U 19 – Po sedmi týdnech stejný soupeř v rámci zimní přípravy, byť na jiném hřišti – naši starší dorostenci nejprve 11. prosince na Xaverově podlehli „sedmnáctce“ Slavie 3:5, odveta 29. ledna ve vršovickém Edenu s týmž soupeřem však nedopadla o nic lépe: porážkou Vyšehradu 1:5. Jediný gól našeho týmu dal Šimon Linha (na snímku) z penalty, který nastoupil tentokrát na postu defenzivního záložníka. Trenéři naší U 19 Dominik Gerža s Mirko Beukem znovu postrádali z různých důvodů nejméně deset hráčů, a to je pak na výsledcích znát.
Utkání se konalo v areálu Slavie v Edenu na umělce, na níž se hrává Silvestrovské derby. Mladší dorostenci Slavie, suverénní vítězové podzimní části nejvyšší soutěže U 17 (přezimují s náskokem osmi bodů před Spartou), prokazovali své kvality, trestali individuální chyby našich hráčů v defenzivní činnosti, a tak vedli už po čtvrthodině hry 2:0 a ve 30. min. 3:0. Další jejich příležitosti, z toho jednu stoprocentní, zmařil Pokorný v bráně Vyšehradu.
Po změně stran byl faulován ve vápně červenobílých Vodička a Linha z penalty snížil na 3:1. Byl to bohužel jen čestný úspěch, protože následné gólové šance Slapničky, Nedavašky a Lískovce zůstaly nevyužity.
Zda budou hrát naši starší dorostenci přípravný zápas i během prvního únorového víkendu, zatím není jasné či upřesněné. Ve středu 9. února v 18 hodin večer pak přivítají na Vyšehradě tým mužů TJ Spoje Praha, ambiciózního účastníka I. A třídy. V jeho dresu by se mělo představit i pět hráčů, kteří nosili dres Slavoje Vyšehrad: Miroslav Verner, Tomáš Košút, Jakub Kubek, Petr Hulinský a Tadeáš Madej.
Slavia Praha U 17 – Slavoj Vyšehrad U 19 5:1 (3:0)
Přípravné utkání v sobotu 29. ledna 2022 v Edenu (UMT). Branky: 6., 15., 30., 70. a 87. góly domácích – 55. Linha z pen.
Vyšehrad U 19: Pokorný – Mareš (46. Burkuš), Nedavaška, Vodička (75. Borský) – Fait, Linha – Monyč, Slapnička, Klaban – Šrejber (46. Dunda), Lískovec (46. Karas). Trenéři Dominik Gerža a Mirko Beuk.
Další články
- Vyrovnaný průběh utkání, přesto debakl: Vyšehrad – Varnsdorf 1:6
- Vítězství 3:0 s Č. Brodem zrežíroval Vandas: dva góly a jedna asistence
- Dorostenci prohráli na Julisce 0:3, Lorenz lapil jednu ze dvou penalt
- Šemíci dlouho vzdorovali, nakonec však prohráli s Viktorii Žižkov 0:2
- Vítězný vstup starších dorostenců do roku 2022: výhra 4:3 na Admiře!
- První trénink: Slavoj Vyšehrad zahájil přípravu se 17 fotbalisty
Tabulka "A tým"
Pražský přebor | Z | V | R | P | B | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Slavoj Vyšehrad | 18 | 12 | 3 | 3 | 39 |
2. | FC Přední Kopanina | 18 | 12 | 1 | 5 | 37 |
3. | FC Tempo Praha | 18 | 11 | 3 | 4 | 36 |
4. | FC Zličín | 18 | 9 | 3 | 6 | 30 |
5. | Sokol Kolovraty | 18 | 9 | 3 | 6 | 30 |
6. | FK Motorlet Praha | 18 | 8 | 5 | 5 | 29 |
7. | ČAFC Praha | 18 | 8 | 5 | 5 | 29 |
8. | SK Střešovice 1911 | 18 | 9 | 2 | 7 | 29 |
Celá tabulka |
Pozvánka na utkání B-týmu
TJ Sokol Bílá Hora
Pražská I. B třída (skupina A)
pondělí 01.04.2024 15:30
FC Slavoj Vyšehrad B
|
||||||
Všechny zápasy B-týmu |
---|
Výsledky
neděle 24.03.2024 15:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. B třída (skupina A)
1:1
Mezinárodní svaz mládeže
|
||||||
neděle 24.03.2024 12:45
FC Háje Jižní Město
Pražský přebor staršího dorostu U19
4:2
FC Slavoj Vyšehrad U18
|
||||||
neděle 24.03.2024 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
4:3
MFK Trutnov
|
||||||
neděle 24.03.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U15
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
2:4
MFK Trutnov
|
||||||
sobota 23.03.2024 14:30
FC Slavoj Vyšehrad U16
Pražský přebor mladšího dorostu U17
0:1
FK Meteor Praha VIII B
|
||||||
sobota 23.03.2024 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
1:2
FK Dukla Praha B
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:30
FC Zličín
Pražský přebor
2:3
FC Slavoj Vyšehrad
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká divize staršího dorostu U19 (skupina B)
1:3
FK Dukla Praha B
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:00
SK Vysoké Mýto
Česká divize mladších žáků U13 (skupina C)
2:8
FC Slavoj Vyšehrad U13
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:00
SK Vysoké Mýto
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
20:1
FC Slavoj Vyšehrad U12
|
||||||
Všechny výsledky A-týmu |
---|