„A“-muži – Třináctihodinovou celodenní cestu autobusem do Chorvatska s přestávkou na oběd ve slovinském městě Ptuj absolvoval v úterý 14. ledna 2020 tým Slavoje Vyšehrad. Večer dorazil do svého cíle: Medulinu na Istrijském poloostrově, aby zde absolvoval dvanáctidenní soustředění a také odehrál mezinárodní turnaj Medulin Cup.
Stěžejní náplní středečního prvního dne soustředění byly dvě tréninkové jednotky ve zdejším areálu Sport Centar Arena s pěti hřišti: dopolední i odpolední trvala hodinu a půl a navíc večer půl hodiny v posilovně. Vedle stávající dvojice koučů Roman Veselý – Oldřich Pařízek se do přípravy mužstva šemíků aktivně zapojil i majitel klubu Jaroslav Klíma.
Všichni jsou v pořádku a zdrávi, jinak v Medulinu je 12 stupňů nad nulou a byť zamračené, i tak příjemné počasí, protože nefouká vítr. Ve čtvrtek bude na pořadu dne obdobný program.
Foto: Oleg Martinec
Další články
- Juniorka ve svém prvním zimním utkání prohrála 2:6 ve Velvarech
- Posila z Hr. Králové a exslávista Milan Černý vyztuží záložní řadu
- Výprava Slavoje Vyšehrad odjela v úterý do chorvatského Medulinu
- Gerža, Stýblo a Komani z penalty zajistili U 17 svými góly výhru 3:0
- Novým trenérem staršího dorostu bývalý reprezentant David Jarolím
- Nedžad Zinhasovič: Těšil jsem se, protože Vyšehrad beru jako výzvu
Tabulka "A tým"
Pražský přebor | Z | V | R | P | B | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Slavoj Vyšehrad | 18 | 12 | 3 | 3 | 39 |
2. | FC Přední Kopanina | 18 | 12 | 1 | 5 | 37 |
3. | FC Tempo Praha | 18 | 11 | 3 | 4 | 36 |
4. | FC Zličín | 18 | 9 | 3 | 6 | 30 |
5. | Sokol Kolovraty | 18 | 9 | 3 | 6 | 30 |
6. | FK Motorlet Praha | 18 | 8 | 5 | 5 | 29 |
7. | ČAFC Praha | 18 | 8 | 5 | 5 | 29 |
8. | SK Střešovice 1911 | 18 | 9 | 2 | 7 | 29 |
Celá tabulka |
Pozvánka na utkání B-týmu
TJ Sokol Bílá Hora
Pražská I. B třída (skupina A)
pondělí 01.04.2024 15:30
FC Slavoj Vyšehrad B
|
||||||
Všechny zápasy B-týmu |
---|
Výsledky
neděle 24.03.2024 15:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. B třída (skupina A)
1:1
Mezinárodní svaz mládeže
|
||||||
neděle 24.03.2024 12:45
FC Háje Jižní Město
Pražský přebor staršího dorostu U19
4:2
FC Slavoj Vyšehrad U18
|
||||||
neděle 24.03.2024 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
4:3
MFK Trutnov
|
||||||
neděle 24.03.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U15
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
2:4
MFK Trutnov
|
||||||
sobota 23.03.2024 14:30
FC Slavoj Vyšehrad U16
Pražský přebor mladšího dorostu U17
0:1
FK Meteor Praha VIII B
|
||||||
sobota 23.03.2024 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
1:2
FK Dukla Praha B
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:30
FC Zličín
Pražský přebor
2:3
FC Slavoj Vyšehrad
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká divize staršího dorostu U19 (skupina B)
1:3
FK Dukla Praha B
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:00
SK Vysoké Mýto
Česká divize mladších žáků U13 (skupina C)
2:8
FC Slavoj Vyšehrad U13
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:00
SK Vysoké Mýto
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
20:1
FC Slavoj Vyšehrad U12
|
||||||
Všechny výsledky A-týmu |
---|