FAN SHOP

U14 smetla Karlovy Vary 5:1 Azilinon se blýskl hattrickem

U14 V utkání 6. kola České ligy U14 jsme přivítali na Vyšehradě tým z druhé poloviny tabulky: Karlovy Vary. Vzhledem k postavení obou soupeřů byli naši kluci favority, a tuto roli také splnili, když vyhráli 5:1 a patří jim páté místo v tabulce. Hattrickem se blýskl Azilinon, po jednom gólu přidali Šidlo a Hampapa.

Již vstup do utkání byl velmi slibný. Ve 2. minutě po krásné akci Prokopec zleva uvolnil Hampapu, ten běžel sám na brankáře a otevřel skóre: 1:0. Kluci měli průběh hry pod kontrolou, kombinovali a netrvalo dlouho, přišla další branka. Prokopec se krásně uvolnil podél lajny, odcentroval a nabíhající Azilinon hlavičkoval do sítě: 2:0.

Ve druhé půli šel soupeř do rizika a hodně otevřel hru, právě toho ale využil Azilinon. Svými dalšími dvěma trefami zkompletoval svůj hattrick a navýšil skóre na 4:0.

Karlovarší pak zaznamenali čestný úspěch díky gólu z penalty. Nakonec ale Šidlo střelou zdálky nachytal nepozorného brankáře a stanovil konečný výsledek na 5:1. Trefil se tak potřetí v posledních dvou zápasech.

V příštím kole nás čeká derby s Meteorem v jeho domácím prostředí, ne však v Libni. Hrát se bude v neděli 29. září ve 14.45 hod. na hřišti v ulici Štěpničná v Ďáblicích.

Trenér Alessandro Moreni: „Kluci potvrdili dobrý výkon z Varnsdorfu, kde vyhráli 8:0. Hráli dobrý fotbal s řadou hezkých akcí, takže jsou na správné cestě. Navíc si jsem jist, že kvalita naší hry se ještě může zlepšovat.“

U14: Slavoj Vyšehrad – 1. FC Karlovy Vary 5:1 (2:0)

Branky: Azilinon 3, Šidlo, Hampapa.

Sestava: Saladiak – Rybář,Vostal, Stareček, Moravec, Černý, Čumpelík, Šidlo, Prokopec, Hampapa, Trávníček, Krasnyanyk, Azilinon.