FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

FAN SHOP

Starší přípravka půlmistrem

Starší přípravka A – Starší přípravka Slavoje Vyšehrad, složená z hráčů ročníku narození 2004 pod vedením trenéra Jiřího Váchy a asistenta Pavla Rozhoně, vyhrála s převahou podzimní část své soutěže. Do sezony 2014/15 sice vstoupila prohrou na hřišti Xaverova, v následujících deseti zápasech však dokázala zvítězit. S deseti výhrami a jednou prohrou zakončila podzimní část na prvním místě ve své skupině s náskokem šesti bodů a skóre 131:45.

Během zimní přípravy se pokusíme odstranit nedostatky, které nás trápí, a na jaře dotáhnout naše úsilí až do vítězného konce.

Jirka Vácha, trenér starší přípravky

 


Podzimní výsledky starší přípravky A:

Xaverov – Vyšehrad 12:6

Vyšehrad – Zlíchov 6:4

Loko Vltavín – Vyšehrad 6:9

Vyšehrad – Kyje 20:3

Union Žižkov – Vyšehrad 2:10

Suchdol – Vyšehrad 2:13

Vyšehrad – FA Praha 17:3

Kbely – Vyšehrad 5:12

Barrandov – Vyšehrad 3:9

Vyšehrad – Uhelné sklady 14:3

Vyšehrad – Čechie Smíchov 15:2

 

Tabulka pražské soutěže

1. Slavoj Vyšehrad    11 10 0 1 131:45 30 bodů

2. Barrandov               11 8 0 3 111:42 24

3. Xaverov                   11 7 1 3 116:57 22

4. Zlíchov                    11 6 1 4 80:73 19

5. Kyje                       11 6 0 5 63:84 18

6. Suchdol                  11 5 1 5 74:95 16

7. Loko Vltavín             11 3 5 3 57:58 14

8. Union Žižkov            11 4 1 6 78:75 13

9. Kbely                      11 4 1 6 51:75 13

10. Čechie Smíchov     11 3 2 6 56:77 11

11. FA Praha               11 3 0 8 58:85 9

12. Uhelné sklady        11 1 0 10 30:139 3

 

Foto: zde

PŘÍŠTÍ KOLO

Čtvrtek 14.06.2018

  • 17:00 Muži"A" - Dobrovice

Pátek 15.06.2018

  • 17:00 U11 - Vršovice

Sobota 16.06.2018

  • 10:30 Háje  - Juniorka
  • 10:30 Tempo - U18
  • 12:45 Tempo - U16
  • 14:00 U10 - Dukla J. město
  • 17:00 U9 - Kyje
  • 17:00 U8 - Viktoria Žižkov

VÝSLEDKY

Sobota 09.06.2018
  • Juniorka - Bohnice 6:1 (3:0)
  • U18 - Ústí nad Orlicí 0:2 (0:1)
  • U16 - Ústí nad Orlicí 4:0 (2:0)

Neděle 10.06.2018

  • Benátky - Muži"A" 2:1np (1:1)
  • U19 - Táborsko 2:0 (0:0)
  • U17 - Táborsko 1:2np (0:0)

Čtvrtek 14.06.2018

  • Muži"A" - Dobrovice 0:1 (0:0)

Sobota 16.06.2018

  • Háje  - Juniorka 0:6 (0:4)
  • Tempo - U18 2:1np (1:0)
  • Tempo - U16 8:0 (0:0)