Následující zápas "A týmu"
FC Slavoj Vyšehrad vs. FK Ústí nad Labem
6. kolo Fortuna národní liga sobota 03.10.2020 16:00 Evžena Rošického - Strahov

Zápasy U14

Minulý zápas

FC Slavoj Vyšehrad U14
CU Bohemians Praha
6. kolo - Česká liga žáků U-14, 27.09.2020 12:00

Další zápas

FC Viktoria Plzeň
FC Slavoj Vyšehrad U14
7. kolo - Česká liga žáků U-14, sobota 03.10.2020 12:00
12:00
Hřiště: 33.ZŠ T.

Všechny zápasy

1.kolo / neděle 23.08.2020 12:00
Česká liga žáků U-14
Hřiště: Branická T.
FC Slavoj Vyšehrad U14 x FK Teplice
2.kolo / neděle 30.08.2020 12:00
Česká liga žáků U-14
Hřiště: Stadion Letka T.
FC Slovan Liberec x FC Slavoj Vyšehrad U14
3.kolo / neděle 06.09.2020 12:00
Česká liga žáků U-14
Hřiště: Branická T.
FC Slavoj Vyšehrad U14 x SK Slavia Praha
4.kolo / neděle 13.09.2020 12:00
Česká liga žáků U-14
Hřiště: Branická T.
FC Slavoj Vyšehrad U14 x 1.FK Příbram fotb. akademie
5.kolo / sobota 19.09.2020 12:00
Česká liga žáků U-14
Hřiště: ZŠ Mozartova T.
FK Jablonec x FC Slavoj Vyšehrad U14
6.kolo / neděle 27.09.2020 12:00
Česká liga žáků U-14
Hřiště: hřiště Krč T.
FC Slavoj Vyšehrad U14 x CU Bohemians Praha
7.kolo / sobota 03.10.2020 12:00
Česká liga žáků U-14
Hřiště: 33.ZŠ T.
FC Viktoria Plzeň x FC Slavoj Vyšehrad U14
12:00
8.kolo / neděle 11.10.2020 12:00
Česká liga žáků U-14
Hřiště: Branická T.
FC Slavoj Vyšehrad U14 x AC Sparta Praha
12:00
9.kolo / sobota 17.10.2020 12:15
Česká liga žáků U-14
Hřiště: Ohrazenice - UMT
FK Pardubice x FC Slavoj Vyšehrad U14
12:15
10.kolo / neděle 25.10.2020 12:00
Česká liga žáků U-14
Hřiště: Branická T.
FC Slavoj Vyšehrad U14 x SK Dynamo Č. Budějovice akademie
12:00
11.kolo / sobota 31.10.2020 12:00
Česká liga žáků U-14
Hřiště: Areál Háječek T.
FC Hradec Králové x FC Slavoj Vyšehrad U14
12:00
12.kolo / neděle 08.11.2020 12:00
Česká liga žáků U-14
Hřiště: Branická T.
FC Slavoj Vyšehrad U14 x FK Mladá Boleslav
12:00
13.kolo / sobota 14.11.2020 12:00
Česká liga žáků U-14
Hřiště: Bedřichovská - UMT
FK Meteor Praha VIII x FC Slavoj Vyšehrad U14
12:00

Tabulka "A tým"

Fortuna národní liga Z V R P B
9.
MFK Chrudim
41124
10.
FC Vlašim
31023
11.
1.SK Prostějov
40313
12.
FC MAS Táborsko
40131
13.
FC Slavoj Vyšehrad
30121
14.
FK Fotbal Třinec
40040
Celá tabulka

Výsledky

středa 30.09.2020 18:00
SK Benešov
Česká liga dorostu sk. A
0:8
FC Slavoj Vyšehrad U17
středa 30.09.2020 16:30
Sokol Kolovraty
Pražský přebor
2:1
FC Slavoj Vyšehrad B
středa 30.09.2020 15:45
SK Benešov U19
Česká liga dorostu sk. A
3:3
FC Slavoj Vyšehrad U19
pondělí 28.09.2020 14:30
FC Slavoj Vyšehrad U13
Česká liga žáků U-13 B
2:10
SK Slavia Praha
pondělí 28.09.2020 14:30
FC Slavoj Vyšehrad U12
Česká liga žáků U-12 B
2:13
SK Slavia Praha
neděle 27.09.2020 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká liga dorostu sk. A
3:3
FK Motorlet Praha
neděle 27.09.2020 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká liga žáků U-14
0:11
CU Bohemians Praha
neděle 27.09.2020 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká liga dorostu sk. A
6:1
FK Motorlet Praha
neděle 27.09.2020 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U15
Česká liga žáků U-15
0:6
CU Bohemians Praha
sobota 26.09.2020 14:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražský přebor
7:2
SK Uhelné sklady Praha
Všechny výsledky A-týmu

Pozvánka na utkání

FC Slavoj Vyšehrad U18
Česká dorostenecká divize sk. C
sobota 03.10.2020 10:00
Český lev-Union Beroun
AFK Slavoj Podolí Praha
Pražský přebor
sobota 03.10.2020 10:15
FC Slavoj Vyšehrad B
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká liga dorostu sk. A
neděle 04.10.2020 10:00
CU Bohemians Praha
Všechny zápasy A-týmu
Nahoru