INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

FAN SHOP

U 16 porazila Střešovice 2:1

U 16 První pražské derby v této sezoně šestnáctiletí šemíci zvládli. V sobotu 5. září porazili na hřišti v Krči o rok starší hráče Střešovic 2:1 brankami Romana Mamudova a Lukáše Tomana z penalty. Díky třetímu vítězství v sezoně se v tabulce České divize U 17 (skupina C) posunula naše U 16 z jedenáctého na desáté místo.

Naši hráči tak odčinili dva týdny starou krčskou ostudu, kdy zde nečekaně podlehli 0:1 České Třebové. Střešovice přirom nastoupily k utkání v roli přemožitelů „šestnáctek“ Meteoru a Admiry.

V prvním poločase ještě za bezbrankového stavu šel sám na gólmana soupeře Zdobnický, bohužel mu v poslední chvíli utekl balon. S přibývajícími minutami rostla jistota našich hráčů v kombinaci, ale bez výraznějšího efektu. Naopak Střešovice se ve 22. min. se po rohovém kopu ujaly vedení hlavičkou Mužíka z malého vápna: 0:1. Územní převahu se nedařilo zužitkovat ani sedm minut před poločasem, kdy se prosmýkl Vu a běžel sám na gólmana, v poslední chvíli mu však ukopl balon křižující stoper.

Čtyři minuty po změně stran po přihrávce od Stýbla vyrovnal Mamudov: 1:1! V 71. min. po přihrávce od Zíky zahrál jeden z obránců hostí rukou v pokutovém území a penaltu chladnokrevně provedl Toman: 2:1!

Střešovice se pak snažily vyrovnat, ale Lorenz v naší bráně tým podržel. V posledních deseti minutách přišly čtyři šance projít otevřenou obranou Střešovic, akce se ale nepodařilo dotáhnout do konce.

V utkání 7. kola naše U 16 nastoupí v sobotu 22. září v Kolíně, na půdě vedoucího týmu tabulky. Výkop utkání je čtvrt hodiny po poledni.

Trenér U 16 Zdeněk Jaroš: „Klukům chci poděkovat za bojovný výkon. Takhle musí hrát, ale každé utkání! Ne jen s Trutnovem a Benešovem. Odčinili ostudu s Českou Třebovou. Příští utkání nás čeká lídr soutěže Kolín, budeme-li však hrát tak, jako poslední dvě utkání, nikdo to s námi nebude mít lehké.“

 

U 17: Slavoj Vyšehrad B – SK Střešovice 2:1 (0:1)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 15. září 2018.  

Branky: 49. R. Mamudov, 72. L. Toman – 22. Mužík.

Střely: 11:7. Rohy: 7:4.

Rozhodčí: Rychtár – Nebáznivý, Karel. ŽK: L. Toman, Fait (oba Vyšehrad).

Diváků: 20.

Vyšehrad U 16: Lorenz – R. Mamudov (77. Molodci), Horák (82. Halasz), L. Toman, Jelínek – Mareš, Coufal, Stýblo, Zdobnický (67. Zíka) – Vu (46. Tran), Fait. Na lavičce byl ještě připraven brankář Skokánek. Trenér Zdeněk Jaroš.

Střešovice U 17: Cockrell – Bočan, Zima, Mužík, Fischer – Kučera, Thor (67. Novotný), Melounek, Heller – Řehák (53. Askarov), Hudec. Trenéři František Melounek a Filip Mužík.


Branky Vyšehradu U 16 v České divizi mladšího dorostu

4 – Coufal

3 – Tran

2 – Stýblo

1 – Jelínek, R. Mamudov, Mlejnek, L. Toman, Vu, Zdobnický, Zika


Asistence

4 – Jelínek

3 – Stýblo

1 – Coufal, Mareš, Mlejnek, Zdobnický, Zika

 

Fotogalerie z utkání: zde

PŘÍŠTÍ KOLO

 

...............................

Vyšehrad měl v tomto utkání od začátku územní převahu, do vedení ale šel až po půlhodině hry z penalty. Do té doby neproměnili naši hráči tři gólové šance. Ve 30., min. byl však faulován ve vápně domácích Stýblo a Molodci z penalty se nemýlil: 0:1! To byl také výsledek prvního poločasu.

Šest minut po změně stran se po autovém vhazování Zdobnického dostal k míči Stýblo a nezaváhal: 0:2! Trvalo jen pět minut a situace se „v bleděmodrém“ opakovala: znovu aut Zdobnického, znovu náběh Stýbla a přesná koncovka: 0:3!

V 64. min. kombinaci Zdobnického a Vu zdárně zakončil kapitán Coufal: 0:4! A v 76. min. z přihrávky Zdobnického dal pátý gól Vu: 0:5!

Tento stav byl na ukazateli skóre ještě deset minut před koncem, mladí šemíci pak ale polevili a dovolili domácím dva „slepené“ góly. Trutnov korigoval díky trefám dvou střídajících hráčů v 81. min. překonal Pospíšila Kulda a v 82. min. Borovski. Zápas tak skončil 2:5 a naše U 16 si připasala druhé vítězství venku v této sezoně – to první bylo koncem srpna v Ostré,

V sobotu 23. března naše U 16 přivítá na Vyšehradě „sedmnáctku“ Vlašimi a půjde o souboj 11. s 10. místem tabulky, které od sebe dělí jen tři body. Zápas má výkop čtvrt hodiny po poledni.

Trenér U 16 Zdeněk Jaroš: „Utkání v Trutnově jsme měli od začátku ve své moci. Až deset minut před koncem, kdy už jsme vedli 5:0, jsme polevili a dvakrát inkasovali.“

 

U 17: MFK Trutnov – Slavoj Vyšehrad B 2:5 (0:1)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 16. března 2019. Branky: 81. Kulda, 82. Borovski – 51. a 56. Stýblo, 31. Molodci z pen., 64. Coufal, 76. Vu. Rozhodčí: Vít – Turek, Beránek. ŽK: Taláb, Pavelka – L. Toman, Coufal, Vu. Diváků: 40.

Trutnov U 17: Laštovka – Gnol, Ondráček (36. Borovski), Macela, Volman – Taláb (65. Kulda), Hetflejš (65. Valeš), Sapár, Klejna (30. Pavelka) – Rohrbacher, Červený (30. Bednář). Trenéři Tomáš Cerman, Aleš Starý a Petr Vlach.

Vyšehrad U 16: Pospíšil – Mareš, Molodci, L. Toman, Nováček (46. R. Mamudov) – Fait – Zdobnický, Stýblo, Coufal, Vodička – Vu. Trenér Zdeněk Jaroš.

 

Branky Vyšehradu U 16 v České divizi mladšího dorostu

13 – Stýblo

9 – Coufal

6 – Zdobnický

5 – Tran

3 – Vu

2 – Molodci

1 – Fait, Halasz, Jelínek, Lupan, R. Mamudov, Mlejnek, Přech, L. Toman, Zika

 

Asistence

12 – Zdobnický

7 – Jelínek

5 – Coufal

4 – Stýblo

3 – Tran

2 – Horák, Mareš, Vodička, Vu

1 – Halasz, R. Mamudov, Mlejnek, Zika

 

Foto: Zdeněk Jaroš

VÝSLEDKY

 

.................................