FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

FAN SHOP

Starší přípravka půlmistrem

Starší přípravka A – Starší přípravka Slavoje Vyšehrad, složená z hráčů ročníku narození 2004 pod vedením trenéra Jiřího Váchy a asistenta Pavla Rozhoně, vyhrála s převahou podzimní část své soutěže. Do sezony 2014/15 sice vstoupila prohrou na hřišti Xaverova, v následujících deseti zápasech však dokázala zvítězit. S deseti výhrami a jednou prohrou zakončila podzimní část na prvním místě ve své skupině s náskokem šesti bodů a skóre 131:45.

Během zimní přípravy se pokusíme odstranit nedostatky, které nás trápí, a na jaře dotáhnout naše úsilí až do vítězného konce.

Jirka Vácha, trenér starší přípravky

 


Podzimní výsledky starší přípravky A:

Xaverov – Vyšehrad 12:6

Vyšehrad – Zlíchov 6:4

Loko Vltavín – Vyšehrad 6:9

Vyšehrad – Kyje 20:3

Union Žižkov – Vyšehrad 2:10

Suchdol – Vyšehrad 2:13

Vyšehrad – FA Praha 17:3

Kbely – Vyšehrad 5:12

Barrandov – Vyšehrad 3:9

Vyšehrad – Uhelné sklady 14:3

Vyšehrad – Čechie Smíchov 15:2

 

Tabulka pražské soutěže

1. Slavoj Vyšehrad    11 10 0 1 131:45 30 bodů

2. Barrandov               11 8 0 3 111:42 24

3. Xaverov                   11 7 1 3 116:57 22

4. Zlíchov                    11 6 1 4 80:73 19

5. Kyje                       11 6 0 5 63:84 18

6. Suchdol                  11 5 1 5 74:95 16

7. Loko Vltavín             11 3 5 3 57:58 14

8. Union Žižkov            11 4 1 6 78:75 13

9. Kbely                      11 4 1 6 51:75 13

10. Čechie Smíchov     11 3 2 6 56:77 11

11. FA Praha               11 3 0 8 58:85 9

12. Uhelné sklady        11 1 0 10 30:139 3

 

Foto: zde

PŘÍŠTÍ KOLO

Pátek 26.10.2018

  • 16:00 Loko Vltavín - U8

Sobota 27.10.2018

  • 14:30 Ústí nad Orlicí - Muži"A"
  • 10:00 U18 - Žižkov
  • 12:15 U16 - Žižkov
  • 09:00 U15 - Střešovice
  • 10:45 U14 - Střešovice
  • 15:00 U10 - Zličín
  • 09:30 Kbely - U9

Neděle 28.10.2018

  • 14:30 Juniorka - Motorlet"B"
  • 10:00 Příbram - U19
  • 12:15 Příbram - U17
  • 10:00 Litvínov - U13
  • 10:00 Litvínov - U12
  • 09:00 U11 - Hostivař

VÝSLEDKY

Sobota 20.10.2018

  • Písek - Muži"A" 2:1 (1:1)
  • Královice - Juniorka 3:1 (2:1)
  • Svitavy - U18 6:0 (3:0)
  • Svitavy - U16 3:1 (0:1)
  • U13 - Teplice 0:12 (0:8)
  • U12 - Teplice 5:10 (3:1)

Neděle 21.10.2018

  • U19 - Motorlet 0:1 (0:0)
  • U17 - Motorlet 0:1 (0:0)
  • U15 - Motorlet 4:0 (3:0)
  • U14 - Motorlet 2:5 (1:1)