totiž v Praze, ale v Lánech. Dvoutisícové obci ve Středočeském kraji, známé svým zámkem, tradičním prezidentským sídlem.

Marian Slanina přitom pochází z Kroměříže, z rodiny s fotbalovými kořeny – jeho dědeček trénoval známého „fotbalového barda“ a nebo také „bodrého Hanáka“ Petra Uličného ještě v době, kdy byl mladým fotbalistou. Marian dal ale přednost atletice a udělal dobře, protože se stal dorosteneckým mistrem republiky v bězích na středních tratích, tedy 800 m a 1.500 m. Jeho syn Oliver hraje fotbal za SK Lány.

„Manželku mám z Ústí nad Labem, sám dojíždím do práce do Rakovníku, takže z Lán to mám blíž. Ale Prahu často navštěvujeme nejen kvůli fotbalu. Je tady opravdu hodně možností, jak trávit volný čas s celou rodinou,“ upřesnil Marian Slanina. Jak je vidět, i v dnešní době a v systému, který moc nepřeje klasické rodině, najdou se stále ještě mladí lidé, kteří si umějí tyto základní a tradiční hodnoty ubránit.

Radost z prvenství v tombole samozřejmě Marian i Oliver Slaninovi měli, rozpačití však byli z poločasového stavu na ukazateli skóre: 0:2. „Pětadvacet minut velkého tlaku přišlo nazmar, naopak dva góly daly potom Benátky. Ale věřím, že to skončí alespoň remízou 2:2,“ odhadl Marian Slanina. Dopadlo to ještě lépe, šemíci zápas úplně otočili, vyhráli 4:2 a posunuli se na 6. místo tabulky. Teď tedy ještě zvládnout poslední utkání podzimu v sobotu 18. listopadu v Dobrovici…

 

Vítězové podzimní tomboly

Miroslav Komžík, Jižní Město-Opatov

Petr Pelikán, Hloubětín

Pavel Matějovský, Krč

Daniel Jáchym, Uhříněves

Jiří Havel, Nusle

Josef Čibera, Jirny

Jiří Svoboda, Řepy

Ondřej Dubišar, Luková u Lanškrouna

Oliver Slanina, Lány

 

Foto z tomboly: zde

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

PŘÍŠTÍ KOLO

připravuje se...

VÝSLEDKY

připravuje se...