Následující zápas "A týmu"
FC Slavoj Vyšehrad vs. FK Viktoria Žižkov B
10. kolo Pražský přebor neděle 09.10.2022 16:00 Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Zpět na seznam novinek

Tým Slavoje Vyšehrad rozehraje sezonu 7. srpna na hřišti FC Tempo

05. 07. 2022

„A“-muži/„B“-muži – Fotbalisté Slavoje Vyšehrad, jak známo, byli v polovině uplynulé sezony 2021/22 vyloučeni z ČFL a v nadcházejícím ročníku budou účastníky pražského přeboru. Naše A-mužstvo jej bude hrát znovu po 24 letech a zatímco v sezoně 1998/99 jej pod vedením trenéra Františka Myslivečka suverénně vyhrálo s náskokem jedenácti bodů před Dropou Střížkov B, tentokrát to tak snadné asi nebude.

FAČR prostřednictvím svého informačního systému zveřejnil v pondělí 4. července los podzimní části soutěže a obtížnější vstup do ní si šemíci ani nemohli představit: narazí totiž na dva týmy, s nimiž se takřka najisto počítá pro boj o první příčku a postup do divize: FC Tempo a Dukla Jižní Město. Pražský přebor začne během prvního srpnového víkendu (tj. v sobotu 6. a v neděli 7. srpna) a tým Vyšehradu do něj vstoupí na hřišti Tempa, o týden později pak přivítá doma Duklu Jižní Město.

Náš „B“-tým mužů bude hrát po pěti letech I. A třídu, tentokrát ale skupinu B. Rezerva šemíků absolvuje zahajovací dějství rovněž během prvního srpnového víkendu, a sice na hřišti Aritmy ve Vokovicích, kde v premiéře sezony změří své síly s tamním béčkem.

 

Podzimní program Slavoje Vyšehrad v pražském přeboru

Neděle 7. srpna 17.00 h (1. kolo) Tempo – Vyšehrad

Pátek 12. srpna 17.00 h (2. kolo) Vyšehrad – Dukla Jižní Město

Sobota 20. srpna 10.15 h (3. kolo) Podolí – Vyšehrad

Neděle 28. srpna 17.00 h (4. kolo) Vyšehrad – Zličín

Neděle 4. září 17.00 h (5. kolo) Kolovraty – Vyšehrad

Neděle 11. září 17.00 h (6. kolo) Vyšehrad – Spoje

Neděle 18. září 16.30 h (7. kolo) ČAFC – Vyšehrad

Neděle 25. září 16.30 h (8. kolo) Vyšehrad – Braník

Sobota 1. října 16.00 h (9. kolo) Přední Kopanina – Vyšehrad

Neděle 9. října 16.00 h (10. kolo) Vyšehrad – Vikt. Žižkov B

Neděle 16. října 15.30 h (11. kolo) Královice – Vyšehrad

Neděle 23. října 15.30 h (12. kolo) Vyšehrad – Motorlet B

Sobota 29. října 10.30 h (13. kolo) Hostivař – Vyšehrad

Neděle 6. listopadu 14.00 h (14. kolo) Vyšehrad – Uhříněves

Sobota 12. listopadu 10.15 h (15. kolo) Radotín – Vyšehrad

 

Podzimní program B-mužstva v I. A třídě (skupina B)

Neděle 7. srpna 17.00 h (1. kolo) Aritma B – Vyšehrad B

Neděle 14. srpna 17.00 h (2. kolo) Vyšehrad B – 1999 Praha

Neděle 21. srpna 17.00 h (3. kolo) Cholupice – Vyšehrad B

Neděle 28. srpna 17.00 h (4. kolo) Nebušice – Vyšehrad B

Neděle 4. září 17.00 h (5. kolo) Vyšehrad B – Uhelné sklady

Sobota 10. září 17.00 h (6. kolo) Střešovice – Vyšehrad B

Neděle 18. září 16.30 h (7. kolo) Vyšehrad B – Kbely

Sobota 24. září 16.30 h (8. kolo) Řeporyje – Vyšehrad B

Středa 28. září 16.30 h (předehrávka 10. kola) Modřany – Vyšehrad B

Sobota 1. října 16.00 h (9. kolo) Vyšehrad B – Prague Raptors

Neděle 16. října 15.30 h (11. kolo) Vyšehrad B – Přední Kopanina B

Sobota 22. října 10.15 h (12. kolo) Zlíchov – Vyšehrad B

Neděle 30. října 14.30 h (13. kolo) Vyšehrad B – Zbraslav

Neděle 6. listopadu 14.00 h (14. kolo) Slivenec – Vyšehrad B

Sobota 12. listopadu 14.00 h (15. kolo) Vyšehrad B – Libuš

 

Tabulka "A tým"

Pražský přebor Z V R P B
12.
SK Hostivař
92349
13.
FK Viktoria Žižkov B
92167
14.
SC Olympia Radotín
92076
15.
SK Motorlet Praha B
91265
16.
FC Slavoj Vyšehrad
91265
Celá tabulka

Pozvánka na utkání B-týmu

FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. A třída (skupina B)
neděle 16.10.2022 15:30
FC Přední Kopanina B
Všechny zápasy B-týmu

Výsledky

neděle 02.10.2022 13:30
FK Motorlet Praha B
Pražský přebor staršího dorostu U19
2:0
FC Slavoj Vyšehrad U18
neděle 02.10.2022 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká liga mladšího dorostu U17 (skupina A)
1:2
FK Teplice
neděle 02.10.2022 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká liga staršího dorostu U19 (skupina A)
1:6
FK Teplice
neděle 02.10.2022 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U13
Česká liga mladších žáků U13 (skupina B)
4:0
FŠ Litvínov
neděle 02.10.2022 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U12
Česká liga mladších žáků U12 (skupina B)
3:2
FŠ Litvínov
sobota 01.10.2022 16:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. A třída (skupina B)
1:0
Prague Raptors FC
sobota 01.10.2022 12:00
FK Orlicko
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
2:0
FC Slavoj Vyšehrad U14
sobota 01.10.2022 10:30
FC Přední Kopanina
Pražský přebor
3:1
FC Slavoj Vyšehrad
sobota 01.10.2022 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U16
Pražský přebor mladšího dorostu U17
2:3
FK Admira Praha B
sobota 01.10.2022 10:00
FK Orlicko
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
2:1
FC Slavoj Vyšehrad U15
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru