U 19 „B“ – Poslední utkání před vstupem do nové sezony odehrála rezerva našeho staršího dorostu v Roudnici nad Labem, kde v sobotu 10. srpna podlehla domácí „devatenáctce“ 1:3.
Domácí šli do vedení, minutu před poločasem však vyrovnal krajní obránce Martin Šticha (na snímku čelem). Roudnice, která podobně jako Vyšehrad B hraje rovněž třetí nejvyšší soutěž staršího dorostu, ale jinou skupinu, rozhodla utkání po změně stran dvěma brankami během devíti minut.
Do nové sezony České divize U 19 (skupina C) vstoupí naše „osmnáctka“ v sobotu 17. srpna v 10 hodin na hřišti v Dolních Počernicích, kde ji přivítají stejně staří hráči Viktorie Žižkov. V pozápase, který začne čtvrt hodiny po poledni, se utkají „šestnáctky“ obou soupeřů.
U 19: VOŠ a SOŠ Roudnice n. L. – Slavoj Vyšehrad B 3:1 (1:1)
Přípravné utkání v sobotu 10. srpna 2019 v Roudnici. Branky: 20., 44. a 52. hráči Roudnice – 44. Šticha.
Vyšehrad U 18: Foldyna – Šticha, Landík, Pryshlyuk, Paleček – M. Markovič, Janík, Škobis – Khomyn, P. Siruček (20. Vlasák, 70. Klomínek), Douša. Trenér Jaromír Jindráček.
Další články
- Ve Slaném nenechali nic náhodě: postup v Mol Cupu díky výhře 4:0
- U 17 navzdory převaze i šancím zdolala tým Kladna jen těsně 3:2
- U 19 podlehla doma Kladnu 2:3, poslední půlhodinu hrála v deseti
- Juniorka v prvním utkání sezony prohrála v Újezdu nad Lesy 0:2
- Tak má vypadat oslava narozenin: brankami, které rozhodnou zápas
- Čvančaru Sokolov neustrážil: dva jeho góly znamenaly vítězství 2:1!
Tabulka "A tým"
Pražský přebor | Z | V | R | P | B | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Slavoj Vyšehrad | 18 | 12 | 3 | 3 | 39 |
2. | FC Přední Kopanina | 18 | 12 | 1 | 5 | 37 |
3. | FC Tempo Praha | 18 | 11 | 3 | 4 | 36 |
4. | FC Zličín | 18 | 9 | 3 | 6 | 30 |
5. | Sokol Kolovraty | 18 | 9 | 3 | 6 | 30 |
6. | FK Motorlet Praha | 18 | 8 | 5 | 5 | 29 |
7. | ČAFC Praha | 18 | 8 | 5 | 5 | 29 |
8. | SK Střešovice 1911 | 18 | 9 | 2 | 7 | 29 |
Celá tabulka |
Pozvánka na utkání B-týmu
TJ Sokol Bílá Hora
Pražská I. B třída (skupina A)
pondělí 01.04.2024 15:30
FC Slavoj Vyšehrad B
|
||||||
Všechny zápasy B-týmu |
---|
Výsledky
neděle 24.03.2024 15:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. B třída (skupina A)
1:1
Mezinárodní svaz mládeže
|
||||||
neděle 24.03.2024 12:45
FC Háje Jižní Město
Pražský přebor staršího dorostu U19
4:2
FC Slavoj Vyšehrad U18
|
||||||
neděle 24.03.2024 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
4:3
MFK Trutnov
|
||||||
neděle 24.03.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U15
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
2:4
MFK Trutnov
|
||||||
sobota 23.03.2024 14:30
FC Slavoj Vyšehrad U16
Pražský přebor mladšího dorostu U17
0:1
FK Meteor Praha VIII B
|
||||||
sobota 23.03.2024 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
1:2
FK Dukla Praha B
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:30
FC Zličín
Pražský přebor
2:3
FC Slavoj Vyšehrad
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká divize staršího dorostu U19 (skupina B)
1:3
FK Dukla Praha B
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:00
SK Vysoké Mýto
Česká divize mladších žáků U13 (skupina C)
2:8
FC Slavoj Vyšehrad U13
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:00
SK Vysoké Mýto
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
20:1
FC Slavoj Vyšehrad U12
|
||||||
Všechny výsledky A-týmu |
---|