FAN SHOP

U 15 zdolala FC Tempo 2:0, zabrala až poločasová bouřka

U 15Po třech zápasech bez vítězství se patnáctiletí šemíci dočkali tříbodového zisku. Předposlední celek tabulky České ligy starších žáků, kterým je FC Tempo, porazili brankami Macháčka a Molta z penalty 2:0, a vybojovali tak zpět postavení na osmém místě. Se soupeřem ze Lhotky tak vyhráli kluci obě vzájemná střetnutí, už na podzim totiž zvítězili na Tempu 3:2. Nikoho jiného se zatím v obou zápasech sezony porazit nepodařilo.

V neděli 18. května v 10 hodin dopoledne čeká svěřence trenérů Alexandra Samuela a Petra Semiráda další pražské derby, to se představí na Motorletu. Potom už jim zbudou jen tři poslední zápasy v sezoně: v sobotu 24. května doma s Kladnem, týden nato v Ústí nad Labem a v derniéře sezony doma s vedoucím Mostem, který přijede v sobotu 7. června na Vyšehrad pravděpodobně už jako vítěz České ligy U 15.

Trenér U 15 Alexandr Samuel: „První poločas v utkání s Tempem nebyl podle našich představ, chybělo větší nasazení a vůle po vítězství. Až po poločasové bouřce se náš výkon zvedl a šli jsme trpělivě zlepšeným výkonem za vítězstvím. Dali jsme zaslouženě dva góly a získali tři důležité body.“

U 15: Slavoj Vyšehrad – FC Tempo 2:0 (0:0)

Branky: Macháček a Molt z pen.

Vyšehrad U 15: Štika – Janoch, Fegler, Jireček, Gabriel, Bačovský (Siruček), Molt, Šídlo, Ratner (Kulifaj), Macháček (Neděla), Asinbajev (Novák). Trenéři Alexandr Samuel a Petr Semirád.