FC Slavoj Vyšehrad vs. FC Sellier & Bellot Vlašim
13. kolo Fortuna národní liga 26.10.2019 10:15 Stadion Evžena Rošického

U 18 prohrála v Roudnici 1:3, autorem jediného gólu Šticha

13. 08. 2019

U 19 „B“ – Poslední utkání před vstupem do nové sezony odehrála rezerva našeho staršího dorostu v Roudnici nad Labem, kde v sobotu 10. srpna podlehla domácí „devatenáctce“ 1:3.

Domácí šli do vedení, minutu před poločasem však vyrovnal krajní obránce Martin Šticha (na snímku čelem). Roudnice, která podobně jako Vyšehrad B hraje rovněž třetí nejvyšší soutěž staršího dorostu, ale jinou skupinu, rozhodla utkání po změně stran dvěma brankami během devíti minut.

Do nové sezony České divize U 19 (skupina C) vstoupí naše „osmnáctka“ v sobotu 17. srpna v 10 hodin na hřišti v Dolních Počernicích, kde ji přivítají stejně staří hráči Viktorie Žižkov. V pozápase, který začne čtvrt hodiny po poledni, se utkají „šestnáctky“ obou soupeřů.

U 19: VOŠ a SOŠ Roudnice n. L. – Slavoj Vyšehrad B 3:1 (1:1)

Přípravné utkání v sobotu 10. srpna 2019 v Roudnici. Branky: 20., 44. a 52. hráči Roudnice – 44. Šticha.

Vyšehrad U 18: Foldyna – Šticha, Landík, Pryshlyuk, Paleček – M. Markovič, Janík, Škobis – Khomyn, P. Siruček (20. Vlasák, 70. Klomínek), Douša. Trenér Jaromír Jindráček.