FAN SHOP

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Goncalo nastoupil a rozhodl zápas rezervy U 19 v Třebši

U 19 „B“ Esteves Pereira Tavares Rodrigues Goncalo (na snímku), sedmnáctiletý záložník Slavoje Vyšehrad, nastoupil v této sezoně poprvé do mistrovského utkání až v sobotu 7. října. A hned rozhodl svým gólem utkání B-týmu naší „devatenáctky“ v Hradci Králové nad tamním Sokolem Třebeš. Znamenal vítězství 2:1, a tak si Vyšehrad B nadále udržuje pozici mezi nejlepšími týmy České divize C staršího dorostu. V polovině podzimní části je na velmi pěkné čtvrté příčce.

Na hřišti předposlední Třebše, jež zatím bodovala jen v jednom utkání, měl Vyšehrad B územní převahu. Přestože vázla finální přihrávka, urodilo se i několik šancí. V první půli však stálo sportovní štěstí na straně domácích. Po půlhodině hry Janoch trefil tyč a chvíli nato šla Třebeš do vedení, kdy utekl Fridrich a překonal Hampapu: 1:0.

Druhá půle nabídla podobný obrázek, tedy dobývání domácí brány hostujícími hráči. Vyrovnání přišlo v 66. min., kdy po přihrávce od Janocha vypálil Ratner: 1:1!

Rozhodnutí padlo v 82. min. Po přihrávce od Hobzy střídající Goncalo (na hřišti byl teprve čtyři minuty) vystřelil zhruba z třiceti metrů a trefil střed brány. Gólman domácích Miller chtěl balon hned vykopnout, ale fatálně přitom chyboval a míč skončil za jeho zády: 1:2!

Byl to svým způsobem sice laciný gól, z hlediska vývoje utkání ale rozhodující a znamenal tříbodový zisk. Tím to ale neskončilo, protože pak měli domácí ještě dvě šance na vyrovnání. Jednu zneškodnil Hampapa a jednou ho zachránila tyč. Celkově vzato však vyhrál náš tým zaslouženě, na gólové šance byl lepší cca 10:3.

B-tým naší U 19 odehraje další mistrovské utkání v sobotu 14. října od 10 hodin doma na Vyšehradě proti SK Střešovice. Tým z Prahy 6 je nyní na osmém místě tabulky.

 

U 19: Sokol Třebeš – Slavoj Vyšehrad B 1:2 (1:0)

Divize C staršího dorostu, hráno v sobotu 7. října 2017.  

Branky: 32. Fridrich – 66. Ratner, 82. Goncalo.  

Rozhodčí: Radina – Dujsík, Bečvář.  

Diváků: 30.

Vyšehrad U 19 B: Hampapa – Milický, Skalický, Evteev (46. Molt), Hobza – Ratner, Drozd, Janoch (78. Goncalo), Hladík (64. Rogers) – D. Siruček, M. Procházka. Na lavičce byl ještě připraven brankář Mužík. Trenéři Jaromír Jindráček a Jiří Novotný.


Střelci branek B-týmu U 19

6 – O. Toman

3 – Babka, Černý, D. Siruček

2 – Drozd, Trajanov, Jireček (z toho 1 rozhodující penalta v rozstřelu)

1 – Goncalo, Majer, Niederle, Ratner

 

Brankové asistence B-týmu U 19

4 – O. Toman

3 – Babka, Drozd

2 – Černý, Janoch, Milický, M. Procházka

1 – Bazal, Hobza, Majer, Niederle, Rogers, D. Siruček, Skalický

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

PŘÍŠTÍ KOLO

připravuje se...

VÝSLEDKY

připravuje se...