FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

FAN SHOP

Vyšehrad povede do jarních bojů nový kapitán Havránek

„A“ tým – Jarní premiéra České fotbalové ligy, ve které se mužstvo Slavoje Vyšehrad představí tuto neděli 11. března ve Štěchovicích, už doslova klepe na dveře. Šemíci mají za sebou celkem deset přípravných zápasů, přičemž mezitím v zimní pauze sedm hráčů odešlo a naopak šest jich přišlo.

Z odchodů to jsou dva hráči podzimní základní sestavy: Michal Klesa a David Smolák; dále Radim Matysík, Kamil Kulhavý, Jakub Seidl, Jiří Kubík a Robin Zimmermann. Přišli obránci Petr Vacík, Petr Václavek a Tomáš Rossmann, záložník Erik Gibilov a útočníci Daniel Černý s Jiřím Heřmanem. Pro Rossmanna, Heřmana a zčásti i Černého se jedná o návrat na Vyšehrad, zbrusu nové tváře tak představuje pouze trio Vacík, Václavek a Gibilov.

Širší kádr Slavoje má dohromady 29 fotbalistů, včetně těch, kteří budou nastupovat především za juniorku v I. A třídě s cílem postupu do pražského přeboru. V aktuálním kádru jsou tři brankáři, jedenáct obránců, jedenáct záložníků a čtyři útočníci.

Novým nositelem kapitánské pásky je 31letý brankář Jiří Havránek, jenž má na svém kontě mj. i pět prvoligových startů za Bohemians 1905. Hledat nového kapitána bylo potřeba po přesunu Miroslava Hendrycha do rezervy i odchodu Michala Klesy do divizních Zbuzan.

Kromě veterána Hendrycha má v tuto chvíli nejvíc odehraných zápasů za A-tým Vyšehradu Tadeáš Madej: 118 (19 ve FNL, 47 v ČFL, 5 v poháru a 47 přípravných). Dále jsou to David Matějka: 117 (17 FNL, 48 ČFL, 4 pohár, 48 přípravných) a Filip Drobílek: 113 (10 FNL, 49 ČFL, 3 pohár, 51 přípravných).

 

FC Slavoj Vyšehrad: širší kádr „A“-mužstva

BRANKÁŘI

Jiří Havránek  (9. 1. 1987) kapitán mužstva

Jan Procházka  (5. 2. 1991)

Marek Štika  (6. 11. 1999)

 

OBRÁNCI

David Matějka  (4. 3. 1994)

Petr Vacík  (13. 10. 1997)

Dominik Hradecký  (17. 2. 1994)

Tadeáš Madej  (13. 9. 1996)

Jaroslav Macej  (6. 4. 1995)

Petr Šlegl  (9. 5. 1997)

Tomáš Rossmann  (15. 11. 1997)

Petr Václavek  (28. 9. 1996)

Miroslav Hendrych  (17. 11. 1979)

Radek Hanzlík  (13. 6. 1986)

Jaroslav Klíma mladší  (18. 7. 1991)

 

ZÁLOŽNÍCI

Oldřich Kostorek  (12. 3. 1992)

Josef Jakab  (12. 7. 1997)

Vladimír Máče  (3. 9. 1994)

Filip Drobílek  (20. 3. 1994)

Jakub Doležal  (28. 9. 1995)

Dominik Hašek  (11. 4. 1997)

Tomáš Junek  (4. 1. 1998)

Štěpán Klíma  (10. 10. 1995)

Karel Pusch  (9. 11. 1998)

Ondřej Šindler  (7. 8. 1998)

Erik Gibilov  (20. 5. 1998)

 

ÚTOČNÍCI

Josef Čtvrtníček  (13. 2. 1990)

Daniel Černý  (19. 7. 1994)

Jiří Heřman  (24. 11. 1997)

Jiří Filip  (4. 12. 1997)

 

HRÁČSKÉ ZMĚNY V KÁDRU

PŘÍCHODY

Daniel Černý  (FK Příbram)

Petr Vacík  (Bohemians 1905)

Erik Gibilov  (Hostouň)

Petr Václavek  (Litoměřicko)

Jiří Heřman  (návrat z Litoměřicka)

Tomáš Rossmann  (návrat z Tatranu Rakovník)

 

ODCHODY

Michal Klesa  (Zbuzany)

Radim Matysík  (Ostrá)

Kamil Kulhavý  (Hostouň)

David Smolák  (TSV 1883 Bogen/Něm.)

Jiří Kubík  (Waidhofen-Thaya/Rak.)

Jakub Seidl  (přerušil aktivní kariéru)

Robin Zimmermann  (FC Tempo)

 

JARNÍ PROGRAM ČFL

Neděle 11. 3. 14.30 Štěchovice – Vyšehrad (na podzim 4:0)

Sobota 17. 3. 10.15 Vyšehrad – Čížová (na podzim 0:0, pen. 4:3)

Sobota 24. 3. 10.15 Písek – Vyšehrad (na podzim 0:2)

Pondělí 2. 4. 10.15 Vyšehrad – Nymburk (na podzim 1:0)

Neděle 8. 4. 10.15 Převýšov – Vyšehrad (na podzim 1:4)

Sobota 14. 4. 10.15 Vyšehrad – Litoměřicko (na podzim 3:3, pen. 5:3)

Sobota 21. 4. 10.15 Chrudim – Vyšehrad (na podzim 2:0)

Sobota 28. 4. 10.15 Vyšehrad – Zápy (na podzim 1:1, pen. 5:4)

Sobota 5. 5. 10.30 Král. Dvůr – Vyšehrad (na podzim 1:7)

Středa 9. 5. 17.00 Jirny – Vyšehrad (na podzim 1:2)

Sobota 12. 5. 10.15 Vyšehrad – Domažlice (na podzim 2:5)

Sobota 19. 5. 10.15 Loko Vltavín – Vyšehrad (na podzim 4:2)

Sobota 26. 5. 10.15 Vyšehrad – Benešov (na podzim 0:0, pen. 3:2)

Středa 30. 5. 17.00 Vyšehrad – Brozany (na podzim 0:4)

Sobota 2. 6. 17.00 Ústí n. Orl. – Vyšehrad (na podzim 0:2)

Neděle 10. 6. 17.00 Benátky n. Jiz. – Vyšehrad (na podzim 2:4)

Sobota 16. 6. 10.15 Vyšehrad – Dobrovice (na podzim 0:2)

Stojící zleva: Tadeáš Madej, Jiří Heřman, Vladimír Máče, Jiří Havránek (kapitán mužstva), Josef Čtvrtníček, Josef Jakab, David Matějka.
V pokleku zleva: Jakub Doležal, Filip Drobílek, Jaroslav Macej, Dominik Hradecký, Petr Šlegl, Oldřich Kostorek.

PŘÍŠTÍ KOLO

Sobota 22.09.2018

  • 10:15 Převýšov - Muži"A"
  • 10:15 Podolí - Juniorka
  • 10:00 Kolín - U18
  • 12:15 Kolín - U16
  • 10:00 U13 - Sokolov
  • 10:00 U12 - Sokolov

Neděle 23.09.2018

  • 10:00 U19 - Plzeň
  • 12:15 U17 - Plzeň
  • 10:00 U15 - Aritma
  • 11:45 U14 - Aritma
  • 10:00 Ďáblice - U11
  • 16:30 U9 - Štěrboholy
  • 16:30 U8 - Zličín

VÝSLEDKY

Sobota 15.09.2018

  • Muži"A" - Dobrovice 2:1 (2:0)
  • Juniorka - Uhelné sklady 2:5 (2:3)
  • U18 - Střešovice 3:1 (2:0)
  • U16 - Střešovice 2:1 (0:1)

Neděle 16.09.2018

  • Doubravka - U19 1:2 (1:2)
  • Doubravka - U17 1:2 (1:2)
  • Tempo - U15 1:4 (1:3)
  • Tempo - U14 3:0 (2:0)

Středa 19.09.2019

  • Muži"A" - Vltavín 3:2 (3:2)

Sobota 22.09.2018

  • Převýšov - Muži"A" 3:0 (1:0)
  • Podolí - Juniorka 4:2 (2:2)
  • Kolín - U18 0:1 (0:0)
  • Kolín - U16 5:0 (2:0)
  • U13 - Sokolov 2:3 (0:1)
  • U12 - Sokolov 6:7 (2:2)

Neděle 23.09.2018

  • U19 - Plzeň 1:2 (0:2)
  • U17 - Plzeň 2:3 (0:0)
  • U15 - Aritma 3:0 (1:0)
  • U14 - Aritma 5:0 (2:0)