FAN SHOP

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

U 19 „B“ zdolala Tempo 3:0

U 19 „B“ – S nepříznivou sérii tří proher za sebou skoncovala v sobotu 18. listopadu rezerva „devatenáctky“ Slavoje Vyšehrad. Na domácí půdě porazila v pražském derby FC Tempo 3:0 a v tabulce skupiny C České divize U 19 se posunula o stupínek výš z 6. na 5. místo. Do střelecké listiny se tentokrát zapsali Martin Procházka, Denis Rogers a Matěj Drozd (na snímku jsou však kapitán Dan Molt a vlevo Yurii Evteev).

V týmu červenožlutých se představili tři hráči s vazbou na Vyšehrad. Jednak brankář Denis Hozák, jehož otec Michal patří mezi trojici koučů naší U 16. Dále stoper Vojta Hampapa, který byl ještě na jaře kapitánem naší U 16. V průběhu druhé půle se pak dostal na hřiště i Jindra Dobřanský, jenž nastupoval v minulé sezoně za mladší i starší dorost šemíků.

Tempo bylo přitom docela brzy hodně blízko vedoucímu gólu. Ještě za bezbrankového stavu Adámek napřáhl z pětadvaceti metrů ke střele zdálky, měl však smůlu, trefil totiž břevno Saladiakovy brány. Vedoucí gól padl na druhé straně hřiště po necelé půlhodině hry, kdy domácí hráči vystihli chybu v rozehrávce soupeře z Prahy 4-Lhotky. Přihrával Rogers a zakončoval M. Procházka: 1:0!

Už v první půli měl Vyšehrad B víc ze hry, což se po změně stran ještě umocnilo. Přišlo i několik šancí, z nichž dvě skončily gólem. V 62. min. přihrál Drozd mezi obránce a Rogers přelstil gólmana Hozáka: 2:0! Sedm minut před koncem potom odcentroval Hobza a Drozd na zadní tyči zakončoval: 3:0!

B-tým naší U 19 čeká na podzim ještě zápas na půdě Dukly Praha B, která je třetí v tabulce. Hraje se v sobotu 25. listopadu v 10.15 hod. na Julisce (hřiště UMT).

 

U 19: Slavoj Vyšehrad B – FC Tempo Praha 3:0 (1:0)

Divize C staršího dorostu, hráno v sobotu 18. listopadu 2017.

Branky: 28. M. Procházka, 62. Rogers, 83. Drozd.

Rozhodčí: Gunitš – Andras, Kutiš.

Diváků: 30.


Vyšehrad U 19 B: Saladiak – Menšík, Skalický, Molt, Hobza – Černý, Drozd – D. Siruček, Rogers, Janoch (55. Čermák) – M. Procházka (73. Evteev). Na lavičce byl ještě připraven brankář F. Hampapa. Trenéři Jaromír Jindráček a Jiří Novotný.

Tempo U 19: Hozák – Mašek, V. Hampapa, Buzek, Schätz (67. Dvořák) – Polívka (62. Schönmann), Trajhan, Soukal, Babický – Adámek, Caprata (73. Dobřanský). Trenéři Tomáš Maurer a Viktor Valta.

 

Střelci branek B-týmu U 19

6 – O. Toman

5 – Černý

3 – Babka, Drozd, D. Siruček

2 – M. Procházka, Trajanov, Jireček (z toho 1 rozhodující penalta v rozstřelu), Ratner

1 – Doubek, Goncalo, Hňup, Janoch, Majer, Niederle, Rogers, Vlasák

 

Brankové asistence B-týmu U 19

5 – Drozd

4 – M. Procházka, O. Toman

3 – Babka, Černý, Janoch

2 – Hobza, Milický, Rogers, D. Siruček 

1 – Babka, Bazal, Goncalo, Majer, Molt, Niederle, Skalický

 

Foto ze zápasu: zde

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

PŘÍŠTÍ KOLO

připravuje se...

VÝSLEDKY

připravuje se...