FC Slavoj Vyšehrad vs. FK Ústí nad Labem
6. kolo Fortuna národní liga sobota 03.10.2020 16:00 Evžena Rošického - Strahov

U 19 prohrála doma s Duklou 1:4, čtyřikrát inkasovala v první půli

06. 08. 2019

U 19 – Naši starší dorostenci odehráli před nedělním vstupem do nové sezony ještě jedno přípravné utkání. V úterý 6. srpna dopoledne doma na Vyšehradě prohráli s Duklou Praha 1:4, když už deset minut před poločasem měli čtyřgólové manko a až těsně před koncem utkání zaznamenal alespoň čestný úspěch Pavel Vodrážka.

„Devatenáctka“ Vyšehradu nastoupila tentokrát pod vedením trenérské dvojice Vladimír Pokorný – Jaromír Jindráček, a ta ji také bude koučovat v České lize U 19 (trenér Mirko Beuk se přesouvá k týmu U 16). V první půli však museli přihlížet tomu, jak Dukla dává jeden gól za druhým: Hanslíka v naší bráně postupně překonali Šebrle, A. Novotný, Hudec a Klinka. Navíc za stavu 0:2 Klinka trefil tyč.

Po změně stran se pokusil o lob zdálky Vodrážka, ale těsně přehodil bránu hostí. Snížit mohl i Novichikchin, ale hlavou přestřelil. V 70. min. byl odpískán Hanslíkovi faul ve vápně, vzápětí ale chytil Kalvasovi z Dukly penaltu, když jeho střelu k tyči vyrazil.

V 88. min. střelou z vápna k tyči snížil Vodrážka na konečných 1:4.

V neděli 11. srpna v 10 hodin naše U 19 v prvním mistrovském utkání přivítá soupeře z Kladna. Tým U 18 však ještě pokračuje dál v přípravných zápasech: již ve středu 7. srpna v 18 hodin na hřišti Sokola Bílá Hora změří síly v přátelském utkání s dorostenci SK Střešovice.

U 19: Slavoj Vyšehrad – Dukla Praha 1:4 (0:4)

Přípravné utkání v úterý 6. srpna 2019 na Vyšehradě. Branky: 88. Vodrážka – 11. Šebrle, 13. A. Novotný, 34. Hudec, 36. Klinka. Rozhodčí: Štrébl. Diváků: 40.  V 81. min. neproměnil Kalvas (Dukla) penaltu.

Vyšehrad U 19: Hanslík – Pařízek (46. Šticha), Novichikchin, Přech, Mlejnek – Petrach (70. Melíšek) – V. Markovič, Melíšek (46. Douša), M. Markovič, Krejzl – Kankara (46. Vodrážka). Trenéři Vladimír Pokorný a Jaromír Jindráček.