INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

FAN SHOP

U 19 znovu zradila koncovka, odvezla si z Písku porážku 0:1

U 19 – Velké problémy s koncovkou mají v posledním měsíci starší dorostenci Slavoje Vyšehrad. V posledních čtyřech zápasech České ligy U 19 dali dohromady jediný gól… V neděli 11. listopadu v Písku ale žádný, a tak u Otavy prohráli 0:1. V tabulce naše „devatenáctka“ klesla na 13. místo. Ale od osmého místa, kde je nyní právě Písek, ji dělí jen tři body.

Již v prvním poločase měli gólové šance Čureja, Richter a F. Babka, na druhou stranu ale nebylo snadné zorientovat se ve vypjaté situaci na ne zrovna ideálním povrchu hřiště, a tak gól nepadl.

Padl, ale až deset minut po změně stran a bohužel do sítě M. Babky, jehož překonal Sládek, a rozhodl tak o výsledku celého utkání: 1:0. Inkasovaný gól přišel navíc ve chvíli, kdy měl tým Vyšehradu zřetelně navrch: jak územní převahu, tak i počtem standardek.

Na posledních deset minut rozšířil střídající Kabeš útok na tříčlenný, ani to ale nepomohlo, vyrovnat se nepodařilo a výsledkem byla osmá podzimní prohra.

V podzimní derniéře České ligy U 19 v neděli 18. listopadu se uskuteční derby Vyšehrad – Meteor VIII. Výkop je v 11.15 hod.

Trenér U 19 Miroslav Jíra: „Pro nás krutý výsledek. Byli jsme víc na balonu, silnější v kombinaci, měli i šance, přesto jsme gól nedali a nakonec prohráli. Chybělo nám zejména víc dynamiky, odvahy, dravosti a agresivity zejména ve vápně soupeře.“

 

U 19: FC Písek – Slavoj Vyšehrad 1:0 (0:0)

Česká liga staršího dorostu, hráno v neděli 11. listopadu 2018.

Branka: 55. Sládek.

Rozhodčí: Vrchota – Toucha, Jevčák. ŽK: Vojtíšek – F. Babka, Bazal.

Diváků: 30.


Písek U 19: Vojtíšek – Kulík, Mikeš, Říha, Jiskra (72. Řezáč) – Mařík (60. Nosek), Vojta, Přibyl, Hnídek (88. Zelenka) – Sládek, Kvasnička (80. Šťástka). Trenéři Tomáš Smrčina a Filip Škoch.

Vyšehrad U 19: M. Babka – Menšík (68. Landík), Stareček, Vácha (80. Kabeš), Hobza – Bazal, Richter, Rogers, Čureja – F. Babka, Drozd. Na lavičce byli ještě připraveni tři hráči U 17: brankář Klomínek, Šticha a Petrach. Trenéři Miroslav Jíra a Jaromír Jindráček.

PŘÍPRAVA "A" MUŽI

Vyšehrad - Slavia jun.

0:2 (0:1)

----------------------------------

Č. Budějov. - Vyšehrad

3:1 (0:1)

----------------------------------

Vyšehrad - V. Hamry

3:3 (2:2)

----------------------------------

Vyšehrad  - Hostouň

6:1 (3:1)

----------------------------------

Kolín - Vyšehrad

1:5 (1:4)

----------------------------------

Vyšehrad - Sokolov

0:1 (0:0)

----------------------------------

Vyšehrad - Sparta jun.

5:0 (1:0)

----------------------------------

Mšeno - Vyšehrad

0:5 (0:3)

----------------------------------

23.2.2019 11:00 hod

Vyšehrad - Neratovice

----------------------------------

3.3.2019 11:00 hod

Vyšehrad - Vykáň