Soupiska A-tým

Brankáři


Obránci


Záložníci


Útočníci


Realizační tým

 

FC Slavoj Vyšehrad Podzim 2021

FC Slavoj Vyšehrad (podzim 2021)

HORNÍ ŘADA ZLEVA: Ondřej Švejdík (asistent), Denys Tokar, Tomáš Topol, Michal Vaněk, Tomáš Kankara, Matyáš Vojta, Maxmilián Kubies, Blerton Sejdia, Jaroslav Klíma, Vladimír Pokorný (asistent)
PROSTŘEDNÍ ŘADA: Petr Lorenz, Theodor Matějíček, Philipp Tvaroh, Matěj Kubeš, Pavel Vandas, Marek Kouba, Marek Opluštil, Felix Čejka, Matyas Mlejnek, Hugo Gerža, Filip Borka.
DOLNÍ ŘADA: Lukáš Hroník, Pavel Vandas (sportovní ředitel), Vojtěch Šandera (kapitán mužstva), Jaroslav Klíma (předseda představenstva klubu a trenér mužstva), Jan Suchan (zástupce kapitána), Oleg Martinec (sekretář), Filip Drobílek (zástupce kapitána).

Tabulka "A tým"

Česká fotbalová liga Z V R P B
10.
Sokol Hostouň
29981235
11.
SK Benešov
29971334
12.
1. FK Příbram B
29961433
13.
Baník Sokolov
29951532
14.
Slavoj Vyšehrad
1583427
15.
Povltavská FA
29671625
16.
SK Rakovník
29442116
Celá tabulka

Pozvánka na utkání B-týmu

Všechny zápasy B-týmu

Výsledky

sobota 25.06.2022 10:15
FC Slavoj Vyšehrad U14
Baráž o účast v České lize starších žáků
1:2
SK Kladno
středa 22.06.2022 17:20
SK Kladno
Baráž o účast v České lize starších žáků
5:0
FC Slavoj Vyšehrad U14
neděle 19.06.2022 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká liga dorostu sk. A
3:1
FK Baník Most-Souš
neděle 19.06.2022 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká liga dorostu sk. A
6:0
FK Baník Most-Souš
sobota 18.06.2022 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U16
Česká dorostenecká divize sk. C
3:7
FK Náchod
sobota 18.06.2022 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U18
Česká dorostenecká divize sk. C
4:4
FK Náchod
sobota 18.06.2022 10:00
FŠ Litvínov
Česká liga žáků U-13 B
3:3
FC Slavoj Vyšehrad U13
sobota 18.06.2022 10:00
FŠ Litvínov
Česká liga žáků U-12 B
2:2
FC Slavoj Vyšehrad U12
čtvrtek 16.06.2022 17:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražský přebor
6:0
Olympia Radotín
středa 15.06.2022 17:30
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká liga žáků U-14
1:3
FK Meteor Praha VIII
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru