FAN SHOP

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

U 19 porazila Motorlet 5:2, dvakrát se trefil Krasnyanyk

U 19 – Povzbudivého výsledku dosáhli starší dorostenci Slavoje Vyšehrad v přípravném souboji s Motorletem, celkově pátém v rámci letní přípravy. V utkání, které se hrálo v sobotu 5. srpna na hřišti v Chotči (obec v okrese Praha-západ) a na 3x 40 minut, vyhráli 5:2. V tropickém vedru se do sítě tradičního rivala dvakrát trefil Ihor Krasnyanyk, po jednom gólu přidali Franta Babka, David Trajanov a Ondra Jireček, na jaře kapitán týmu U 19.

Svěřenci trenérů Jaromíra Jindráčka a Miroslava Obermajera v dalším přípravném měření sil ve středu 9. srpna v 10 hodin dopoledne přivítají doma na Vyšehradě své vrstevníky z Dukly Praha. V neděli 13. srpna v 16 hodin v Krči přijde na řadu generálka před zahájením sezony v podobě utkání s dorostenci Loun.

 

 

U 19: Slavoj Vyšehrad – Motorlet Praha 5:2 (2:0, 1:1, 2:1)

Přípravné utkání v sobotu 5. srpna 2017 v Chotči.

Branky: 5. a 58. Krasnyanyk, 39. Babka, 83. Trajanov, 98. Jireček – 79. a 95. góly Motorletu.

Vyšehrad U 19: Saladiak – Menšík, Škurek, Stareček, Bazal – Doubek, Rogers, Klouček, Ratner – Krasnyanyk, Babka. Střídali brankář F. Hampapa, Milický, Jireček, Skalický, Hladík, M. Procházka, Januška, Drozd, Steinbart, Goncalo, Majer, Trajanov a Molt. Trenéři Jaromír Jindráček a Miroslav Obermajer.

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

PŘÍŠTÍ KOLO

připravuje se...

VÝSLEDKY

připravuje se...