Sezóna 2020/2021

STARŠÍ DOROST A  - U 19
Hlavní trenér: Mirko Beuk Tel.:  E-mail:
Trenér: Dominik Gerža Tel.:  E-mail:
STARŠÍ DOROST B - U 18
Hlavní trenér: Dominik Gerža Tel.:  E-mail:
Trenér: Vladimír Pokorný Tel.: E-mail:
MLADŠí DOROST A - U 17
Hlavní trenér: Zdeněk Jaroš Tel.: 724 718 138 E-mail:
Trenér: Evžen Čižikov Tel.: E-mail:
MLADŠÍ DOROST B - U 16
Hlavní trenér: Jaroslav Klíma ml. Tel.: 733 679 637 E-mail:
Trenér: Allan Kheil Tel.:  E-mail:
Vedoucí SpSM: Petr studénka Tel.: 608 551 919 E-mail:  studenka@slavojvysehrad.cz
Trenér brankářů SPSM: Mikoláš Bartoš  Tel.: 733 602 602 E-mail:  
STARŠÍ ŽÁCI A - U 15
Hlavní trenér: Daniel Růžička Tel.: 774 081 002 E-mail:
Trenér: Daniel Jon Tel.:  E-mail:
Trenér: Jan Dovrtěl Tel.:  E-mail:
STARŠÍ ŽÁCI B - U 14
Hlavní trenér: Ondřej Horák Tel.: 733 222 267 E-mail:
Trenér: Daouda Guyeye Tel.: E-mail:
Mladší ŽÁCI A - U 13
Hlavní trenér: Petr Studénka Tel.: 608 551 919 E-mail:
Trenér: Daniel Blažek Tel.:  E-mail:
Mladší ŽÁCI B - U 12
Hlavní trenér: Jiří Děčič Tel.: 721 801 177 E-mail:
Trenér: Jan Pořízek Tel.:  E-mail:

Vedoucí přípravek:

Oleg martinec

Tel.: 777 227 011 E-mail: SEKRETARIAT@SLAVOJVYSEHRAD.CZ
STARŠÍ PŘÍPRAVKA A - U 11
Hlavní trenér: Karel Roskowetz Tel.: 731 626 257 E-mail:
Trenér: Lukáš Brunner Tel.:  E-mail:
       
STARŠÍ PŘÍPRAVKA  B - U 10
Hlavní trenér: Oleg Martinec Tel.:  E-mail:
Hlavní trenér: Petr Kincl Tel.: 734 182 727 E-mail:
Trenér: Petr Lešek Tel.: E-mail:
Mladší PŘÍPRAVKA A - U 9
Hlavní trenér: Mikuláš Bartoš Tel.: E-mail:
Trenér: David Martinec Tel.: 705 113 986 E-mail:
Mladší PŘÍPRAVKA B - U 8
Hlavní trenér: Jakub Štěpánek Tel.: 608 409 004 E-mail:
Trenér: Vladimír Libič Tel.: E-mail:
Mladší PŘÍPRAVKA C - U 7
Hlavní trenér: Petr Lorenz Tel.: 725 015 714 E-mail:
Trenér:   Tel.: E-mail:
Fotbalová Školička - U 6
Trenér: Petr Studénka Tel.: 608 551 919 E-mail:
Trenér: Daniel Růžička Tel.: E-mail:
FOTBALOVÉ KROUŽKY
Hlavní trenér: Petr Studénka Tel.:  E-mail:
Trenér: Oleg Martinec Tel.: E-mail:
Trenér: Daniel Růžička Tel.: E-mail:

Tabulka "A tým"

Česká fotbalová liga Z V R P B
10.
Sokol Hostouň
29981235
11.
SK Benešov
29971334
12.
1. FK Příbram B
29961433
13.
Baník Sokolov
29951532
14.
Slavoj Vyšehrad
1583427
15.
Povltavská FA
29671625
16.
SK Rakovník
29442116
Celá tabulka

Pozvánka na utkání B-týmu

Všechny zápasy B-týmu

Výsledky

sobota 25.06.2022 10:15
FC Slavoj Vyšehrad U14
Baráž o účast v České lize starších žáků
1:2
SK Kladno
středa 22.06.2022 17:20
SK Kladno
Baráž o účast v České lize starších žáků
5:0
FC Slavoj Vyšehrad U14
neděle 19.06.2022 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká liga dorostu sk. A
3:1
FK Baník Most-Souš
neděle 19.06.2022 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká liga dorostu sk. A
6:0
FK Baník Most-Souš
sobota 18.06.2022 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U16
Česká dorostenecká divize sk. C
3:7
FK Náchod
sobota 18.06.2022 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U18
Česká dorostenecká divize sk. C
4:4
FK Náchod
sobota 18.06.2022 10:00
FŠ Litvínov
Česká liga žáků U-13 B
3:3
FC Slavoj Vyšehrad U13
sobota 18.06.2022 10:00
FŠ Litvínov
Česká liga žáků U-12 B
2:2
FC Slavoj Vyšehrad U12
čtvrtek 16.06.2022 17:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražský přebor
6:0
Olympia Radotín
středa 15.06.2022 17:30
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká liga žáků U-14
1:3
FK Meteor Praha VIII
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru