INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

FAN SHOP

U14 – FK Baumit Jablonec 1:3 (0:1)

Teprve ve středu se hráči Vyšehradu ročník 98´dozvěděli, že nebudou příští týden hrát svůj první mistrák v pražském přeboru 97´, ale již dnes, v sobotu 17. března si odehrají 1. ligu - proti Jablonci. Důvod je známý – celý tým z podzimní soupisky pod vedením pana Petráka se rozhodl nenastoupit. Tak byl narychlo složený tým trenérem Olinem Martincem s osmi vyšehradskými hráči roč. 98´, brankářem Davidem na hostování z Braníka, doplněný o čtyři hráče 99´ (další čtyři kluci chyběli pro zranění a nemoci a tři další hráli s hráči ročníku 97 (vítězně 4:3) souběžně hrané utkání s Mukařovem, které jsme nechtěli zrušit… . Za krásného slunečného dne před návštěvou 80-90 diváků jsme do utkání nevstoupili vůbec šťastně. Už ve 2. min. nečekaným vysokým nákopem přeloboval jablonecký záložník našeho brankáře Davida 0:1. Rychlá branka poznamenala další vývoj hry, protože Jablonec se uklidnil a začal, někdy zdlouhavě kombinovat před vápnem – a beze spěchu hledat skulinky k průnikům.

Další smůlou bylo již ve 20. min. obnovení zranění Moriho a jeho vynucené střídání. Víc důležitého se do poločasu neudálo a tak u skóre 0:1 zůstalo.

Ve druhém poločase se vývoj hry moc nezměnil. Jablonec měl stále více ze hry a dostal se k několika zajímavým šancím. Obrana ale pod vedením bezchybného Cedrica a výborného brankáře Davida soupeři dlouho vzdorovala.  Až zhruba v polovině druhého poločasu se soupeř dočkal. Po chytrém prostrčení útočníka do vápna a jeho následné kličce stoperovi byl David znova zblízka prostřelený… 0:2.

Krátce nato se dostal k průniku po levé straně Tomáš a obstřelil jabloneckého brankáře. Snížil na 1:2 a dal hře nový náboj. Po několika šancích na obou stranách (Jablonec jich měl víc), minutu před koncem jsme dostali ještě třetí gól…

Obě mužstva podala velmi bojovný a statečný výkon, za což jim náleží velká pochvala a žádný míč nebyl pro nikoho předem ztracený, byl to boj. Přesto nad ostatní se z Vyšehradu líbili Cedric v obraně, Tonda – který hrál předstopera, vynikající brankář David, a také pochvalu zaslouží všichni kluci ročníku 99´, pro které to byl po sedmi měsících první „ostrý“ zápas na celé hřiště.


Sestava: David – Cedric, Fanda, Tomáš M., Dan, Antonín, Jakub, Ondřej, Max, Martin, Tomáš Z., David M., Kryštof, David S.

Gól: Tomáš Zeman


Třenéři: O. Martinec, L. Hůlka

napsal: M. Moravec

PŘÍPRAVA "A" MUŽI

Vyšehrad - Slavia jun.

0:2 (0:1)

----------------------------------

Č. Budějov. - Vyšehrad

3:1 (0:1)

----------------------------------

Vyšehrad - V. Hamry

3:3 (2:2)

----------------------------------

Vyšehrad  - Hostouň

6:1 (3:1)

----------------------------------

Kolín - Vyšehrad

1:5 (1:4)

----------------------------------

Vyšehrad - Sokolov

0:1 (0:0)

----------------------------------

Vyšehrad - Sparta jun.

5:0 (1:0)

----------------------------------

Mšeno - Vyšehrad

0:5 (0:3)

----------------------------------

23.2.2019 11:00 hod

Vyšehrad - Neratovice

----------------------------------

3.3.2019 11:00 hod

Vyšehrad - Vykáň