FC Slavoj Vyšehrad vs. FC Přední Kopanina
24. kolo Pražský přebor sobota 27.04.2024 10:15 Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi

U 18 v Ďáblicích: zase jenom hubená plichta 0:0 ...a už 318 minut bez gólu

16. 10. 2022

U 19 „B“ – Střelecká bída! Rezerva staršího dorostu Slavoje Vyšehrad neskórovala už potřetí za sebou, už 318 minut čeká na radost z gólu. Naposledy se trefil Petar Šoškič ještě v září na hřišti Přední Kopaniny… V sobotu 15. října se hrálo utkání Ďáblice – Vyšehrad B a skončilo 0:0. Po jedenácti odehraných kolech tak naše B-mužstvo kleslo ze 7. na 8. místo tabulky Pražského přeboru U 19.

Oproti předchozímu utkání se Zbraslaví došlo tentokrát jen na dvě změny v základní sestavě: namísto Schranka a nemocného Průši se v ní tentokrát objevili, respektive vrátili se do ní, Burkuš s Kefurtem. Vyšehrad B vstoupil do zápasu velmi aktivně a sebevědomě, z čehož brzy vzešlo pět střeleckých pokusů a čtyři rohové kopy. To vše už po deseti minutách hry, ale bez kýženého efektu. Poté ale téměř udeřil domácí záložník Štaubr, chybělo jen málo.

Do poločasu mohl dát gól Šoškič a dvě velké šance si vypracoval zejména Halíř. Ve druhé půli po střelách Klinky a později i Kefurta vykopával z brankové čáry míč stoper Porcina. Nakonec mohli ještě naši hráči vyjít úplně naprázdno, to když se dostal v 82. min. do čisté šance střídající domácí hráč Neumann, z malého vápna však minul Ženatého bránu.

Již v nastaveném čase Klinka z trestného kopu trefil zeď a poté si na centr od Burkuše naběhl Schrank, z voleje pálil z malého vápna, ale přestřelil. Všechny tři body se na trávníku v Ďáblicích při trochu lepší koncovce nabízely, ale opět z toho vzešel bohužel jen jeden.

V neděli 23. října v 11 hodin naše „osmnáctka“ přivítá doma na Vyšehradě soupeře ze Zličína. Potom už zbudou jen tři podzimní kola: ve středu 26. října v 15.30 hod. v Bohnicích, v neděli 6. listopadu v 10 hodin doma s Hostivaří a nakonec v sobotu 12. listopadu ve 12.45 hod. ve Vysočanech na hřišti Pragy.

U 19: SK Ďáblice – Slavoj Vyšehrad B 0:0

9. kolo Pražského přeboru staršího dorostu, hráno v sobotu 15. října 2022 v Ďáblicích. Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 9:7. Soupeřem zblokované střely: 1:8. Rohy: 7:8. Ofsajdy: 1:3. Rozhodčí: Kučera – Hruška, Ducháček. ŽK: Štaubr – Frank. Diváků: 40.

Ďáblice U 19: Vošta (46. Hubička) – Stránský, Porcina, Pán (68. Neumann), Kouba – Žára (73. Merkulov) – Kafka, Ryšavý, Hynek, Štaubr (46. Hořejší) – Čvančar (89. Douša). Trenér Maxim Vondrášek.

Vyšehrad U 18: Pihera (46. Ženatý) – Frank, Kylar, Borský, Blín – Romanishak (71. Barčák), Burkuš, Kefurt, Klinka – Šoškič (89. Dimitrov), Halíř (46. Schrank). Na lavičce byl ještě připraven I. Procházka. Trenér Zdeněk Jaroš.