Následující zápas "A týmu"
FC Slavoj Vyšehrad vs. MFK Vítkovice
17. kolo Fortuna národní liga 07.03.2020 17:00 Stadion Evžena Rošického
Zpět na seznam novinek

Šemíci zahájili přípravu, na prvním tréninku bylo i pět nových tváří

06. 01. 2020

„A“-muži – Celkem 24 fotbalistů se zúčastnilo v pondělí 6. ledna 2020 dopoledne zahajovacího tréninku Slavoje Vyšehrad. Na domácí umělce tým pod vedením koučů Romana Veselého a Oldřicha Pařízka dostal hned na úvod do těla a nechyběla ani hra na dvě brány. Přítomen byl také majitel klubu Jaroslav Klíma.

V porovnání s podzimní soupiskou chyběli čtyři hráči z širšího kádru: obránci Václav Pardubský, Ondřej Žežulka, záložník Tomáš Freit a útočník Elvis Sukisa Mashike.

Naopak zapojilo se pět zbrusu nových tváří: 19letý záložník původem z Bosny Nedžad Zinhasovič ze Slavie Praha (dosud v B-týmu červenobílých) a dále čtyři akvizice ze zahraničí: 22letý bosenský brankář Stefan Stevanovič (FK Mačva Šabac/Srbsko), 25letý chorvatský záložník Ed Kevin Kokorovič (FC Lynx/Gibraltar), 25letý izraelský středopolař Sagi Giditz (Maccabi Kiryat Ata/Izr.) a 23letý bosenský útočník Adnan Bašič (FC UNA Strassen/Lucembursko).

V úvodním týdnu přípravy bude mužstvo využívat zejména vlastní plochu, dále atletický stadion na Strahově a samozřejmě také fitnesscentrum.

V úterý 14. ledna tým šemíků nasedne do autokaru a odcestuje do chorvatského Medulinu na Istrijském poloostrově, kde se zúčastní šestého ročníku mezinárodního turnaje Medulin Cup. V plánu je celkem deset přípravných střetnutí během zimní pauzy.

Tabulka "A tým"

Fortuna národní liga Z V R P B
1.
FK Pardubice
16112335
2.
FC Vysočina Jihlava
1695232
3.
FC Zbrojovka Brno
1694331
4.
FK Dukla Praha
16101531
5.
FC Hradec Králové
1693430
6.
FK Viktoria Žižkov
1682626
7.
FK Ústí nad Labem
1674525
8.
SK Líšeň
1665523
9.
FK Fotbal Třinec
1657422
Celá tabulka

Výsledky

22.11.2019 18:00
FK Ústí nad Labem 1
FC Slavoj Vyšehrad 2
17.11.2019 12:15
FK Baník Most 2
FC Slavoj Vyšehrad U17 1
17.11.2019 11:45
FC Slavoj Vyšehrad U14 2
FK Teplice 8
17.11.2019 10:00
FK Baník Most 3
FC Slavoj Vyšehrad U19 1
17.11.2019 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U15 2
FK Teplice 0
16.11.2019 13:30
Olympia Radotín 3
FC Slavoj Vyšehrad B 2
16.11.2019 13:30
SK Kladno 9
FC Slavoj Vyšehrad U13 0
16.11.2019 13:30
SK Kladno 5
FC Slavoj Vyšehrad U12 3
Všechny výsledky
Nahoru