Následující zápas "A týmu"
AFK Slavoj Podolí Praha vs. FC Slavoj Vyšehrad
3. kolo Pražský přebor sobota 20.08.2022 10:15 Na Hřebenech II 1132/4, Praha 4-Podolí

Zápasy U12

Minulý zápas

FŠ Litvínov
FC Slavoj Vyšehrad U12
26. kolo - Česká liga žáků U-12 B, 18.06.2022 10:00
2:2

Další zápas

FC Slavoj Vyšehrad U12
FC Tempo Praha
1. kolo - Česká liga mladších žáků U12 (skupina B), neděle 21.08.2022 10:00
10:00
Hřiště: stadion Sparta Krč

Všechny zápasy

1.kolo / neděle 21.08.2022 10:00
Česká liga mladších žáků U12 (skupina B)
Hřiště: stadion Sparta Krč
FC Slavoj Vyšehrad U12 x FC Tempo Praha
10:00
2.kolo / neděle 28.08.2022 14:00
Česká liga mladších žáků U12 (skupina B)
Hřiště: Cukrovarnická 1071, Praha 6-Střešovice
SK Střešovice 1911 x FC Slavoj Vyšehrad U12
14:00
3.kolo / neděle 04.09.2022 10:00
Česká liga mladších žáků U12 (skupina B)
Hřiště: stadion Sparta Krč
FC Slavoj Vyšehrad U12 x FK Baník Most-Souš
10:00
4.kolo / sobota 10.09.2022 10:00
Česká liga mladších žáků U12 (skupina B)
Hřiště: Drahovice UMT, Lidická 448/14, Karlovy Vary
FC Slavia Karlovy Vary x FC Slavoj Vyšehrad U12
10:00
5.kolo / neděle 18.09.2022 10:00
Česká liga mladších žáků U12 (skupina B)
Hřiště: stadion Sparta Krč
FC Slavoj Vyšehrad U12 x FK Hvězda Cheb
10:00
6.kolo / neděle 25.09.2022 10:00
Česká liga mladších žáků U12 (skupina B)
Hřiště: U nemocnice, ul. Dr. Janského 23 až 27, Chomutov
Junior Chomutov x FC Slavoj Vyšehrad U12
10:00
7.kolo / neděle 02.10.2022 10:00
Česká liga mladších žáků U12 (skupina B)
Hřiště: stadion Sparta Krč
FC Slavoj Vyšehrad U12 x FŠ Litvínov
10:00
8.kolo / sobota 08.10.2022 13:00
Česká liga mladších žáků U12 (skupina B)
Hřiště: ul. Boženy Němcové 1780, Sokolov
FK Baník Sokolov x FC Slavoj Vyšehrad U12
13:00
9.kolo / neděle 16.10.2022 10:00
Česká liga mladších žáků U12 (skupina B)
Hřiště: stadion Sparta Krč
FC Slavoj Vyšehrad U12 x SK Kladno
10:00
10.kolo / sobota 22.10.2022 10:00
Česká liga mladších žáků U12 (skupina B)
Hřiště: SK Bezděkov, Prokopova 1992, Roudnice nad Labem
SK Roudnice nad Labem x FC Slavoj Vyšehrad U12
10:00
11.kolo / neděle 30.10.2022 10:00
Česká liga mladších žáků U12 (skupina B)
Hřiště: stadion Sparta Krč
FC Slavoj Vyšehrad U12 x FK Ústí nad Labem
10:00
12.kolo / neděle 06.11.2022 10:00
Česká liga mladších žáků U12 (skupina B)
Hřiště: stadion Sparta Krč
FC Slavoj Vyšehrad U12 x SK Slavia Praha
10:00
13.kolo / neděle 13.11.2022 10:00
Česká liga mladších žáků U12 (skupina B)
Hřiště: Na Stínadlech 2796, Teplice
FK Teplice x FC Slavoj Vyšehrad U12
10:00

Tabulka "A tým"

Pražský přebor Z V R P B
11.
ČAFC Praha
20202
12.
SK Motorlet Praha B
20111
13.
Sokol Královice
20111
14.
FK Viktoria Žižkov B
20111
15.
FC Slavoj Vyšehrad
20111
16.
SC Olympia Radotín
20020
Celá tabulka

Pozvánka na utkání B-týmu

TJ Sokol Cholupice
Pražská I. A třída (skupina B)
neděle 21.08.2022 17:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Všechny zápasy B-týmu

Výsledky

neděle 14.08.2022 17:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. A třída (skupina B)
1:6
1999 Praha
neděle 14.08.2022 17:00
FC Viktoria Plzeň B
Česká liga staršího dorostu U19 (skupina A)
9:1
FC Slavoj Vyšehrad U19
neděle 14.08.2022 14:45
FC Viktoria Plzeň B
Česká liga mladšího dorostu U17 (skupina A)
5:1
FC Slavoj Vyšehrad U17
pátek 12.08.2022 17:00
FC Slavoj Vyšehrad
Pražský přebor
4:4
FK Dukla Jižní Město
neděle 07.08.2022 17:00
FC Tempo Praha
Pražský přebor
6:1
FC Slavoj Vyšehrad
neděle 07.08.2022 17:00
SK Aritma Praha B
Pražská I. A třída (skupina B)
8:0
FC Slavoj Vyšehrad B
neděle 07.08.2022 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká liga mladšího dorostu U17 (skupina A)
1:3
MFK Chrudim
neděle 07.08.2022 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká liga staršího dorostu U19 (skupina A)
2:3
MFK Chrudim
čtvrtek 04.08.2022 17:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Přátelské utkání
2:3
JFV Südholstein U19
středa 03.08.2022 18:00
SK Libuš U19
Přátelské utkání
3:3
FC Slavoj Vyšehrad U18
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru