Následující zápas "A týmu"
AFK Slavoj Podolí Praha vs. FC Slavoj Vyšehrad
3. kolo Pražský přebor sobota 20.08.2022 10:15 Na Hřebenech II 1132/4, Praha 4-Podolí

Soupiska A-tým

Brankáři


Obránci


Záložníci


Útočníci


Realizační tým

 

FC Slavoj Vyšehrad Podzim 2021

FC Slavoj Vyšehrad (podzim 2021)

HORNÍ ŘADA ZLEVA: Ondřej Švejdík (asistent), Denys Tokar, Tomáš Topol, Michal Vaněk, Tomáš Kankara, Matyáš Vojta, Maxmilián Kubies, Blerton Sejdia, Jaroslav Klíma, Vladimír Pokorný (asistent)
PROSTŘEDNÍ ŘADA: Petr Lorenz, Theodor Matějíček, Philipp Tvaroh, Matěj Kubeš, Pavel Vandas, Marek Kouba, Marek Opluštil, Felix Čejka, Matyas Mlejnek, Hugo Gerža, Filip Borka.
DOLNÍ ŘADA: Lukáš Hroník, Pavel Vandas (sportovní ředitel), Vojtěch Šandera (kapitán mužstva), Jaroslav Klíma (předseda představenstva klubu a trenér mužstva), Jan Suchan (zástupce kapitána), Oleg Martinec (sekretář), Filip Drobílek (zástupce kapitána).

Tabulka "A tým"

Pražský přebor Z V R P B
11.
ČAFC Praha
20202
12.
SK Motorlet Praha B
20111
13.
Sokol Královice
20111
14.
FK Viktoria Žižkov B
20111
15.
FC Slavoj Vyšehrad
20111
16.
SC Olympia Radotín
20020
Celá tabulka

Pozvánka na utkání B-týmu

TJ Sokol Cholupice
Pražská I. A třída (skupina B)
neděle 21.08.2022 17:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Všechny zápasy B-týmu

Výsledky

neděle 14.08.2022 17:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. A třída (skupina B)
1:6
1999 Praha
neděle 14.08.2022 17:00
FC Viktoria Plzeň B
Česká liga staršího dorostu U19 (skupina A)
9:1
FC Slavoj Vyšehrad U19
neděle 14.08.2022 14:45
FC Viktoria Plzeň B
Česká liga mladšího dorostu U17 (skupina A)
5:1
FC Slavoj Vyšehrad U17
pátek 12.08.2022 17:00
FC Slavoj Vyšehrad
Pražský přebor
4:4
FK Dukla Jižní Město
neděle 07.08.2022 17:00
FC Tempo Praha
Pražský přebor
6:1
FC Slavoj Vyšehrad
neděle 07.08.2022 17:00
SK Aritma Praha B
Pražská I. A třída (skupina B)
8:0
FC Slavoj Vyšehrad B
neděle 07.08.2022 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká liga mladšího dorostu U17 (skupina A)
1:3
MFK Chrudim
neděle 07.08.2022 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká liga staršího dorostu U19 (skupina A)
2:3
MFK Chrudim
čtvrtek 04.08.2022 17:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Přátelské utkání
2:3
JFV Südholstein U19
středa 03.08.2022 18:00
SK Libuš U19
Přátelské utkání
3:3
FC Slavoj Vyšehrad U18
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru