FAN SHOP

U 19: remíza 4:4 v Březiněvsi

U 19 Třetí přípravné utkání během letní přípravy odehráli starší dorostenci Slavoje Vyšehrad v sobotu 4. srpna v Březiněvsi, na půdě účastníka I. A třídy mužů. Skončilo remízou 4:4.

Už po pěti minutách hry a přihrávce od Rogerse otevřel skóre Drozd: 0:1. Utkání bylo vyrovnané a v dalším průběhu první půle měli ještě gólové šance Bazal a Prokopec. Neproměnili je, naopak domácí tři minuty před pauzou vyrovnali. Brankář Saladiak sice vystihl penaltu, odražený míč ale poslali domácí i tak do jeho brány.

Šest minut po změně stran šla Březiněves do vedení 2:1, nicméně v 55. min. po přihrávce od Bazala, vyrovnal Rogers na 2:2. Dvě minuty nato se opět trefil Rogers, tentokrát zakončoval akci Prokopce a Šídla. Uběhly znovu dvě minuty a vinou vlastní branky byl stav 3:3.

V 80. min. Březiněves z brejku získala vedení, ale pět minut před koncem utkání se dostal k odraženému míči Trčka a vyrovnal na konečných 4:4. Utkání mělo dobrou úroveň a mladí hráči Vyšehradu prokázali svoji odolnost v osobních soubojích.

V neděli 12. srpna již čeká naši U 19 premiéra nového ročníku České ligy staršího dorostu v podobě utkání Most – Vyšehrad. Hraje se na stadionu Josefa Masopusta a výkop je v 10 hodin.

TJ Březiněves muži – Slavoj Vyšehrad U 19 4:4 (1:1)

Přípravné utkání v sobotu 4. srpna 2018.

Branky: 42., 51., 59. a 80. hráči Březiněvsi – 55. a 57. Rogers, 5. Drozd, 85. Trčka.

Vyšehrad U 19: Saladiak (46. Zvoníček) – Menšík, Stareček (75. Novichikchin), Šídlo (75. Pryshlyuk), Hobza (60. M. Procházka) – Bazal, Majer, Richter (15. Trčka), Prokopec (65. Krejzl) – Drozd, Rogers (58. Trajanov). Trenéři Miroslav Jíra a Jaromír Jindráček.