Zpět na seznam novinek
22. 06. 2020
„A“-muži – Několik bývalých hráčů obou mužstev navštívilo nedělní derby Slavoj Vyšehrad – Viktoria Žižkov na Strahově, například Tadeáš Madej (na snímku vlevo) a Tomáš Egert (vpravo), kteří nyní působí v Anglii. Madej hraje za Mickleover Sports FC v sedmé nejvyšší soutěži, Egert za Oldham Athletic v League Two, tedy čtvrté nejvyšší soutěži. Na zápase byli také mj. další bývalí hráči šemíků Václav Pardubský ze Sokola Brozany (hrával i za Viktorku) a Jan Kalaš z TJ Klíčany.
Další články
- Trenér Pařízek: ve středu v Jihlavě se také pokusíme o dobrý výsledek
- Čtyři zápasy, osm bodů: v derby bezgólová plichta s Viktorií Žižkov
- Nedělní derby: Slavoj Vyšehrad přivítá na Strahově Viktorii Žižkov
- Góly Suchana a Laňky na vítězství nestačily: varnsdorfská remíza 2:2
- Na tříbodový import z Varnsdorfu čeká Slavoj Vyšehrad téměř 20 let
- Kanonýr Čvančara: Podali jsme nejbojovnější výkon v této sezoně
Tabulka "A tým"
Pražský přebor | Z | V | R | P | B | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Přední Kopanina | 21 | 15 | 1 | 5 | 46 |
2. | FC Slavoj Vyšehrad | 21 | 12 | 5 | 4 | 41 |
3. | FC Tempo Praha | 21 | 12 | 4 | 5 | 40 |
4. | FC Zličín | 21 | 11 | 4 | 6 | 37 |
5. | SK Střešovice 1911 | 21 | 11 | 3 | 7 | 36 |
6. | Sokol Kolovraty | 21 | 11 | 3 | 7 | 36 |
7. | ČAFC Praha | 21 | 9 | 6 | 6 | 33 |
8. | FK Viktoria Žižkov B | 21 | 9 | 3 | 9 | 30 |
Celá tabulka |
Pozvánka na utkání B-týmu
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. B třída (skupina A)
neděle 21.04.2024 17:00
TJ Sokol Nebušice
|
||||||
Všechny zápasy B-týmu |
---|
Výsledky
neděle 14.04.2024 12:16
FC Slavoj Vyšehrad U18
Pražský přebor staršího dorostu U19
5:2
SK Union Vršovice
|
||||||
neděle 14.04.2024 12:15
FK Arsenal Česká Lípa
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
2:2
FC Slavoj Vyšehrad U17
|
||||||
neděle 14.04.2024 12:00
FK Čáslav
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
2:2
FC Slavoj Vyšehrad U14
|
||||||
neděle 14.04.2024 10:00
FK Arsenal Česká Lípa
Česká divize staršího dorostu U19 (skupina B)
3:1
FC Slavoj Vyšehrad U19
|
||||||
neděle 14.04.2024 10:00
FK Čáslav
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
1:1
FC Slavoj Vyšehrad U15
|
||||||
sobota 13.04.2024 14:15
ABC Braník B
Pražský přebor mladšího dorostu U17
2:1
FC Slavoj Vyšehrad U16
|
||||||
sobota 13.04.2024 14:00
FC Slavoj Vyšehrad U13
Česká divize mladších žáků U13 (skupina C)
11:7
TJ Svitavy
|
||||||
sobota 13.04.2024 14:00
FC Slavoj Vyšehrad U12
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
1:5
TJ Svitavy
|
||||||
sobota 13.04.2024 10:15
FC Slavoj Vyšehrad
Pražský přebor
1:1
ČAFC Praha
|
||||||
pátek 12.04.2024 20:15
|
||||||
Všechny výsledky A-týmu |
---|