FAN SHOP

U 19 ve Střešovicích neuspěla

U 19 „B“ – Zápas ve Střešovicích v sobotu 12. května rezervě staršího dorostu Vyšehradu vůbec nevyšel. Po bezbrankovém poločase prohrála vysoko 0:4 a v tabulce skupiny C České divize U 19 klesla do druhé poloviny na 9. místo.

V prvním poločase byli přitom blíž ke vstřelení gólu hráči Vyšehradu, vypracovali si i vyložené šance, bohužel dvě neproměnil D. Siruček a jednu Trajanov. Ve druhém poločase projevili domácí hráči lepší fyzickou kondici i vůli po bodech, i když ještě čtvrt hodiny před koncem byl stav pouze 1:0. Pak ale přidali další tři góly a nakonec jasně vyhráli. Vyšším rozdílem branek prohrála naše U 19 „B“ v této sezoně jen s Duklou B.

V dalším dějství B-tým naší U 19 přivítá v sobotu 19. května v 10.15 hod. Cidlinu Nový Bydžov.

U 19: SK Střešovice – Slavoj Vyšehrad B 4:0 (0:0)

Divize C staršího dorostu, hráno 12. května 2018.

Branky: 84. a 86. Kodama, 54. Hora, 75. Uhlík.

Rozhodčí: Ulrich – Čikara, Tvrz.

Diváků: 40.

Vyšehrad U 19 B: Hampapa – Menšík, Evteev (70. Hňup), Milický, Rogers – Klouček, Steinbart, Futinec, Prokopec – D. Siruček – Trajanov. Trenér Miroslav Obermajer.