Následující zápas "A týmu"
FK Varnsdorf vs. FC Slavoj Vyšehrad
11. kolo Fortuna národní liga neděle 08.11.2020 14:00 MěS Varnsdorf

Zápasy U15

Minulý zápas

FC Slavoj Vyšehrad U15
SK Dynamo Č. Budějovice akademie
10. kolo - Česká liga žáků U-15, 25.10.2020 10:00
10:00

Další zápas

FC Hradec Králové
FC Slavoj Vyšehrad U15
11. kolo - Česká liga žáků U-15, sobota 31.10.2020 10:00
10:00
Hřiště: Areál Háječek T.

Všechny zápasy

1.kolo / neděle 23.08.2020 10:00
Česká liga žáků U-15
Hřiště: Branická T.
FC Slavoj Vyšehrad U15 x FK Teplice
2.kolo / neděle 30.08.2020 10:00
Česká liga žáků U-15
Hřiště: Stadion Letka T.
FC Slovan Liberec x FC Slavoj Vyšehrad U15
3.kolo / neděle 06.09.2020 10:00
Česká liga žáků U-15
Hřiště: Branická T.
FC Slavoj Vyšehrad U15 x SK Slavia Praha
4.kolo / neděle 13.09.2020 10:00
Česká liga žáků U-15
Hřiště: Branická T.
FC Slavoj Vyšehrad U15 x 1.FK Příbram fotb. akademie
5.kolo / sobota 19.09.2020 10:00
Česká liga žáků U-15
Hřiště: ZŠ Mozartova T.
FK Jablonec x FC Slavoj Vyšehrad U15
6.kolo / neděle 27.09.2020 10:00
Česká liga žáků U-15
Hřiště: hřiště Krč T.
FC Slavoj Vyšehrad U15 x CU Bohemians Praha
7.kolo / sobota 03.10.2020 10:00
Česká liga žáků U-15
Hřiště: 33.ZŠ T.
FC Viktoria Plzeň x FC Slavoj Vyšehrad U15
7:0
8.kolo / neděle 11.10.2020 10:00
Česká liga žáků U-15
Hřiště: Branická T.
FC Slavoj Vyšehrad U15 x AC Sparta Praha
9.kolo / sobota 17.10.2020 10:15
Česká liga žáků U-15
Hřiště: Ohrazenice - UMT
FK Pardubice x FC Slavoj Vyšehrad U15
10:15
10.kolo / neděle 25.10.2020 10:00
Česká liga žáků U-15
Hřiště: Branická T.
FC Slavoj Vyšehrad U15 x SK Dynamo Č. Budějovice akademie
10:00
11.kolo / sobota 31.10.2020 10:00
Česká liga žáků U-15
Hřiště: Areál Háječek T.
FC Hradec Králové x FC Slavoj Vyšehrad U15
10:00
12.kolo / neděle 08.11.2020 10:00
Česká liga žáků U-15
Hřiště: Branická T.
FC Slavoj Vyšehrad U15 x FK Mladá Boleslav
10:00
13.kolo / sobota 14.11.2020 10:00
Česká liga žáků U-15
Hřiště: Bedřichovská - UMT
FK Meteor Praha VIII x FC Slavoj Vyšehrad U15
10:00

Tabulka "A tým"

Fortuna národní liga Z V R P B
9.
1.SK Prostějov
51316
10.
FK Blansko
61326
11.
FC Vlašim
41124
12.
FC MAS Táborsko
50232
13.
FC Slavoj Vyšehrad
40131
14.
FK Fotbal Třinec
40040
Celá tabulka

Výsledky

neděle 11.10.2020 12:30
FC MAS Táborsko
Česká liga dorostu sk. A
6:1
FC Slavoj Vyšehrad U17
neděle 11.10.2020 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká liga žáků U-14
0:9
AC Sparta Praha
neděle 11.10.2020 10:15
FC MAS Táborsko
Česká liga dorostu sk. A
2:2
FC Slavoj Vyšehrad U19
neděle 11.10.2020 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U15
Česká liga žáků U-15
0:9
AC Sparta Praha
sobota 10.10.2020 12:15
FC Sellier & Bellot Vlašim
Česká dorostenecká divize sk. C
2:4
FC Slavoj Vyšehrad U16
sobota 10.10.2020 10:30
SK Újezd Praha 4
Pražský přebor
3:2
FC Slavoj Vyšehrad B
sobota 10.10.2020 10:00
FC Sellier & Bellot Vlašim
Česká dorostenecká divize sk. C
2:3
FC Slavoj Vyšehrad U18
středa 07.10.2020 15:30
FC Slavoj Vyšehrad U13
Česká liga žáků U-13 B
0:12
FK Teplice
středa 07.10.2020 15:30
FC Slavoj Vyšehrad U12
Česká liga žáků U-12 B
0:11
FK Teplice
neděle 04.10.2020 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká liga dorostu sk. A
2:1
CU Bohemians Praha
Všechny výsledky A-týmu

Pozvánka na utkání

FC Slavoj Vyšehrad U18
Česká dorostenecká divize sk. C
sobota 07.11.2020 09:30
TJ Praga Vysočany
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražský přebor
sobota 07.11.2020 14:00
FK Motorlet Praha
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká liga dorostu sk. A
neděle 08.11.2020 10:00
SK Slavia Praha B
Všechny zápasy A-týmu
Nahoru