FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

FAN SHOP

Slavoj Vyšehrad získal status sportovního střediska mládeže

Mládež/žáci – V rámci zasedání Tribunálu talentované mládeže při FAČR dne 14. května 2018 bylo rozhodnuto o přidělení statutů Sportovních center mládeže (SCM) a Sportovních středisek mládeže (SpSM) pro období 2018 až 2020.

Mezi osmdesáti oddíly, jimiž byl tento status přidělen, figuruje také Slavoj Vyšehrad. Status se týká žákovské kategorie, tedy s horní hranicí U 15.

Přiděleno bylo 80 SpSM, konkrétně ho dostaly Slovácko, Frýdek Místek, Hradec Králové, Dukla Praha, Motorlet Praha, Zlín, Příbram, Písek, Karviná, Vítkovice, Ústí n. L.,  Bohemians 1905,  Kroměříž, Tempo Praha, Prostějov, Jablonec, Šumperk, Liberec, Čáslav, Opava, Kolín, Varnsdorf, Most, Táborsko, Havlíčkův Brod, Mladá Boleslav, Sokolov, Hlučín, Třinec, Meteor Praha VIII, ABC Braník, HFK Olomouc, Znojmo, Trutnov, Sparta Brno, Hodonín, Karlovy Vary, Viktoria Žižkov, Třebíč, Chrudim, Líšeň, Kladno, Přerov, Náchod, Petřín Plzeň, Slavoj Vyšehrad, Valašské Meziříčí, Litvínov, Roudnice n. L., Vyškov, Háje JM, Chomutov, Benešov, RMSK Cidlina, Bílovec, Neratovice-Byškovice, Žďár nad Sázavou, Rokycany, Svitavy, Tachov, Jílové, Poděbrady, Jindřichův Hradec, Boskovice, Rosice, Pelhřimov, Podluží, FC Cheb, Prachatice, Jeseník, Česká Třebová, Vejprnice, Rýmařov, Přeštice, Česká Lípa, Klatovy, Rakovník, Domažlice, Hořovicko a Rychnov nad Kněžnou.

PŘÍŠTÍ KOLO

Středa 19.09.2018

  • 17:00 Muži"A" - Vltavín

Pátek 21.09.2018

  • 17:00 U10 - Řepy

Sobota 22.09.2018

  • 10:15 Převýšov - Muži"A"
  • 10:15 AEK Podolí - Juniorka
  • 10:00 Kolín - U18
  • 12:15 Kolín - U16
  • 10:00 U13 - Sokolov
  • 10:00 U12 - Sokolov

Neděle 23.09.2018

  • 10:00 U19 - Plzeň
  • 12:15 U17 - Plzeň
  • 10:00 U15 - Aritma
  • 11:45 U14 - Aritma
  • 10:00 Ďáblice - U11
  • 16:30 U9 - Štěrboholy
  • 16:30 U8 - Zličín

VÝSLEDKY

Sobota 15.09.2018

  • Muži"A" - Dobrovice 2:1 (2:0)
  • Juniorka - Uhelné sklady 2:5 (2:3)
  • U18 - Střešovice 3:1 (2:0)
  • U16 - Střešovice 2:1 (0:1)

Neděle 16.09.2018

  • Doubravka - U19 1:2 (1:2)
  • Doubravka - U17 1:2 (1:2)
  • Tempo - U15 1:4 (1:3)
  • Tempo - U14 3:0 (2:0)

Středa 19.09.2019

  • Muži"A" - Vltavín : ( : )