FAN SHOP

U 15 začátek sezony nevyšel, podlehla Motorletu i Admiře

U 15 Dvěma porážkami v pražských derby zahájili svoji sezonu starší žáci Slavoje Vyšehrad. V premiérovém utkání České ligy U 15 podlehli na hřišti v Krči Motorletu 1:4 a poté ve středu prohráli na Admiře 0:6.

První zápas v Krči se hrál za krásného letního počasí a přinesl vcelku vyrovnanou hru. První půle také skončila 1:1. Mladí šemíci pod vedením trenérů Alessandra Moreniho a Daniela Krafta vyrovnali před poločasem po akci Honzy Doubka, který našel ve vápně Jirku Kaštila. Ten už pak neměl problém překonat brankáře Motorletu.

Ve druhé půli však přišly zbytečné chyby i nepozornosti, Motorlet toho využil a dal dva góly. Potom měli šance opět snížit Michael Azilinon i Honza Doubek, bohužel ale neproměnili a naopak soupeř z Jinonic přidal čtvrtý gól. Vyhrál tak zaslouženě 4:1.

Středeční zápas v Kobylisích poznamenal rychlý a hodně laciný vedoucí gól domácích. Ti byli hlavně efektivnější v koncovce než naši mladí hráči, do poločasu přidali ještě tři branky a po změně stran další dvě. Admira tak vyhrála nakonec 6:0.

Tým U 14 dopadl ještě citelně hůř než patnáctka, Motorletu podlehl 0:15 a Admiře 0:9. Další utkání odehrají naši starší žáci v neděli 24. srpna v Karlových Varech.

U 15: Slavoj Vyšehrad – Motorlet Praha 1:4 (1:1)

Branky: Kaštil – Nečas 2, Kravčík, Mayer.

Vyšehrad U 15: Trávníček, Krasnyanyk, Vostál, Hrubý, Majer, Šidlo, Azilinon, Doubek, Černý, Prokopec, Čumpelík. Saladiak, Souček, Kaštil.

U 15: Admira Praha – Slavoj Vyšehrad 6:0 (4:0)

Branky: 3. Majer, 13. Záruba, 24. Bergmann z pen., 29. Marcinčik, 49. Trnka, 68. Krčmář.

Vyšehrad U 15: Saladiak – Vostál, Hrubý, Čumpelík, Doubek, Šídlo, Kaštil, Souček, Skalický (36. Azilinon), Pryshlyuk (36. Majer), Prokopec.