INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

FAN SHOP

Starší přípravka - Sokol Kolovraty 4:1 (2:0)

Ve druhém zápase jarní části jsme přivítali na našem domácím hřišti soupeře z Kolovrat, který je aktuálně na třetím místě naší skupiny. Již od začátku utkání jsme se snažili o aktivní hru, přičemž jsme potřebovali několik minut na to, abychom se dostali do zápasového rytmu. Od té chvíle jsme drželi vývoj hry v našich rukách a zatlačili jsme soupeře na jeho polovinu. Tento tlak přinesl své ovoce v podobě vstřeleného gólu Richardem Novákem, který otevřel skóre zápasu na 1-0. I po vstřeleném gólu pokračoval náš tlak a do konce prvního poločasu se nám podařilo vstřelit ještě jeden gól Honzou Doubkem. Do kabin jsme šli za příznivého stavu 2-0 v náš prospěch.

Do druhého poločasu vstoupil lépe náš soupeř, který také ukázal, proč je na třetím místě naší skupiny. Tlačil nás na naší polovinu, a vytvořil si pár zajímavých gólových šancí. První šanci ještě neproměnil díky bravurnímu zákroku našeho brankáře Matyáše Bumbálka, který vytáhl krásnou střelu ze standardní situace, směřující přímo pod břevno do šibenice mimo jeho branku. Avšak za několik minut jsme již inkasovali první gól, kdy se naše obrana přestala orientovat v zápase, a soupeřův útočník vstřelil kontaktní gól na 2-1. Tento gól probudil opět naše kluky, kteří si vzpomněli na začátek zápasu. Přitlačili jsme zpět soupeře před jeho bránu a po krásné akci zvýšil náš náskok Honza Doubek na 3-1.  Konečný výsledek upravil ještě ke konci zápasu Luky Prokopec na 4-1 pro Vyšehrad.

Tento zápas byl velice pohledný s kvalitními akcemi a chutí hráčů předvádět agresivní a kombinační hru. Toto vítězství bylo z naší strany zasloužené a i divákům se zápas musel líbit. Užijme si toto vítězství a doufejme, že i nadále budeme předvádět takovýto fotbal. Všem hráčům velké poděkování za předvedený výkon a herní nasazení.

 

foto ze zápasu: zde

PŘÍŠTÍ KOLO

..................

VÝSLEDKY

Sobota 17.11.2018

  • Muži"A" - Olympia Radotín 0:1 (0:1)
  • Juniorka - Vršovice 3:0 (3:0)
  • Tempo - U18 4:1 (1:0)
  • Tempo - U16 5:3 (2:1)

Neděle 18.11.2018

  • U19 - Meteor 2:4 (2:2)
  • U17 - Meteor 4:3 (3:1)
  • Slavia Praha - U13 8:2 (3:0)
  • Slavia Praha - U12 8:6 (3:4)