Zápasy A-tým

Minulý zápas

Olympia Radotín
FC Slavoj Vyšehrad
15. kolo - Pražský přebor, 12.11.2022 10:15
2:2

Všechny zápasy

středa 20.07.2022 18:00
Přátelské utkání
Hřiště: Na Balkáně 450/25, Praha 3-Žižkov
TJ Spoje Praha x FC Slavoj Vyšehrad
sobota 23.07.2022 10:15
Přátelské utkání
Hřiště: Čechie Vykáň, okres Nymburk
SK Český Brod x FC Slavoj Vyšehrad
1.kolo / neděle 07.08.2022 17:00
Pražský přebor
Hřiště: Ve Lhotce 1045/3, Praha 4-Lhotka
FC Tempo Praha x FC Slavoj Vyšehrad
2.kolo / pátek 12.08.2022 17:00
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x FK Dukla Jižní Město
3.kolo / sobota 20.08.2022 10:15
Pražský přebor
Hřiště: Na Hřebenech II 1132/4, Praha 4-Podolí
AFK Slavoj Podolí Praha x FC Slavoj Vyšehrad
4.kolo / neděle 28.08.2022 17:00
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x FC Zličín
1:1
5.kolo / sobota 03.09.2022 10:15
Pražský přebor
Hřiště: Do Hlinek 427, Praha 10-Kolovraty
Sokol Kolovraty x FC Slavoj Vyšehrad
3:1
6.kolo / neděle 11.09.2022 17:00
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x TJ Spoje Praha
2.kolo / středa 14.09.2022 17:00
Pohár Pražského fotbalového svazu (Teskahor Cup)
Hřiště: Schoellerova 728/9, Třeboradice, Praha 18
SK Třeboradice x FC Slavoj Vyšehrad
7.kolo / neděle 18.09.2022 16:30
Pražský přebor
Hřiště: K Vodě 3186, Praha 10-Záběhlice
ČAFC Praha x FC Slavoj Vyšehrad
2:3
8.kolo / neděle 25.09.2022 16:30
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x ABC Braník
0:6
9.kolo / sobota 01.10.2022 10:30
Pražský přebor
Hřiště: Ke Goniu, Praha-Přední Kopanina
FC Přední Kopanina x FC Slavoj Vyšehrad
3:1
10.kolo / neděle 09.10.2022 16:00
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x FK Viktoria Žižkov B
3:4
11.kolo / sobota 15.10.2022 10:30
Pražský přebor
Hřiště: Pod hradem 52, Praha 10-Královice
Sokol Královice x FC Slavoj Vyšehrad
3:4
12.kolo / neděle 23.10.2022 15:30
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x FK Motorlet Praha B
1:2
13.kolo / pátek 28.10.2022 10:30
Pražský přebor
Hřiště: Švehlova 1362, Praha 15-Hostivař
SK Hostivař x FC Slavoj Vyšehrad
3:0
14.kolo / neděle 06.11.2022 14:00
Pražský přebor
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad x SK Čechie Uhříněves
0:1
15.kolo / sobota 12.11.2022 10:15
Pražský přebor
Hřiště: Stadion Josefa Rady, Praha 16-Radotín
Olympia Radotín x FC Slavoj Vyšehrad
2:2

Tabulka "A tým"

Pražský přebor Z V R P B
12.
FK Viktoria Žižkov B
1551916
13.
Sokol Královice
1542914
14.
SK Motorlet Praha B
1533912
15.
SC Olympia Radotín
15311110
16.
FC Slavoj Vyšehrad
1523109
Celá tabulka

Pozvánka na utkání B-týmu

Všechny zápasy B-týmu

Výsledky

neděle 27.11.2022 14:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Přátelské utkání
4:3
FK Viagem Příbram U19
neděle 13.11.2022 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká liga mladšího dorostu U17 (skupina A)
0:4
SK Slavia Praha B
neděle 13.11.2022 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká liga staršího dorostu U19 (skupina A)
1:2
SK Slavia Praha B
neděle 13.11.2022 10:00
FK Teplice
Česká liga mladších žáků U13 (skupina B)
13:0
FC Slavoj Vyšehrad U13
neděle 13.11.2022 10:00
FK Teplice
Česká liga mladších žáků U12 (skupina B)
13:2
FC Slavoj Vyšehrad U12
sobota 12.11.2022 14:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. A třída (skupina B)
0:3
SK Libuš
sobota 12.11.2022 12:00
SK Sparta Kolín
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
4:3
FC Slavoj Vyšehrad U14
sobota 12.11.2022 10:15
Olympia Radotín
Pražský přebor
2:2
FC Slavoj Vyšehrad
sobota 12.11.2022 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U16
Pražský přebor mladšího dorostu U17
5:1
TJ Praga Praha
sobota 12.11.2022 10:00
SK Sparta Kolín
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
1:1
FC Slavoj Vyšehrad U15
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru