Novinky

Osmnáctka zdolala Střešovice 5:4

07. 08. 2019

U 18 – Na novou sezonu se pilně připravuje i rezerva našeho staršího dorostu neboli U 18. Ve středu 7. srpna večer se představila na umělce Sokola Bílá Hora, kde...

Celý článek ...

U 19 prohrála doma s Duklou 1:4, čtyřikrát inkasovala v první půli

06. 08. 2019

U 19 – Naši starší dorostenci odehráli před nedělním vstupem do nové sezony ještě jedno přípravné utkání. V úterý 6. srpna dopoledne doma na Vyšehradě prohráli s Duklou Praha 1:4,...

Celý článek ...

U 19 podlehla Motorletu 0:3, čeká ji ještě úterní generálka s Duklou

01. 08. 2019

U 19 – Naši starší dorostenci mají za sebou už šest přípravných utkání (čtyři U 19, dva U 18). V dosud posledním z nich, který se uskutečnil ve čtvrtek 1....

Celý článek ...

U 19 remizovala 2:2 s německými dorostenci z SV Henstedt-Ulzburg

27. 07. 2019

U 19 – Jednu výhru, remízu i prohru mají na svém kontě po třech přípravných zápasech starší dorostenci Slavoje Vyšehrad (tým U 19). V sobotu 27. července remizovali na domácí...

Celý článek ...

U 19 ve středeční saharské výhni zdolala na Vyšehradě Admiru 4:1

24. 07. 2019

U 19 – Naší starší dorostenci mají za sebou první přípravná utkání pod vedením trenérské dvojice Vladimír Pokorný – Mirko Beuk. Nejprve v neděli 21. července v rámci nymburského soustředění...

Celý článek ...

Dorostence přivítal na prvním tréninku nový trenér Pokorný

17. 07. 2019

U 19 – Osmadvacet mladých fotbalistů Slavoje Vyšehrad se sešlo v pondělí 15. července na zahajovacím tréninku starších dorostenců, kteří utvoří v nadcházející sezoně 2019/20 týmy U 19 a U 18....

Celý článek ...

Tabulka "A tým"

Česká fotbalová liga Z V R P B
10.
Sokol Hostouň
29981235
11.
SK Benešov
29971334
12.
1. FK Příbram B
29961433
13.
Baník Sokolov
29951532
14.
Slavoj Vyšehrad
1583427
15.
Povltavská FA
29671625
16.
SK Rakovník
29442116
Celá tabulka

Pozvánka na utkání B-týmu

Všechny zápasy B-týmu

Výsledky

sobota 25.06.2022 10:15
FC Slavoj Vyšehrad U14
Baráž o účast v České lize starších žáků
1:2
SK Kladno
středa 22.06.2022 17:20
SK Kladno
Baráž o účast v České lize starších žáků
5:0
FC Slavoj Vyšehrad U14
neděle 19.06.2022 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká liga dorostu sk. A
3:1
FK Baník Most-Souš
neděle 19.06.2022 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká liga dorostu sk. A
6:0
FK Baník Most-Souš
sobota 18.06.2022 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U16
Česká dorostenecká divize sk. C
3:7
FK Náchod
sobota 18.06.2022 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U18
Česká dorostenecká divize sk. C
4:4
FK Náchod
sobota 18.06.2022 10:00
FŠ Litvínov
Česká liga žáků U-13 B
3:3
FC Slavoj Vyšehrad U13
sobota 18.06.2022 10:00
FŠ Litvínov
Česká liga žáků U-12 B
2:2
FC Slavoj Vyšehrad U12
čtvrtek 16.06.2022 17:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražský přebor
6:0
Olympia Radotín
středa 15.06.2022 17:30
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká liga žáků U-14
1:3
FK Meteor Praha VIII
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru