FAN SHOP

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

U 16 vyhrála v Benešově 1:0, po čtyřech kolech má 12 bodů

U 16 Vlašim, Nymburk, Svitavy a naposledy také Benešov. Čtyři soupeře už dokázala porazit v nové sezoně naše U 16, a tak se ve skupině C České divize U 17 může i nadále chlubit ziskem plného počtu bodů. V popředí tabulky je pět pražských družstev: vede „šestnáctka“ Admiry o skóre před Vyšehradem (oba 12 bodů), následují Meteor (11), Tempo a Dukla (oba 11).

Šestnáctiletí šemíci si v sobotu 9. září zahráli na hlavním benešovském stadionu a tamní zápas rozhodl svým gólem osm minut před koncem Jakub Douša. Ofenzivní hráč, který přišel v létě z Braníku, má celkově na svém kontě pět branek! Už v předchozích dvou zápasech totiž nastřílel po dvou gólech Nymburku i Svitavům.

Vyšehrad U 16 se tentokrát musel obejít bez nemocného trenéra Alexandra Samuela, a tak zápas odkoučovala dvojice Miroslav Starý – Michal Hozák. Rozhodující situace se zrodila v 72. min., kdy Veselý přihrávkou mezi obránce našel Doušu, přičemž ten jednoho z protihráčů odstavil tělem, druhému udělal kličku a střelou podél brankáře trefil tam, kam měl: 0:1! „Šestnáctka“ díky tomu pokračuje ve své vítězné krasojízdě.

V utkání 4. kola České divize mladšího dorostu U 17 přivítá naše U 16 v sobotu 16. září v Krči stejně staré hráče Viktorie Žižkov. Toto pražské derby má výkop čtvrt hodiny po poledni a své síly v něm změří druhý se čtrnáctým týmem tabulky.

Trenér Miroslav Starý: „Přestože jsme nedokázali navázat na výkon z Nymburku a prezentovat se hrou, jakou bychom si přáli, vytvořili jsme si i tak víc šancí než domácí a dotáhli zápas k vítězství. V poločase jsme změnili rozestavení hráčů na některých postech, a to se ukázalo být jako prospěšné. Tři body jsme si v Benešově zasloužili.“

 

U 16: SK Benešov – Slavoj Vyšehrad 0:1 (0:0)

4. kolo České divize U 17, hráno v sobotu 9. září 2017. Branka: 72. Douša.

Rozhodčí: Novotný – Klápa, Blahůšek. Bez karet.

Diváků: 20.

Vyšehrad U 16: Šilhavý (41. Klomínek) – Paleček, Přech, Petrach, Šticha – Douša, M. Veselý, Melíšek (75. Vlasák), Herden (41. Sejdia) – Kubies (63. M. Bábela) – Vodrážka. Na lavičce byl ještě připraven L. Bábela. Trenéři Miroslav Starý a Michal Hozák.

 

Střelci branek U 16

5 – Douša

2 – Vodrážka

1 – Přech, Sejdia, M. Veselý

 

Brankové asistence

3 – Douša

2 – Petrach, Šticha

1 – Kalynyak, Kubies, Paleček, M. Veselý, Vodrážka

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

PŘÍŠTÍ KOLO

připravuje se...

VÝSLEDKY

připravuje se...