Následující zápas "A týmu"
FC Slavoj Vyšehrad vs. FK Viktoria Žižkov B
10. kolo Pražský přebor neděle 09.10.2022 16:00 Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi

Tabulka A-Tým

#Pražský přeborZápasyVýhryRemízyProhrySkóreBody+/-
1.
TJ Spoje Praha
990033:102715
2.
FC Přední Kopanina
971129:13227
3.
FC Tempo Praha
961231:17194
4.
FK Dukla Jižní Město
961228:15197
5.
FC Zličín
951322:10164
6.
AFK Slavoj Podolí Praha
951314:12161
7.
Sokol Kolovraty
933320:2012-3
8.
ABC Braník
932423:2411-1
9.
Sokol Královice
932422:2711-4
10.
SK Čechie Uhříněves
93157:1610-2
11.
ČAFC Praha
923415:169-6
12.
SK Hostivař
923413:199-6
13.
FK Viktoria Žižkov B
921615:287-5
14.
SC Olympia Radotín
920714:306-12
15.
SK Motorlet Praha B
912613:235-4
16.
FC Slavoj Vyšehrad
912611:305-7

Tabulka "A tým"

Pražský přebor Z V R P B
12.
SK Hostivař
92349
13.
FK Viktoria Žižkov B
92167
14.
SC Olympia Radotín
92076
15.
SK Motorlet Praha B
91265
16.
FC Slavoj Vyšehrad
91265
Celá tabulka

Pozvánka na utkání B-týmu

FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. A třída (skupina B)
neděle 16.10.2022 15:30
FC Přední Kopanina B
Všechny zápasy B-týmu

Výsledky

neděle 02.10.2022 13:30
FK Motorlet Praha B
Pražský přebor staršího dorostu U19
2:0
FC Slavoj Vyšehrad U18
neděle 02.10.2022 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká liga mladšího dorostu U17 (skupina A)
1:2
FK Teplice
neděle 02.10.2022 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká liga staršího dorostu U19 (skupina A)
1:6
FK Teplice
neděle 02.10.2022 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U13
Česká liga mladších žáků U13 (skupina B)
4:0
FŠ Litvínov
neděle 02.10.2022 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U12
Česká liga mladších žáků U12 (skupina B)
3:2
FŠ Litvínov
sobota 01.10.2022 16:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. A třída (skupina B)
1:0
Prague Raptors FC
sobota 01.10.2022 12:00
FK Orlicko
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
2:0
FC Slavoj Vyšehrad U14
sobota 01.10.2022 10:30
FC Přední Kopanina
Pražský přebor
3:1
FC Slavoj Vyšehrad
sobota 01.10.2022 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U16
Pražský přebor mladšího dorostu U17
2:3
FK Admira Praha B
sobota 01.10.2022 10:00
FK Orlicko
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
2:1
FC Slavoj Vyšehrad U15
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru