Zápasy A-tým

Minulý zápas

FC Slavoj Vyšehrad
FK Mladá Boleslav B
Přátelské utkání, 05.02.2022 11:00

Všechny zápasy

sobota 03.07.2021 10:30
Přátelské utkání
Hřiště: stadion Velvary, Nábřeží 677
Slovan Velvary x FC Slavoj Vyšehrad
sobota 10.07.2021 10:30
Přátelské utkání
Hřiště: hřiště Zlatníky (okres Praha-západ)
FC Slavoj Vyšehrad x SK Český Brod
středa 21.07.2021 18:00
Přátelské utkání
Hřiště: stadion SK Slaný, Lacinova 1720
SK Slaný x FC Slavoj Vyšehrad
sobota 24.07.2021 10:30
Přátelské utkání
Hřiště: hřiště Zbuzany (okres Praha-západ), Chotečská 118
FK Zbuzany 1953 x FC Slavoj Vyšehrad
1.kolo / sobota 31.07.2021 17:00
Česká fotbalová liga
Hřiště: stadion Jiskra Domažlice, Palackého 379/28
TJ Jiskra Domažlice x FC Slavoj Vyšehrad
2.kolo / sobota 07.08.2021 10:15
Česká fotbalová liga
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad x 1. FK Příbram B
3.kolo / sobota 14.08.2021 10:15
Česká fotbalová liga
Hřiště: SK Benešov T.
SK Benešov x FC Slavoj Vyšehrad
4.kolo / sobota 21.08.2021 10:15
Česká fotbalová liga
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad x FK Baník Sokolov
úterý 24.08.2021 17:00
MOL Cup
Hřiště: Lokotrans Arena, U Stadionu 1118, Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav x FC Slavoj Vyšehrad
5.kolo / neděle 29.08.2021 10:30
Česká fotbalová liga
Hřiště: Dvory T.
FC Slavia Karlovy Vary x FC Slavoj Vyšehrad
6.kolo / sobota 04.09.2021 10:15
Česká fotbalová liga
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad x Sokol Hostouň
7.kolo / sobota 11.09.2021 10:15
Česká fotbalová liga
Hřiště: Motorlet T.
FK Motorlet Praha x FC Slavoj Vyšehrad
8.kolo / sobota 18.09.2021 10:15
Česká fotbalová liga
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad x FK Králův Dvůr
9.kolo / sobota 25.09.2021 10:30
Česká fotbalová liga
Hřiště: Štěchovice. T.
Povltavská FA x FC Slavoj Vyšehrad
3:3
15.kolo / úterý 28.09.2021 10:15
Česká fotbalová liga
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad x Loko Vltavín
2:7
10.kolo / neděle 03.10.2021 10:30
Česká fotbalová liga
Hřiště: Luční T.
FC Viktoria Plzeň B x FC Slavoj Vyšehrad
11.kolo / sobota 09.10.2021 10:15
Česká fotbalová liga
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad x FC Písek
12.kolo / neděle 17.10.2021 10:15
Česká fotbalová liga
Hřiště: SC Horní Počernice T.
SK Slavia Praha B x FC Slavoj Vyšehrad
13.kolo / sobota 23.10.2021 10:15
Česká fotbalová liga
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad x SK Rakovník
14.kolo / sobota 30.10.2021 10:15
Česká fotbalová liga
Hřiště: Na Pecích T.
FK Admira Praha x FC Slavoj Vyšehrad
sobota 13.11.2021 10:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x FK Dukla Praha B
sobota 27.11.2021 10:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x SK Aritma Praha
sobota 22.01.2022 11:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x FK Viktoria Žižkov
sobota 29.01.2022 11:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x SK Český Brod
středa 02.02.2022 14:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x FK Varnsdorf
sobota 05.02.2022 11:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x FK Mladá Boleslav B

Tabulka "A tým"

Česká fotbalová liga Z V R P B
10.
Sokol Hostouň
29981235
11.
SK Benešov
29971334
12.
1. FK Příbram B
29961433
13.
Baník Sokolov
29951532
14.
Slavoj Vyšehrad
1583427
15.
Povltavská FA
29671625
16.
SK Rakovník
29442116
Celá tabulka

Pozvánka na utkání B-týmu

Všechny zápasy B-týmu

Výsledky

sobota 25.06.2022 10:15
FC Slavoj Vyšehrad U14
Baráž o účast v České lize starších žáků
1:2
SK Kladno
středa 22.06.2022 17:20
SK Kladno
Baráž o účast v České lize starších žáků
5:0
FC Slavoj Vyšehrad U14
neděle 19.06.2022 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká liga dorostu sk. A
3:1
FK Baník Most-Souš
neděle 19.06.2022 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká liga dorostu sk. A
6:0
FK Baník Most-Souš
sobota 18.06.2022 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U16
Česká dorostenecká divize sk. C
3:7
FK Náchod
sobota 18.06.2022 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U18
Česká dorostenecká divize sk. C
4:4
FK Náchod
sobota 18.06.2022 10:00
FŠ Litvínov
Česká liga žáků U-13 B
3:3
FC Slavoj Vyšehrad U13
sobota 18.06.2022 10:00
FŠ Litvínov
Česká liga žáků U-12 B
2:2
FC Slavoj Vyšehrad U12
čtvrtek 16.06.2022 17:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražský přebor
6:0
Olympia Radotín
středa 15.06.2022 17:30
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká liga žáků U-14
1:3
FK Meteor Praha VIII
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru