INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

FAN SHOP

U13 prohrála s lídrem tabulky

 U13 - V neděli 26.5 odehrála U13 utkání s lídrem České ligy žáků, s Baníkem Most. Tento den bylo velmi nepříjemné počasí a dost neobvyklé na jarní období. Vypadalo to spíš jakoby byl podzim.

Byl to zápas týmů z horních příček tabulky. Baník Most, který je na prvním místě se Slavojem, který je momentálně na 3. pozici. Proto se čekal pohledný a kvalitní fotbal z obou stran a přibližně 65 diváků, kteří se přišli podívat nemohli být zklamáni. Již v úvodu utkání ukázali oba týmy svoje kvality a zajímavou individuální hru. 

Jedna naše sedmička odehrála velmi vyrovnaný souboj, bojovala o každý balón a vytvořila si zajímavé šance, ale poločas skončil 1:1. Druhá sedmička v první půli dokázala dostat hru pod kontrolu a vypracovala si 5 opravdu slibných šancí, z kterých dokázala bohužel proměnit jen jednu a tak poločas skončil také 1:1.

Na začátku druhého poločasu se dokázal dostat Most do dvoubrankového náskoku, ale naši kluci se nedali a znovu vyrovnali na 4:4. Závěr utkání zvládl Most lépe než Slavoj a dokázal svoji kvalitu a to že nejsou jen náhodou na prvním místě naší skupiny. Obě dvě sedmičky Baníku dokázali skórovat po 2 gólech a zaslouženě vyhráli.
 

Trener Moreni Alessandro:  "Zatím jedno o nejlepší team který  ve naše histori ceska liga jsme potkali kluci od most dneska dokazali proc dve roky za sebou dokazu vyhrat ligu, mají dobry hru, jsou velmi dobry vybaveni tecnicky opravdu kvalitni team.
Me  jsme hrali dobry utkani vsechni kluci bojovali a snazili vytvořit fotbal a dlohou doba během utkani jmse byli skopni hrat vyrovnani souboji, jo ve par situace naše rozodnuti nebil nejlepší, a s trochu stesti ve koncovku mozna vysledek mohl vypdat jinak ale hrali jsme dobře a nechali jsme na hriste vsechno jenom souper dneska byl lepsi."

U13: Slavoj Vyšehrad - FK Baník Most 4:8 (2:2)

Sestava Vyšehradu: Hampapa, Vostal, Tomaš, Doubek, Franta, Novak, Azi, Prokopec, Dan, Travnicek, Ihor, Čumpelik, Damian, Arci, Kanka, Rybar, David, Mandik

Sestava Mostu: Stini, Šila, Tykal, Kovac, Rejchart, Šima, Šorsak, Pinkr, Hnizdil, Nejedly, Gabko, Heidenreich, Nahlovský, Kopecky, Soukup, Jurinec, Slegr, Šilhan

PŘÍPRAVA "A" MUŽI

Vyšehrad - Slavia jun.

0:2 (0:1)

----------------------------------

Č. Budějov. - Vyšehrad

3:1 (0:1)

----------------------------------

Vyšehrad - V. Hamry

3:3 (2:2)

----------------------------------

Vyšehrad  - Hostouň

6:1 (3:1)

----------------------------------

Kolín - Vyšehrad

1:5 (1:4)

----------------------------------

Vyšehrad - Sokolov

0:1 (0:0)

----------------------------------

Vyšehrad - Sparta jun.

5:0 (1:0)

----------------------------------

Mšeno - Vyšehrad

0:5 (0:3)

----------------------------------

23.2.2019 11:00 hod

Vyšehrad - Neratovice

----------------------------------

3.3.2019 11:00 hod

Vyšehrad - Vykáň