FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

FAN SHOP

Slavoj Vyšehrad získal status sportovního střediska mládeže

Mládež/žáci – V rámci zasedání Tribunálu talentované mládeže při FAČR dne 14. května 2018 bylo rozhodnuto o přidělení statutů Sportovních center mládeže (SCM) a Sportovních středisek mládeže (SpSM) pro období 2018 až 2020.

Mezi osmdesáti oddíly, jimiž byl tento status přidělen, figuruje také Slavoj Vyšehrad. Status se týká žákovské kategorie, tedy s horní hranicí U 15.

Přiděleno bylo 80 SpSM, konkrétně ho dostaly Slovácko, Frýdek Místek, Hradec Králové, Dukla Praha, Motorlet Praha, Zlín, Příbram, Písek, Karviná, Vítkovice, Ústí n. L.,  Bohemians 1905,  Kroměříž, Tempo Praha, Prostějov, Jablonec, Šumperk, Liberec, Čáslav, Opava, Kolín, Varnsdorf, Most, Táborsko, Havlíčkův Brod, Mladá Boleslav, Sokolov, Hlučín, Třinec, Meteor Praha VIII, ABC Braník, HFK Olomouc, Znojmo, Trutnov, Sparta Brno, Hodonín, Karlovy Vary, Viktoria Žižkov, Třebíč, Chrudim, Líšeň, Kladno, Přerov, Náchod, Petřín Plzeň, Slavoj Vyšehrad, Valašské Meziříčí, Litvínov, Roudnice n. L., Vyškov, Háje JM, Chomutov, Benešov, RMSK Cidlina, Bílovec, Neratovice-Byškovice, Žďár nad Sázavou, Rokycany, Svitavy, Tachov, Jílové, Poděbrady, Jindřichův Hradec, Boskovice, Rosice, Pelhřimov, Podluží, FC Cheb, Prachatice, Jeseník, Česká Třebová, Vejprnice, Rýmařov, Přeštice, Česká Lípa, Klatovy, Rakovník, Domažlice, Hořovicko a Rychnov nad Kněžnou.

PŘÍŠTÍ KOLO

Pátek 25.05.2018

  • 17:30 Chodov - U9

Sobota 26.05.2018

  • 10:15 Muži"A" - Benešov
  • 14:00 Juniorka - Újezd n. l.
  • 14:45 Trutnov - U18
  • 17:00 Trutnov - U16
  • 10:15 U13 - Ústí n. L.
  • 10:15 U12 - Ústí n. L.
  • 13:00 U13"B" - Loko Vltavín
  • 08:30 CU Bohemians - U8

Neděle 27.05.2018

  • 14:00 U19 - Č. Budějovice
  • 16:15 U17 - Č. Budějovice
  • 10:00 U15 - Petřín Plzeň
  • 11:45 U14 - Petřín Plzeň
  • 15:00 Hostivař - U11
  • 08:30 Dukla ženy - U10

VÝSLEDKY

Sobota 19.05.2018

  • Vltavín - Muži"A" 3:2 (0:1)
  • U18 - Cidlina 0:2 (0:1)
  • U16 - Cidlina 4:3 (3:2)
  • Dukla - U15 3:1 (1:1)
  • Dukla - U14 0:1 (0:1)
  • Cholupice - U13"B" 2:19 (1:10)

Neděle 20.05.2018

  • Dubeč - Juniorka 0:9 (0:4)
  • U19 - Petřín Plzeň 2:0 (1:0)
  • U17 - Petřín Plzeň 2:1np (0:1)
  • Sokolov - U13 3:8 (1:4)
  • Sokolov - U12 6:1 (1:1)