Následující zápas "A týmu"
FC Slavoj Vyšehrad vs. AC Sparta Praha B
Přátelské utkání úterý 02.02.2021 11:00 Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi

Sezóna 2020/2021

STARŠÍ DOROST A  - U 19
Hlavní trenér:   Tel.:  E-mail:
Trenér:   Tel.:  E-mail:
STARŠÍ DOROST B - U 18
Hlavní trenér: Jaromír Jindráček Tel.:  E-mail:
Trenér: Vladimír Pokorný Tel.: E-mail:
MLADŠí DOROST A - U 17
Hlavní trenér: Mirko Beuk Tel.:  E-mail:
Trenér: Dominik Gerža Tel.: E-mail:
MLADŠÍ DOROST B - U 16
Hlavní trenér: Zdeněk Jaroš Tel.:  E-mail:
Trenér: Evžen Čižikov Tel.:  E-mail:
Vedoucí SpSM: Petr studénka Tel.: 608 551 919 E-mail:  studenka@slavojvysehrad.cz
Trenér brankářů SPSM: Mikoláš Bartoš  Tel.: 733 602 602 E-mail:  
STARŠÍ ŽÁCI A - U 15
Hlavní trenér: Jaroslav Klíma ml. Tel.: 733 679 637 E-mail:
Trenér: Allan Kheil Tel.:  E-mail:
Trenér: Miroslav Starý Tel.:  E-mail:
STARŠÍ ŽÁCI B - U 14
Hlavní trenér: Daniel Růžička Tel.: 774 081 002 E-mail:
Trenér: Daniel Jon Tel.: E-mail:
Trenér + vedoucí: Jan Dovrtěl Tel.: E-mail:
Mladší ŽÁCI A - U 13
Hlavní trenér: Ladislav Flek Tel.: 604 480 984 E-mail:
Trenér: Jan Vlček Tel.:  E-mail:
Mladší ŽÁCI B - U 12
Hlavní trenér: Petr Studénka Tel.: 608551919 E-mail:
Trenér: Mikuláš Bartoš Tel.:  E-mail:
Trenér: Jan Rákosník Tel.:  E-mail:

Vedoucí přípravek:

Oleg martinec

Tel.: 777 227 011 E-mail: SEKRETARIAT@SLAVOJVYSEHRAD.CZ
STARŠÍ PŘÍPRAVKA A - U 11
Hlavní trenér: Jiří Dědič Tel.: 721 801 177 E-mail:
Trenér: Luboš Vosáhlo Tel.:  E-mail:
       
STARŠÍ PŘÍPRAVKA  B - U 10
Hlavní trenér: Oleg Martinec Tel.:  E-mail:
Hlavní trenér: Karel Roskowetz Tel.: 731 626 257 E-mail:
Trenér: Lukáš Brunner Tel.: E-mail:
Mladší PŘÍPRAVKA A - U 9
Hlavní trenér: Daniel Parai Tel.: 608 551 919 E-mail:
Trenér: Petr Kincl Tel.: E-mail:
Mladší PŘÍPRAVKA B - U 8
Hlavní trenér: Jan Vlček Tel.: 608 000 264 E-mail:
Trenér: Daniel Blažek Tel.: E-mail:
Mladší PŘÍPRAVKA C - U 7
Hlavní trenér: Ladislav Libič Tel.: 608 551 919 E-mail:
Trenér:   Tel.: E-mail:
Fotbalová Školička - U 6
Trenér: Petr Studénka Tel.: 608 551 919 E-mail:
Trenér: Daniel Růžička Tel.: E-mail:
FOTBALOVÉ KROUŽKY
Hlavní trenér: Petr Studénka Tel.:  E-mail:
Trenér: Oleg Martinec Tel.: E-mail:
Trenér: Daniel Růžička Tel.: E-mail:

Tabulka "A tým"

Fortuna národní liga Z V R P B
10.
FC Vysočina Jihlava
1243515
11.
FK Fotbal Třinec
1243515
12.
FK Blansko
122379
13.
FC MAS Táborsko
122288
14.
FC Slavoj Vyšehrad
1211104
Celá tabulka

Výsledky

sobota 23.01.2021 13:00
FC Slavoj Vyšehrad
Přátelské utkání
2:4
FC Sellier & Bellot Vlašim
sobota 16.01.2021 11:00
FC Slavoj Vyšehrad
Přátelské utkání
2:3
MFK Chrudim
sobota 12.12.2020 10:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Přátelské utkání
3:1
FC Slavoj Vyšehrad U19
sobota 05.12.2020 13:30
FC Slavoj Vyšehrad
Fortuna národní liga
2:1
FK Blansko
středa 02.12.2020 13:30
FK Varnsdorf
Fortuna národní liga
1:0
FC Slavoj Vyšehrad
sobota 28.11.2020 13:30
FC Slavoj Vyšehrad
Fortuna národní liga
1:2
FC Sellier & Bellot Vlašim
středa 25.11.2020 13:30
SK Líšeň
Fortuna národní liga
4:2
FC Slavoj Vyšehrad
sobota 21.11.2020 13:30
FC Slavoj Vyšehrad
Fortuna národní liga
0:2
FK Fotbal Třinec
sobota 14.11.2020 14:00
MFK Chrudim
Fortuna národní liga
3:0
FC Slavoj Vyšehrad
středa 11.11.2020 14:00
FC Slavoj Vyšehrad
Fortuna národní liga
0:2
FC MAS Táborsko
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru