INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

FAN SHOP

U 18 prohrála na Tempu 1:4, přezimuje však na třetí příčce

U 19 „B“ – Poslední třetina podzimního programu České divize staršího dorostu se „osmnáctce“ Slavoje Vyšehrad vůbec nepovedla: v tabulce sestavené jen z posledních pěti kol je náš tým na úplně posledním 16. místě. Potvrdila to i derniéra na Tempu v sobotu 17. listopadu, kde náš tým podlehl domácí „devatenáctce“ 1:4. Protože ale svěřenci mladého trenéra Petra Floriána vytěžili z prvních deseti kol až neuvěřitelných 28 bodů, přezimují na bronzové příčce. Popředí tabulky má během zimní pauzy tuto podobu: 1. Meteor U 18 (43 bodů), 2. Tempo U 19 (42 bodů), 3. Vyšehrad U 18 (31 bodů), 4. Ústí nad Orlicí U 19 (26 bodů).

Domácí Tempo se představilo se dvěma našimi bývalými hráči, bratry brankářem Filipem Hampapou (na snímku) a obráncem Vojtěchem Hampapou. Jindřich Dobřanský proti Vyšehradu nenastoupil. Naopak v sestavě Slavoje chyběl bývalý hráč Tempa Lukáš Skalický.

První poločas měl vyrovnaný průběh, ale i tak si Tempo vypracovalo dvě šance, které jim zmařil Hanslík v bráně Vyšehradu. Šest minut před poločasem selhala defenzivní činnost, sám na vápně se ocitl domácí záložník Trajhan a otevřel skóre: 1:0.

Do druhé půle vlétli domácí se snahou přidat co nejdříve druhý gól. Nejprve zahodili dvě vyložené šance, ale v 56. min. se jim to podařilo: Adámek zvýšil na 2:0. O pět minut později ale Trajanov převzal přihrávku od Jashiho, prošel z poloviny hřiště až do vápna a v 61. min. překonal bývalého spoluhráče F. Hampapu: 2:1!

Bohužel kontaktní branka zdramatizovala zápas na pouhé dvě minuty. Již v 63. min. totiž Sedlář znovu zvýšil na 3:1.

Snížit na 3:2 mohl střídající Pavel Siruček, z velké šance ale bohužel minul domácí bránu. Žlutočervení byli mnohem důraznější v koncovce a v 90. min. Soukal upravil na 4:1.

Trenér U 18 Petr Florián: „Devatenáctka Tempa byla podle mého názoru naším nejlepším soupeřem na podzim, lepší než osmnáctka Meteoru. Výsledek 4:1 vypadá jednoznačně, takový ale obraz hry nebyl, odehráli jsme docela vyrovnané utkání. Tempo však bylo mnohem lepší v koncovce, ostatně za celý podzim nastřílelo 67 branek, tedy o čtyřicet víc než my. Prvních deset kol to byla naše krasojízda, ztratili jsme v nich jen dva body, a to se od nás opravdu nečekalo. Před měsícem ale přišel zápas ve Svitavách a debakl 0:6. Zrovna na tomhle utkání jsem nebyl, a tak nevím přesně, co se tam stalo. Poslední třetina podzimní části nám sice výsledkově nevyšla, ale paradoxně i v tomto období kluci prokázali, že se zlepšili a vyspěli hlavně po mentální stránce. Máme celkem jednatřicet bodů a tím i klid před jarní částí sezony, což je samozřejmě pozitivní. Možná byly občas výsledky lepší než naše výkony, ale radši takhle, než aby tomu bylo obráceně.“

 

U 19: FC Tempo Praha – Slavoj Vyšehrad B 4:1 (1:0)

Česká divize staršího dorostu (skupina C), hráno v sobotu 17. listopadu 2018.

Branky: 39. Trajhan, 56. Adámek, 63. Sedlář, 90. Soukal – 61. Trajanov.

Rozhodčí: Erlebach – Poustka, Novotný. ŽK: Kostka, Horák (oba Tempo).

Diváků: 40.


Tempo U 19: F. Hampapa – V. Hampapa, Hudák (64. Horák), Jalůvka, Kostka (46. Plíšek) – Havlíček (56. Bohdan), Trajhan, Schönmann – Sedlář (64. Soukal), Adámek (64. Trojan), Babický. Trenéři Filip Šmídek a Dan Bláha. 

Vyšehrad U 18: Hanslík – Brejcha (46. Pautov), Novichikchin, Pryshlyuk, Šedina – Krejzl (75. P. Siruček), Škobis, Landík, Jashi – Vejvoda (46. Trajanov), Kabeš. Na lavičce byl ještě připraven brankář Zvoníček. Trenér Petr Florián.


Branky Vyšehradu U 18 v České divizi staršího dorostu

4 – Samushia, Trajanov

3 – Jashi

2 – Landík (z toho 1 rozhodující gól v penaltovém rozstřelu), Novichikchin, Šedina, Vejvoda

1 – Hobza, Krejzl, Pryshlyuk, Richter, P. Siruček, Skalický, Šídlo, Trčka, Vácha


Asistence

9 – Tomášek 

3 – Jashi, Krejzl

2 – P. Siruček, Skalický, Trčka

1 – Kabeš, Landík, Pautov, Richter, Rogers, Samushia, Trajanov, Vejvoda

PŘÍPRAVA "A" MUŽI

Vyšehrad - Slavia jun.

0:2 (0:1)

----------------------------------

Č. Budějov. - Vyšehrad

3:1 (0:1)

----------------------------------

Vyšehrad - V. Hamry

3:3 (2:2)

----------------------------------

Vyšehrad  - Hostouň

6:1 (3:1)

----------------------------------

Kolín - Vyšehrad

1:5 (1:4)

----------------------------------

Vyšehrad - Sokolov

0:1 (0:0)

----------------------------------

Vyšehrad - Sparta jun.

5:0 (1:0)

----------------------------------

Mšeno - Vyšehrad

0:5 (0:3)

----------------------------------

23.2.2019 11:00 hod

Vyšehrad - Neratovice

----------------------------------

3.3.2019 11:00 hod

Vyšehrad - Vykáň