FAN SHOP

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Benešovskou tajenku vyřešil gólem v 90. min. zápasu Ote

U 19 „B“ – Výbornými výsledky se prezentuje v úvodu sezony České divize staršího dorostu rezerva „devatenáctky“ Slavoje Vyšehrad. Tým, který hrál ještě v minulé sezoně pražskou I. třídu, tedy tu nejnižší soutěž své věkové kategorie, má po čtyřech odehraných kolech na svém kontě 11 bodů a tři výhry za sebou. Té poslední dosáhl v sobotu 9. září na benešovském stadionu, kde porazil 1:0 domácí B-tým U 19.

Jediný gól utkání vstřelil v 90. minutě Ote alias Ondřej Toman, který tak znovu přesvědčil o svých schopnostech účinně zakončit. Na svém kontě má v této soutěži už 6 branek a společně s kolínským Rosendorfem vede pořadí střelců. V tabulce je naše U 19 „B“ třetí se ztrátou jediného bodu na vedoucí dvojici Dukla B – Kolín.

Hráči Vyšehradu měli v benešovském utkání víc ze hry a mohli ho rozhodnout mnohem dříve. Smůlu měl Hňup, který v prvním poločase trefil tyč, svoji šanci neproměnil ani Toman. Po změně stran se domácí snažili kouskovat hru a hráči Vyšehradu své šance neproměňovali: dvě měl Siruček, jednu Janoch a Skalický.

Nakonec mnoho nechybělo a naši hráči mohli ztrati zápas úplně. V jeho závěru totiž utekl benešovský kapitán Mejdrech a běžel sám na Mužíka, ten ale jeho střelu vykopnul nohou a zabránil pohromě. Chvíli nato Skalický polovysokou přihrávkou našel Tomana, který se prosadil přes bránícího protihráče i brankáře Urbana a podařilo se mu dotlačit balon za brankovou čáru: 0:1!

B-tým naší U 19 odehraje další mistrovské utkání v sobotu 16. září v Krči, kde v 10.00 hod. přivítá Viktorii Žižkov B. Půjde o měření sil třetího s jedenáctým týmem tabulky.

 

U 19: SK Benešov B – Slavoj Vyšehrad B 0:1 (0:0)

4. kolo divize C staršího dorostu, hráno v sobotu 9. září 2017.

Branka: 90. O. Toman.

Rozhodčí: Novotný – Klápa, Blahůšek. Bez karet.

Diváků: 40.


Vyšehrad U 19 B: Mužík – Milický, Jireček, Skalický, M. Procházka (83. Menšík) – Čermák, Rogers (76. Ratner) – Černý, Hňup (46. D. Siruček), Janoch – O. Toman. Na lavičce byl ještě připraven brankář Hampapa. Trenéři Jaromír Jindráček a Miroslav Obermajer.

 

Střelci branek B-týmu U 19

6 – O. Toman

2 – Drozd, Trajanov, Jireček (z toho 1 rozhodující penalta v rozstřelu)

1 – Babka, Černý, Niederle, D. Siruček

 

Brankové asistence B-týmu U 19

3 – Drozd, O. Toman

2 – Babka, Milický 

1 – Bazal, Černý, Janoch, Majer, Niederle, Rogers, D. Siruček, Skalický

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

PŘÍŠTÍ KOLO

připravuje se...

VÝSLEDKY

připravuje se...