FAN SHOP

U14 zvítězila 5:2 na Tempu, ve středu hraje doma s Ústím

U14Také třetí podzimní pražské derby na hřišti soupeře naše U14 zvládla. Nejprve ve druhém kole vyhrála na Dukle, později v sedmém na Meteoru a naposledy si poradila i na hřišti posledního FC Tempo, které dobyla vítězstvím 5:2. Na pěti našich gólech se tentokrát podílelo pět různých střelců. Tým trenéra Alessandra Moreniho má 24 bodů a od vedoucího Kladna jej dělí pouze horší skóre. Třetí Most ztrácí na vedoucí dvojici Kladno – Vyšehrad tři body.

Navzdory těžkému terénu na Tempu jsme si hned v úvodní desetiminutovce vypracovali tři jasné šance, gólu jsme se ale dočkali až v 17. min. zásluhou Prokopce. Ještě do poločasu kluci zvedli skóre na 4:1, když se trefili Doubek, Azilinon, Hampapa.

Po změně stran jsme sice měli hru pod kontrolou, druhý poločas ale skončil 1:1, v dresu mladých šemíků se střelecky prosadil Steinbart. Konečný výsledek tak zněl 5:2 pro Vyšehrad. Přestože kluci inkasovali na hřišti posledního týmu tabulky dva góly, stále se mohou pochlubit nejlepší obranou v soutěži s celkově deseti inkasovanými góly.

Již ve středu 16. října hraje naše U14 na Vyšehradě domácí utkání s FK Ústí nad Labem. Jedná se o předehrávku 13. kola s výkopem v 15.30 hod, přičemž ústecký soupeř je momentálně na 8. místě tabulky.

Trenér U14 Alessandro Moreni: „Na těžkém terénu Tempa jsme podali slušný výkon a předvším získali důležité tři body. Kluci hrají na podzim výborně a zaslouží si od nás trenérů velkou pochvalu.“

U14: FC Tempo – Slavoj Vyšehrad 2:5 (1:4)

Branky: Polívka, Krupička – Prokopec, Doubek, Steinbart, Hampapa, Azilinon.

Sestava: Saladiak – Rybář, Vostal, Stareček, Černý, Čumpelík, Šidlo, Prokopec, Hampapa, Moravec, Krasnyanyk, Azilinon. Doubek, Steinbart, Souček.