Zápasy B-tým

Minulý zápas

FC Slavoj Vyšehrad B
SK Libuš
15. kolo - Pražská I. A třída (skupina B), 12.11.2022 14:00
0:3

Všechny zápasy

1.kolo / neděle 07.08.2022 17:00
Pražská I. A třída (skupina B)
Hřiště: Nad Lávkou 105/6, Praha 6-Vokovice
SK Aritma Praha B x FC Slavoj Vyšehrad B
2.kolo / neděle 14.08.2022 17:00
Pražská I. A třída (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x 1999 Praha
3.kolo / neděle 21.08.2022 17:00
Pražská I. A třída (skupina B)
Hřiště: Hrazanská 128, Praha 12-Cholupice
TJ Sokol Cholupice x FC Slavoj Vyšehrad B
4.kolo / úterý 30.08.2022 17:30
Pražská I. A třída (skupina B)
Hřiště: V Hliništi 43, Praha 6-Nebušice
TJ Sokol Nebušice x FC Slavoj Vyšehrad B
1:3
5.kolo / neděle 04.09.2022 17:00
Pražská I. A třída (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x SK Uhelné sklady Praha
0:6
6.kolo / sobota 10.09.2022 17:00
Pražská I. A třída (skupina B)
Hřiště: Cukrovarnická 1071, Praha 6-Střešovice (hřiště UMT)
SK Střešovice 1911 x FC Slavoj Vyšehrad B
7:1
7.kolo / neděle 18.09.2022 16:30
Pražská I. A třída (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x Spartak Kbely
0:5
8.kolo / sobota 24.09.2022 16:30
Pražská I. A třída (skupina B)
Hřiště: Tělovýchovná 642, Praha 13-Řeporyje
FK Řeporyje x FC Slavoj Vyšehrad B
7:0
10.kolo / středa 28.09.2022 16:30
Pražská I. A třída (skupina B)
Hřiště: Komořanská 47, Praha 12-Modřany
SK Modřany x FC Slavoj Vyšehrad B
4:1
9.kolo / sobota 01.10.2022 16:00
Pražská I. A třída (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x Prague Raptors FC
1:0
11.kolo / neděle 16.10.2022 15:30
Pražská I. A třída (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x FC Přední Kopanina B
0:4
12.kolo / sobota 22.10.2022 10:15
Pražská I. A třída (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x FK Zlíchov 1914
2:7
13.kolo / neděle 30.10.2022 14:30
Pražská I. A třída (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x SK Zbraslav
0:6
14.kolo / neděle 06.11.2022 14:00
Pražská I. A třída (skupina B)
Hřiště: U Sportoviště 54/5, Praha 5-Slivenec
TJ AFK Slivenec x FC Slavoj Vyšehrad B
8:2
15.kolo / sobota 12.11.2022 14:00
Pražská I. A třída (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x SK Libuš
0:3

Tabulka "A tým"

Pražský přebor Z V R P B
12.
FK Viktoria Žižkov B
1551916
13.
Sokol Královice
1542914
14.
SK Motorlet Praha B
1533912
15.
SC Olympia Radotín
15311110
16.
FC Slavoj Vyšehrad
1523109
Celá tabulka

Pozvánka na utkání B-týmu

Všechny zápasy B-týmu

Výsledky

neděle 27.11.2022 14:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Přátelské utkání
4:3
FK Viagem Příbram U19
neděle 13.11.2022 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká liga mladšího dorostu U17 (skupina A)
0:4
SK Slavia Praha B
neděle 13.11.2022 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká liga staršího dorostu U19 (skupina A)
1:2
SK Slavia Praha B
neděle 13.11.2022 10:00
FK Teplice
Česká liga mladších žáků U13 (skupina B)
13:0
FC Slavoj Vyšehrad U13
neděle 13.11.2022 10:00
FK Teplice
Česká liga mladších žáků U12 (skupina B)
13:2
FC Slavoj Vyšehrad U12
sobota 12.11.2022 14:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. A třída (skupina B)
0:3
SK Libuš
sobota 12.11.2022 12:00
SK Sparta Kolín
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
4:3
FC Slavoj Vyšehrad U14
sobota 12.11.2022 10:15
Olympia Radotín
Pražský přebor
2:2
FC Slavoj Vyšehrad
sobota 12.11.2022 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U16
Pražský přebor mladšího dorostu U17
5:1
TJ Praga Praha
sobota 12.11.2022 10:00
SK Sparta Kolín
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
1:1
FC Slavoj Vyšehrad U15
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru