INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

FAN SHOP

Vítěz České ligy starších žáků prokázal na Vyšehradě kvalitu

U 15 Nejtěžšího soupeře v České lize starších žáků přivítala naše U 15 ve svém posledním utkání této sezony. Na Vyšehradě patnáctiletí šemíci podlehli 0:4 Baníku Most, který vyhrál soutěž s náskokem sedmi bodů před druhými Teplicemi. Naši kluci se navzdory zničujícímu vedru snažili, Most byl ale nad jejich síly.

Škoda ale především předchozích porážek v závěru sezony, svěřenci trenérů Alexandra Samuela a Petra Semiráda tak z posledních čtyř zápasů nezískali žádný bod a navíc v nich ani jednou neskórovali. V konečné tabulce tak obsadili s bilancí 7 výher – 4 remízy 15 porážek a skóre 29:52 celkově 10. místo mezi 14 účastníky, když za sebou nechali Varnsdorf, Tempo Praha, Karlovy Vary a Chomutov.

Trenér U 15 Alexandr Samuel: „Soupeř potvrdil, že poprávu vítězem naší soutěže. Měl celý zápas pod kontrolou, dal krásné góly a zaslouženě vyhrál. Z naší strany tam byly nějaké náznaky směrem dopředu, ale nic z toho jsme nedotáhli. Zřejmě jsme měli z Mostu příliš velký respekt a tím jsme mu to jen usnadnili. Budeme teď Mostu držet palce, aby zvládli finále žákovské ligy. Nám se moc nevydařil podzim, naopak do jara jsme vstoupili celkem slušně. Bohužel jsme výkonnost neudrželi K horšímu se to otočilo v šestém jarním utkání v polovině dubna v Karlových Varech, kde jsme byli jasně lepší, přesto zápas skončil remízou 1:1. Přístup hráčů k utkání totiž nebyl takový, jaký měl být. Od tohoto zápasu to už z naší strany nebylo optimální, přitom jsme měli na to, abychom získali o pět až osm bodů víc. Na druhou stranu kus práce se na tomto týmu udělal, to je patrné a doufám, že se podaří z tohoto ročníku vychovat dobré fotbalisty. Posun udělali všichni hráči z naší U 15, nesmí však na sobě přestat pracovat.“

 

U 15: Slavoj Vyšehrad – Baník Most 0:4 (0:2)

Sestava: Štika – Janoch, Fegler, Gabriel, Novák, Toman, Jireček, Asinbajev (Neděla), Ratner, Molt (Siruček), Macháček (Kulifaj). Trenéři Alexandr Samuel a Petr Semirád.

 

Střelci U 15 Vyšehradu v sezoně 2013/14:

11 – Macháček

4 – Molt, Novák

3 – Azilinon, Toman

1 – Bačovský, Hassmann, Siruček, Slávek


Foto ze zápasu: zde

PŘÍPRAVA "A" MUŽI

Vyšehrad - Slavia jun.

0:2 (0:1)

----------------------------------

Č. Budějov. - Vyšehrad

3:1 (0:1)

----------------------------------

Vyšehrad - V. Hamry

3:3 (2:2)

----------------------------------

Vyšehrad  - Hostouň

6:1 (3:1)

----------------------------------

Kolín - Vyšehrad

1:5 (1:4)

----------------------------------

Vyšehrad - Sokolov

0:1 (0:0)

----------------------------------

Vyšehrad - Sparta jun.

5:0 (1:0)

----------------------------------

Mšeno - Vyšehrad

0:5 (0:3)

----------------------------------

23.2.2019 11:00 hod

Vyšehrad - Neratovice

----------------------------------

3.3.2019 11:00 hod

Vyšehrad - Vykáň