Zpět na seznam novinek
11. 09. 2020
„B“-muži/mládež – Nejen utkání A-týmu mužů s Táborskem, ale i duel juniorky se Zličínem se během druhého víkendu měsíce září neuskuteční. Důvod odložení zápasu je v obou případech výskyt onemocnění covid.
Utkání 4. kola pražského přeboru Slavoj Vyšehrad B – FC Zličín se tak uskuteční v náhradním termínu středa 23. září 2020 od 18 hodin, ne však doma, le na hřišti soupeře, tedy na Zličíně.
V sobotu 12. září dopoledne pak přišla z Benešova zpráva, že v jejich dorosteneckém družstvu se rovněž vyskytl případ pozitivně testovaného hráče či hráčů. Tím pádem jsou odložena na neurčito i utkání našich týmů U 19 a U 17, která se měla uskutečnit v neděli 13. září právě v Benešově.
Další články
- Historicky nejvyšší porážka týmu U 18: výprask 0:9 v Novém Bydžově
- Zemřel Karel Knesl, coby trenér působil i u mládeže na Vyšehradě
- Zápas s Táborskem je odložen; kvůli pozitivním testům na covid
- Se Slavií soupeřit nemohli, U 14 však vstřelila alespoň čestný gól
- U 16 nestačila na výborně hrající mladé klokany, podlehla jim 0:5
- U 17 jediná zabodovala, výhru 2:1 zajistili Štěpánek a Linha z penalty
Tabulka "A tým"
Pražský přebor | Z | V | R | P | B | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Slavoj Vyšehrad | 18 | 12 | 3 | 3 | 39 |
2. | FC Přední Kopanina | 18 | 12 | 1 | 5 | 37 |
3. | FC Tempo Praha | 18 | 11 | 3 | 4 | 36 |
4. | FC Zličín | 18 | 9 | 3 | 6 | 30 |
5. | Sokol Kolovraty | 18 | 9 | 3 | 6 | 30 |
6. | FK Motorlet Praha | 18 | 8 | 5 | 5 | 29 |
7. | ČAFC Praha | 18 | 8 | 5 | 5 | 29 |
8. | SK Střešovice 1911 | 18 | 9 | 2 | 7 | 29 |
Celá tabulka |
Pozvánka na utkání B-týmu
TJ Sokol Bílá Hora
Pražská I. B třída (skupina A)
pondělí 01.04.2024 15:30
FC Slavoj Vyšehrad B
|
||||||
Všechny zápasy B-týmu |
---|
Výsledky
neděle 24.03.2024 15:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. B třída (skupina A)
1:1
Mezinárodní svaz mládeže
|
||||||
neděle 24.03.2024 12:45
FC Háje Jižní Město
Pražský přebor staršího dorostu U19
4:2
FC Slavoj Vyšehrad U18
|
||||||
neděle 24.03.2024 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
4:3
MFK Trutnov
|
||||||
neděle 24.03.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U15
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
2:4
MFK Trutnov
|
||||||
sobota 23.03.2024 14:30
FC Slavoj Vyšehrad U16
Pražský přebor mladšího dorostu U17
0:1
FK Meteor Praha VIII B
|
||||||
sobota 23.03.2024 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
1:2
FK Dukla Praha B
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:30
FC Zličín
Pražský přebor
2:3
FC Slavoj Vyšehrad
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká divize staršího dorostu U19 (skupina B)
1:3
FK Dukla Praha B
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:00
SK Vysoké Mýto
Česká divize mladších žáků U13 (skupina C)
2:8
FC Slavoj Vyšehrad U13
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:00
SK Vysoké Mýto
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
20:1
FC Slavoj Vyšehrad U12
|
||||||
Všechny výsledky A-týmu |
---|