Následující zápas "A týmu"
FC Slavoj Vyšehrad vs. FK Ústí nad Labem
6. kolo Fortuna národní liga sobota 03.10.2020 16:00 Evžena Rošického - Strahov

Zápasy U16

Minulý zápas

TJ Svitavy
FC Slavoj Vyšehrad U16
6. kolo - Česká dorostenecká divize sk. C, 26.09.2020 12:15
1:5

Další zápas

FC Slavoj Vyšehrad U16
Český lev-Union Beroun
7. kolo - Česká dorostenecká divize sk. C, sobota 03.10.2020 12:15
12:15
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT

Všechny zápasy

1.kolo / sobota 22.08.2020 12:15
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U16 x FK Admira Praha B
2.kolo / sobota 29.08.2020 17:15
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Královice T.
FK Viktoria Žižkov B x FC Slavoj Vyšehrad U16
3.kolo / sobota 05.09.2020 12:15
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U16 x CU Bohemians Praha B
0:5
4.kolo / sobota 12.09.2020 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Městský stadion T.
RMSK Cidlina Nový Bydžov x FC Slavoj Vyšehrad U16
5.kolo / sobota 19.09.2020 12:15
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U16 x FK Čáslav
6.kolo / sobota 26.09.2020 12:15
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Svitavy T.
TJ Svitavy x FC Slavoj Vyšehrad U16
1:5
7.kolo / sobota 03.10.2020 12:15
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U16 x Český lev-Union Beroun
12:15
8.kolo / sobota 10.10.2020 12:15
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Na Lukách - UMT
FC Sellier & Bellot Vlašim x FC Slavoj Vyšehrad U16
12:15
9.kolo / sobota 17.10.2020 12:15
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U16 x ABC Braník
12:15
10.kolo / sobota 24.10.2020 14:30
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Trutnov - UMT
MFK Trutnov x FC Slavoj Vyšehrad U16
14:30
11.kolo / sobota 31.10.2020 12:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U16 x TJ Sokol Třebeš
12:00
12.kolo / sobota 07.11.2020 11:45
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U16 x TJ Praga Vysočany
11:45
13.kolo / sobota 14.11.2020 12:15
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Brankovická UMT
SK Sparta Kolín x FC Slavoj Vyšehrad U16
12:15
14.kolo / sobota 21.11.2020 12:15
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U16 x SK Střešovice 1911
12:15
15.kolo / sobota 28.11.2020 12:15
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: 1.máje - UMT
FK Náchod x FC Slavoj Vyšehrad U16
12:15

Tabulka "A tým"

Fortuna národní liga Z V R P B
9.
MFK Chrudim
41124
10.
FC Vlašim
31023
11.
1.SK Prostějov
40313
12.
FC MAS Táborsko
40131
13.
FC Slavoj Vyšehrad
30121
14.
FK Fotbal Třinec
40040
Celá tabulka

Výsledky

středa 30.09.2020 18:00
SK Benešov
Česká liga dorostu sk. A
0:8
FC Slavoj Vyšehrad U17
středa 30.09.2020 16:30
Sokol Kolovraty
Pražský přebor
2:1
FC Slavoj Vyšehrad B
středa 30.09.2020 15:45
SK Benešov U19
Česká liga dorostu sk. A
3:3
FC Slavoj Vyšehrad U19
pondělí 28.09.2020 14:30
FC Slavoj Vyšehrad U13
Česká liga žáků U-13 B
2:10
SK Slavia Praha
pondělí 28.09.2020 14:30
FC Slavoj Vyšehrad U12
Česká liga žáků U-12 B
2:13
SK Slavia Praha
neděle 27.09.2020 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká liga dorostu sk. A
3:3
FK Motorlet Praha
neděle 27.09.2020 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká liga žáků U-14
0:11
CU Bohemians Praha
neděle 27.09.2020 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká liga dorostu sk. A
6:1
FK Motorlet Praha
neděle 27.09.2020 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U15
Česká liga žáků U-15
0:6
CU Bohemians Praha
sobota 26.09.2020 14:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražský přebor
7:2
SK Uhelné sklady Praha
Všechny výsledky A-týmu

Pozvánka na utkání

FC Slavoj Vyšehrad U18
Česká dorostenecká divize sk. C
sobota 03.10.2020 10:00
Český lev-Union Beroun
AFK Slavoj Podolí Praha
Pražský přebor
sobota 03.10.2020 10:15
FC Slavoj Vyšehrad B
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká liga dorostu sk. A
neděle 04.10.2020 10:00
CU Bohemians Praha
Všechny zápasy A-týmu
Nahoru