Zápasy U13

Minulý zápas

FŠ Litvínov
FC Slavoj Vyšehrad U13
26. kolo - Česká liga žáků U-13 B, 18.06.2022 10:00
3:3

Všechny zápasy

1.kolo / neděle 15.08.2021 13:30
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: hřiště FK Rozdělov
SK Kladno x FC Slavoj Vyšehrad U13
11:0
3.kolo / sobota 28.08.2021 10:00
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: hřiště FK Meteor Praha VIII v areálu ul. Štěpničná, Peaha 8-Ďáblice
FK Meteor Praha VIII x FC Slavoj Vyšehrad U13
16:0
2.kolo / úterý 31.08.2021 17:00
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U13 x Junior Chomutov
1:2
4.kolo / sobota 04.09.2021 17:00
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U13 x SK Slavia Praha
0:15
5.kolo / sobota 11.09.2021 15:00
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: areál Klíše, Ústí nad Labem
FK Ústí nad Labem x FC Slavoj Vyšehrad U13
7:3
6.kolo / neděle 19.09.2021 10:00
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: stadion Sparta Krč
FC Slavoj Vyšehrad U13 x FC Tempo Praha
0:11
13.kolo / úterý 28.09.2021 10:00
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: stadion Sparta Krč
FC Slavoj Vyšehrad U13 x FŠ Litvínov
1:4
8.kolo / neděle 03.10.2021 10:00
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: TJ Oldřichov
FK Teplice x FC Slavoj Vyšehrad U13
12:0
9.kolo / neděle 10.10.2021 10:00
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: stadion Sparta Krč
FC Slavoj Vyšehrad U13 x FC Slavia Karlovy Vary
2:3
10.kolo / sobota 16.10.2021 10:00
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: Masarykova ul., Neratovice
FK Neratovice - Byškovice x FC Slavoj Vyšehrad U13
1:3
11.kolo / neděle 24.10.2021 10:00
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: stadion Sparta Krč
FC Slavoj Vyšehrad U13 x FK Baník Sokolov
0:13
12.kolo / sobota 30.10.2021 10:00
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: Albrechtická 1076/28, Most
FK Baník Most-Souš x FC Slavoj Vyšehrad U13
3:1
14.kolo / neděle 27.03.2022 10:00
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U13 x SK Kladno
2:10
15.kolo / neděle 03.04.2022 10:00
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: UMT Monika Mostecká 1544/1, Chomutov
Junior Chomutov x FC Slavoj Vyšehrad U13
0:0
16.kolo / neděle 10.04.2022 10:00
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U13 x FK Meteor Praha VIII
1:4
17.kolo / čtvrtek 14.04.2022 14:00
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: Eden UMT
SK Slavia Praha x FC Slavoj Vyšehrad U13
7:3
18.kolo / neděle 24.04.2022 16:00
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: stadion Sparta Krč
FC Slavoj Vyšehrad U13 x FK Ústí nad Labem
1:7
19.kolo / sobota 30.04.2022 10:00
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: FC Tempo Praha, Ve Lhotce 1045/3, Praha 4-Lhotka
FC Tempo Praha x FC Slavoj Vyšehrad U13
3:3
21.kolo / neděle 15.05.2022 10:00
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: stadion Sparta Krč
FC Slavoj Vyšehrad U13 x FK Teplice
3:6
22.kolo / neděle 22.05.2022 10:00
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: Drahovice UMT, Lidická 448/14, Karlovy Vary
FC Slavia Karlovy Vary x FC Slavoj Vyšehrad U13
3:1
23.kolo / neděle 29.05.2022 10:00
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: stadion Sparta Krč
FC Slavoj Vyšehrad U13 x FK Neratovice - Byškovice
4:5
24.kolo / sobota 04.06.2022 14:45
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: ul. Boženy Němcové 1780, Sokolov
FK Baník Sokolov x FC Slavoj Vyšehrad U13
12:2
25.kolo / neděle 12.06.2022 10:00
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: stadion Sparta Krč
FC Slavoj Vyšehrad U13 x FK Baník Most Souš
5:6
26.kolo / sobota 18.06.2022 10:00
Česká liga žáků U-13 B
Hřiště: stadion Lomská, Jiráskova 2096, Litvínov
FŠ Litvínov x FC Slavoj Vyšehrad U13
3:3

Tabulka "A tým"

Česká fotbalová liga Z V R P B
10.
Sokol Hostouň
29981235
11.
SK Benešov
29971334
12.
1. FK Příbram B
29961433
13.
Baník Sokolov
29951532
14.
Slavoj Vyšehrad
1583427
15.
Povltavská FA
29671625
16.
SK Rakovník
29442116
Celá tabulka

Pozvánka na utkání B-týmu

Všechny zápasy B-týmu

Výsledky

sobota 25.06.2022 10:15
FC Slavoj Vyšehrad U14
Baráž o účast v České lize starších žáků
1:2
SK Kladno
středa 22.06.2022 17:20
SK Kladno
Baráž o účast v České lize starších žáků
5:0
FC Slavoj Vyšehrad U14
neděle 19.06.2022 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká liga dorostu sk. A
3:1
FK Baník Most-Souš
neděle 19.06.2022 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká liga dorostu sk. A
6:0
FK Baník Most-Souš
sobota 18.06.2022 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U16
Česká dorostenecká divize sk. C
3:7
FK Náchod
sobota 18.06.2022 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U18
Česká dorostenecká divize sk. C
4:4
FK Náchod
sobota 18.06.2022 10:00
FŠ Litvínov
Česká liga žáků U-13 B
3:3
FC Slavoj Vyšehrad U13
sobota 18.06.2022 10:00
FŠ Litvínov
Česká liga žáků U-12 B
2:2
FC Slavoj Vyšehrad U12
čtvrtek 16.06.2022 17:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražský přebor
6:0
Olympia Radotín
středa 15.06.2022 17:30
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká liga žáků U-14
1:3
FK Meteor Praha VIII
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru