Následující zápas "A týmu"
Povltavská FA vs. FC Slavoj Vyšehrad
9. kolo Česká fotbalová liga sobota 25.09.2021 10:30 Štěchovice. T.

Zápasy B-tým

Minulý zápas

FC Slavoj Vyšehrad B
SK Újezd Praha 4
8. kolo - Pražský přebor, 18.09.2021 13:30
0:5

Další zápas

FC Přední Kopanina
FC Slavoj Vyšehrad B
9. kolo - Pražský přebor, sobota 25.09.2021 10:30
10:30
Hřiště: Kopanina T.

Všechny zápasy

sobota 29.05.2021 16:00
Přátelské utkání
Hřiště: hřiště SK Aritma UMT
SK Aritma Praha B x FC Slavoj Vyšehrad B
středa 09.06.2021 18:00
Přátelské utkání
Hřiště: hřiště TJ Spoje na Balkáně, Praha 3
TJ Spoje Praha x FC Slavoj Vyšehrad B
sobota 12.06.2021 12:00
Přátelské utkání
Hřiště: stadion FC Tempo, Ve Lhotce 1045/3, Praha 4
FC Tempo Praha x FC Slavoj Vyšehrad B
středa 16.06.2021 19:00
Přátelské utkání
Hřiště: stadion V Cibulkách 406/5, Praha 5-Košíře
SK Uhelné sklady Praha x FC Slavoj Vyšehrad B
středa 07.07.2021 18:30
Přátelské utkání
Hřiště: ul. Čs. armády 51, Štětí
SK Štětí x FC Slavoj Vyšehrad B
středa 14.07.2021 18:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x TJ Spoje Praha
úterý 20.07.2021 19:00
Přátelské utkání
Hřiště: hřiště V Úžlabině 320/23, Praha 10-Malešice
SK Junior Praha 1960 x FC Slavoj Vyšehrad B
neděle 25.07.2021 17:30
Přátelské utkání
Hřiště: Na Hřebenech II 1132/4, Praha 4-Podolí
AFK Slavoj Podolí B x FC Slavoj Vyšehrad B
1.kolo / neděle 01.08.2021 17:00
Pražský přebor
Hřiště: Sulovická ul. 998, Praha 21-Újezd nad Lesy
FK Újezd nad Lesy x FC Slavoj Vyšehrad B
2.kolo / sobota 07.08.2021 13:30
Pražský přebor
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad B x FK Dukla Jižní Město
3.kolo / neděle 15.08.2021 14:00
Pražský přebor
Hřiště: hřiště Na Pecích T. při ZŠ Hovorčovická
FK Admira Praha B x FC Slavoj Vyšehrad B
15.kolo / středa 18.08.2021 17:30
Pražský přebor
Hřiště: SC Radotín T.
Olympia Radotín x FC Slavoj Vyšehrad B
4.kolo / sobota 21.08.2021 13:30
Pražský přebor
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad B x FC Zličín
5.kolo / sobota 28.08.2021 10:15
Pražský přebor
Hřiště: Kolovraty T.
Sokol Kolovraty x FC Slavoj Vyšehrad B
6.kolo / středa 08.09.2021 17:30
Pražský přebor
Hřiště: stadion Uhelné sklady, V Cibulkách 406/5, Praha 5-Košíře
SK Uhelné sklady Praha x FC Slavoj Vyšehrad B
7.kolo / sobota 11.09.2021 10:15
Pražský přebor
Hřiště: Podolí T.
AFK Slavoj Podolí Praha x FC Slavoj Vyšehrad B
8.kolo / sobota 18.09.2021 13:30
Pražský přebor
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad B x SK Újezd Praha 4
0:5
9.kolo / sobota 25.09.2021 10:30
Pražský přebor
Hřiště: Kopanina T.
FC Přední Kopanina x FC Slavoj Vyšehrad B
10:30
10.kolo / sobota 02.10.2021 10:15
Pražský přebor
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad B x FK Viktoria Žižkov B
10:15
11.kolo / sobota 09.10.2021 10:15
Pražský přebor
Hřiště: Královice T.
Sokol Královice x FC Slavoj Vyšehrad B
10:15
12.kolo / neděle 17.10.2021 14:30
Pražský přebor
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad B x FK Motorlet Praha B
14:30
13.kolo / sobota 23.10.2021 10:30
Pražský přebor
Hřiště: Hostivař T.
SK Hostivař x FC Slavoj Vyšehrad B
10:30
14.kolo / sobota 30.10.2021 14:30
Pražský přebor
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad B x SK Třeboradice
14:30

Tabulka "A tým"

Česká fotbalová liga Z V R P B
1.
FK Králův Dvůr
862020
2.
Jiskra Domažlice
853018
3.
FC Písek
851216
4.
FC Slavoj Vyšehrad
842214
6.
FC Viktoria Plzeň B
834113
7.
SK Motorlet Praha
833212
8.
Loko Vltavín
832311
9.
1.FK Příbram B
831410
Celá tabulka

Pozvánka na utkání B-týmu

FC Přední Kopanina
Pražský přebor
sobota 25.09.2021 10:30
FC Slavoj Vyšehrad B
Všechny zápasy B-týmu

Výsledky

neděle 19.09.2021 12:15
FK Motorlet Praha
Česká liga dorostu sk. A
2:1
FC Slavoj Vyšehrad U17
neděle 19.09.2021 10:00
SK Motorlet Praha
Česká liga dorostu sk. A
7:1
FC Slavoj Vyšehrad U19
neděle 19.09.2021 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U13
Česká liga žáků U-13 B
0:11
FC Tempo Praha
neděle 19.09.2021 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U12
Česká liga žáků U-12 B
0:35
FC Tempo Praha
sobota 18.09.2021 13:30
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražský přebor
0:5
SK Újezd Praha 4
sobota 18.09.2021 12:15
TJ Svitavy
Česká dorostenecká divize sk. C
1:6
FC Slavoj Vyšehrad U16
sobota 18.09.2021 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká liga žáků U-14
0:10
CU Bohemians Praha
sobota 18.09.2021 10:15
FC Slavoj Vyšehrad
Česká fotbalová liga
0:2
FK Králův Dvůr
sobota 18.09.2021 10:00
TJ Svitavy
Česká dorostenecká divize sk. C
1:4
FC Slavoj Vyšehrad U18
sobota 18.09.2021 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U15
Česká liga žáků U-15
0:3
CU Bohemians Praha
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru