FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

FAN SHOP

Turnaj - Háje ročník 2006

Školička - V neděli 20.ledna jsme hráli celodenní turnaj pro ročníky 2006.
Na tomto turnaji nezáleželo kdo získá víc bodů, ale kdo za celý den nastřílí nejvíc gólů. Celkem se zúčastnilo 8 týmů a každý odehrál s každým jeden zápas.
Náš první zápas byl proti týmu "Háje C", který jsme zvládli porazit 2:0, díky dvoum gólům Michaela.

Celkem jsme nastříleli 23 gólů, díky kterým jsme skončili na druhém místě. Naši dva nejlepší střelci byli Kuba Miller s 10 góly a Viktor Pelikán s 8.
S výkony hráčů jsem spokojen, i přesto že tam byli týmy jako jsou Úvaly a Hostivař, který hráli nádherný kombinační fotbal.My se soustředíme spíše na individuality a souboje 1 na 1 a po téhle stránce jsem zahlédl od našich kluků velmi zajímavé věci.
Výsledky nejsou důležité, ale určitě nám pomůžou k získání motivace do další práce, která nás čeká.
Děkuju všem klukům za bojovnost a chuť hrát a uvidíme se v útery na tréninku.

Odehraná utkání:
Háje C - Slavoj Vyšehrad          0:2  (2xMichael)
Slavoj Vyšehrad - Háje A          6:0  (3xPelikan 3xMiller)
Háje B - Slavoj Vyšehrad          1:7  (3xPelikan 3xMiller 1xMikulas)
Slavoj Vyšehrad -Střešovice     4:4  (1xMicheal 1xPelikan 2x Miller)
Hostivař - Slavoj Vyšehrad        3:0
Slavoj Vyšehrad - Úvaly            0:4
Kolovraty - Slavoj Vyšehrad      0:4  (1x Mikulas 1x Pelikan 2x Miller)
 
Konečná tabulka:
1. Úvaly                           25 gólů
2. Slavoj Vyšehrad        23
3. Hostivař                       21
4. Střešovice                   20
5. Háje C                         18
6. Kolovraty                      7
7. Háje B                          6
8. Háje A                          1

PŘÍŠTÍ KOLO

Středa 19.09.2018

  • 17:00 Muži"A" - Vltavín

Pátek 21.09.2018

  • 17:00 U10 - Řepy

Sobota 22.09.2018

  • 10:15 Převýšov - Muži"A"
  • 10:15 AEK Podolí - Juniorka
  • 10:00 Kolín - U18
  • 12:15 Kolín - U16
  • 10:00 U13 - Sokolov
  • 10:00 U12 - Sokolov

Neděle 23.09.2018

  • 10:00 U19 - Plzeň
  • 12:15 U17 - Plzeň
  • 10:00 U15 - Aritma
  • 11:45 U14 - Aritma
  • 10:00 Ďáblice - U11
  • 16:30 U9 - Štěrboholy
  • 16:30 U8 - Zličín

VÝSLEDKY

Sobota 15.09.2018

  • Muži"A" - Dobrovice 2:1 (2:0)
  • Juniorka - Uhelné sklady 2:5 (2:3)
  • U18 - Střešovice 3:1 (2:0)
  • U16 - Střešovice 2:1 (0:1)

Neděle 16.09.2018

  • Doubravka - U19 1:2 (1:2)
  • Doubravka - U17 1:2 (1:2)
  • Tempo - U15 1:4 (1:3)
  • Tempo - U14 3:0 (2:0)

Středa 19.09.2019

  • Muži"A" - Vltavín : ( : )