FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

FAN SHOP

Turnaj - Háje ročník 2006

Školička - V neděli 20.ledna jsme hráli celodenní turnaj pro ročníky 2006.
Na tomto turnaji nezáleželo kdo získá víc bodů, ale kdo za celý den nastřílí nejvíc gólů. Celkem se zúčastnilo 8 týmů a každý odehrál s každým jeden zápas.
Náš první zápas byl proti týmu "Háje C", který jsme zvládli porazit 2:0, díky dvoum gólům Michaela.

Celkem jsme nastříleli 23 gólů, díky kterým jsme skončili na druhém místě. Naši dva nejlepší střelci byli Kuba Miller s 10 góly a Viktor Pelikán s 8.
S výkony hráčů jsem spokojen, i přesto že tam byli týmy jako jsou Úvaly a Hostivař, který hráli nádherný kombinační fotbal.My se soustředíme spíše na individuality a souboje 1 na 1 a po téhle stránce jsem zahlédl od našich kluků velmi zajímavé věci.
Výsledky nejsou důležité, ale určitě nám pomůžou k získání motivace do další práce, která nás čeká.
Děkuju všem klukům za bojovnost a chuť hrát a uvidíme se v útery na tréninku.

Odehraná utkání:
Háje C - Slavoj Vyšehrad          0:2  (2xMichael)
Slavoj Vyšehrad - Háje A          6:0  (3xPelikan 3xMiller)
Háje B - Slavoj Vyšehrad          1:7  (3xPelikan 3xMiller 1xMikulas)
Slavoj Vyšehrad -Střešovice     4:4  (1xMicheal 1xPelikan 2x Miller)
Hostivař - Slavoj Vyšehrad        3:0
Slavoj Vyšehrad - Úvaly            0:4
Kolovraty - Slavoj Vyšehrad      0:4  (1x Mikulas 1x Pelikan 2x Miller)
 
Konečná tabulka:
1. Úvaly                           25 gólů
2. Slavoj Vyšehrad        23
3. Hostivař                       21
4. Střešovice                   20
5. Háje C                         18
6. Kolovraty                      7
7. Háje B                          6
8. Háje A                          1

PŘÍŠTÍ KOLO

Pátek 25.05.2018

  • 17:30 Chodov - U9

Sobota 26.05.2018

  • 10:15 Muži"A" - Benešov
  • 14:00 Juniorka - Újezd n. l.
  • 14:45 Trutnov - U18
  • 17:00 Trutnov - U16
  • 10:15 U13 - Ústí n. L.
  • 10:15 U12 - Ústí n. L.
  • 13:00 U13"B" - Loko Vltavín
  • 08:30 CU Bohemians - U8

Neděle 27.05.2018

  • 14:00 U19 - Č. Budějovice
  • 16:15 U17 - Č. Budějovice
  • 10:00 U15 - Petřín Plzeň
  • 11:45 U14 - Petřín Plzeň
  • 15:00 Hostivař - U11
  • 08:30 Dukla ženy - U10

VÝSLEDKY

Sobota 19.05.2018

  • Vltavín - Muži"A" 3:2 (0:1)
  • U18 - Cidlina 0:2 (0:1)
  • U16 - Cidlina 4:3 (3:2)
  • Dukla - U15 3:1 (1:1)
  • Dukla - U14 0:1 (0:1)
  • Cholupice - U13"B" 2:19 (1:10)

Neděle 20.05.2018

  • Dubeč - Juniorka 0:9 (0:4)
  • U19 - Petřín Plzeň 2:0 (1:0)
  • U17 - Petřín Plzeň 2:1np (0:1)
  • Sokolov - U13 3:8 (1:4)
  • Sokolov - U12 6:1 (1:1)