Zápasy U17

Minulý zápas

FC Slavoj Vyšehrad U17
FK Baník Most-Souš
30. kolo - Česká liga dorostu sk. A, 19.06.2022 12:15
3:1

Všechny zápasy

14.kolo / středa 11.08.2021 12:15
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x 1.FK Příbram B
1.kolo / neděle 15.08.2021 12:15
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x SK Kladno
2.kolo / neděle 22.08.2021 16:15
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: stadion pod Husovými sady 205, Rokycany
FC Rokycany x FC Slavoj Vyšehrad U17
15.kolo / středa 25.08.2021 12:15
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: stadion Josefa Masopusta, Most
FK Baník Most-Souš x FC Slavoj Vyšehrad U17
3.kolo / neděle 29.08.2021 12:15
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x FC Viktoria Plzeň
1:4
4.kolo / neděle 05.09.2021 12:15
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Ke Stadionu 576, Benešov
SK Benešov x FC Slavoj Vyšehrad U17
5.kolo / neděle 12.09.2021 12:15
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x FK Baník Sokolov
3:0
6.kolo / neděle 19.09.2021 12:15
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Motorlet UMT
FK Motorlet Praha x FC Slavoj Vyšehrad U17
2:1
7.kolo / středa 22.09.2021 15:30
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x CU Bohemians Praha
2:2
13.kolo / středa 29.09.2021 18:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: SK Petřín Plzeň, Lobezská 984/22
SK Petřín Plzeň x FC Slavoj Vyšehrad U17
9:2
8.kolo / neděle 03.10.2021 12:30
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Sezimovo Ústí, stadion Soukeník
FC MAS Táborsko x FC Slavoj Vyšehrad U17
4:1
9.kolo / čtvrtek 07.10.2021 15:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x FK Viktoria Žižkov
10.kolo / neděle 17.10.2021 15:15
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Burkertova 303/2, Písek
FC Písek x FC Slavoj Vyšehrad U17
11.kolo / neděle 24.10.2021 12:15
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x SK Dynamo Č. Budějovice akademie B
12.kolo / neděle 07.11.2021 12:15
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x SK Slavia Praha B
16.kolo / neděle 13.03.2022 12:15
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Rynholec UMT
SK Kladno x FC Slavoj Vyšehrad U17
17.kolo / neděle 20.03.2022 12:15
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x FC Rokycany
18.kolo / neděle 27.03.2022 14:30
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Luční UMT
FC Viktoria Plzeň B x FC Slavoj Vyšehrad U17
19.kolo / neděle 03.04.2022 12:15
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x SK Benešov
20.kolo / neděle 10.04.2022 12:15
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: ul. Boženy Němcové 1780, Sokolov
FK Baník Sokolov x FC Slavoj Vyšehrad U17
21.kolo / neděle 17.04.2022 12:15
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x FK Motorlet Praha
22.kolo / neděle 24.04.2022 12:15
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Uhříněves UMT
CU Bohemians Praha x FC Slavoj Vyšehrad U17
23.kolo / neděle 01.05.2022 12:15
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x FC MAS Táborsko
24.kolo / neděle 08.05.2022 12:15
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: TJ Sokol Bílá Hora, Moravanů 2A, 169 00 Praha 6-Břevnov
FK Viktoria Žižkov x FC Slavoj Vyšehrad U17
25.kolo / neděle 15.05.2022 12:15
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x FC Písek
26.kolo / neděle 22.05.2022 12:45
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: SCM Mladé, V Hluboké cestě 2288, České Budějovice
SK Dynamo Č. Budějovice akademie x FC Slavoj Vyšehrad U17
27.kolo / neděle 29.05.2022 17:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: SC Xaverov Horní Počernice, sportovní areál Na Chvalech, Praha 20
SK Slavia Praha B x FC Slavoj Vyšehrad U17
28.kolo / neděle 05.06.2022 12:15
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x SK Petřín Plzeň
2:2
29.kolo / neděle 12.06.2022 12:15
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Na Litavce (hřiště 2), Příbram
1. FK Příbram B x FC Slavoj Vyšehrad U17
30.kolo / neděle 19.06.2022 12:15
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x FK Baník Most-Souš
3:1
30.kolo / neděle 19.06.2022 12:15
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x FK Baník Most-Souš
12:15

Tabulka "A tým"

Česká fotbalová liga Z V R P B
10.
Sokol Hostouň
29981235
11.
SK Benešov
29971334
12.
1. FK Příbram B
29961433
13.
Baník Sokolov
29951532
14.
Slavoj Vyšehrad
1583427
15.
Povltavská FA
29671625
16.
SK Rakovník
29442116
Celá tabulka

Pozvánka na utkání B-týmu

Všechny zápasy B-týmu

Výsledky

sobota 25.06.2022 10:15
FC Slavoj Vyšehrad U14
Baráž o účast v České lize starších žáků
1:2
SK Kladno
středa 22.06.2022 17:20
SK Kladno
Baráž o účast v České lize starších žáků
5:0
FC Slavoj Vyšehrad U14
neděle 19.06.2022 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká liga dorostu sk. A
3:1
FK Baník Most-Souš
neděle 19.06.2022 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká liga dorostu sk. A
6:0
FK Baník Most-Souš
sobota 18.06.2022 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U16
Česká dorostenecká divize sk. C
3:7
FK Náchod
sobota 18.06.2022 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U18
Česká dorostenecká divize sk. C
4:4
FK Náchod
sobota 18.06.2022 10:00
FŠ Litvínov
Česká liga žáků U-13 B
3:3
FC Slavoj Vyšehrad U13
sobota 18.06.2022 10:00
FŠ Litvínov
Česká liga žáků U-12 B
2:2
FC Slavoj Vyšehrad U12
čtvrtek 16.06.2022 17:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražský přebor
6:0
Olympia Radotín
středa 15.06.2022 17:30
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká liga žáků U-14
1:3
FK Meteor Praha VIII
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru