Zápasy U18

Minulý zápas

FC Slavoj Vyšehrad U18
FK Náchod
30. kolo - Česká dorostenecká divize sk. C, 18.06.2022 10:00
4:4

Všechny zápasy

středa 26.05.2021 18:30
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x SK Union Vršovice U19
pátek 28.05.2021 15:00
Přátelské utkání
Hřiště: stadion Xaverov Horní Počernice, hřiště č. 2
Slavia Praha U17 x FC Slavoj Vyšehrad U18
středa 21.07.2021 12:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x SK Střešovice U19
čtvrtek 29.07.2021 10:00
Přátelské utkání
Hřiště: hřiště TJ Sokol Záryby
FC Slavoj Vyšehrad U18 x FC Tempo Praha U17
sobota 31.07.2021 11:00
Přátelské utkání
Hřiště: hřiště Sokol Bílá Hora, Moravanů 2A, Praha 6-Břevnov
FC Slavoj Vyšehrad U18 x FK Viktoria Žižkov U18
neděle 08.08.2021 10:00
Přátelské utkání
Hřiště: hřiště SK Praga, Sokolovská 810/304, Praha 9-Vysočany
SK Praga Vysočany x FC Slavoj Vyšehrad U18
14.kolo / středa 11.08.2021 14:30
Dorost - starší Divize skupina A
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x SK Střešovice 1911
1.kolo / sobota 14.08.2021 10:00
Dorost - starší Divize skupina A
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x FK Admira Praha B
2.kolo / sobota 21.08.2021 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: hřiště TJ Sokol Bílá Hora, Moravanů 2A, Praha 6-Břevnov
FK Viktoria Žižkov B x FC Slavoj Vyšehrad U18
15.kolo / středa 25.08.2021 14:45
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: stadion v ul. 1. Máje 185, Náchod-Běloves
FK Náchod x FC Slavoj Vyšehrad U18
3.kolo / sobota 28.08.2021 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x CU Bohemians Praha
4.kolo / sobota 04.09.2021 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Městský stadion Nový Bydžov
RMSK Cidlina Nový Bydžov x FC Slavoj Vyšehrad U18
5.kolo / sobota 11.09.2021 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x FK Čáslav
6.kolo / sobota 18.09.2021 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: U Stadionu 937/17, Svitavy
TJ Svitavy x FC Slavoj Vyšehrad U18
7.kolo / sobota 25.09.2021 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x SK Vysoké Mýto
13.kolo / úterý 28.09.2021 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: areál SK Sparta Kolín, Brankovická ul. 1216
SK Sparta Kolín x FC Slavoj Vyšehrad U18
8.kolo / sobota 02.10.2021 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Na Lukách 1921, Vlašim
FC Sellier & Bellot Vlašim x FC Slavoj Vyšehrad U18
9.kolo / středa 06.10.2021 12:45
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x ABC Braník
4:2
10.kolo / sobota 16.10.2021 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Na Lukách 466, Trutnov
MFK Trutnov x FC Slavoj Vyšehrad U18
11.kolo / sobota 23.10.2021 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: stadion Sparta Krč
FC Slavoj Vyšehrad U18 x TJ Sokol Třebeš
12.kolo / sobota 30.10.2021 09:30
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x SK Praga Vysočany
středa 16.02.2022 17:30
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x SK Junior Praha U19
neděle 20.02.2022 09:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x FK Motorlet Praha U18
neděle 27.02.2022 13:05
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x FC Háje Jižní Město U19
neděle 06.03.2022 13:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x TJ Sokol Přestavlky
středa 09.03.2022 18:30
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x SK Nusle
16.kolo / sobota 12.03.2022 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: FK Admira UMT, Kobylisy
FK Admira Praha x FC Slavoj Vyšehrad U18
17.kolo / sobota 19.03.2022 10:00
Dorost - starší Divize skupina A
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x FK Viktoria Žižkov B
18.kolo / sobota 26.03.2022 13:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Uhříněves UMT
CU Bohemians Praha B x FC Slavoj Vyšehrad U18
19.kolo / sobota 02.04.2022 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x RMSK Cidlina Nový Bydžov
20.kolo / sobota 09.04.2022 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Vodranty
FK Čáslav x FC Slavoj Vyšehrad U18
21.kolo / čtvrtek 14.04.2022 12:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x TJ Svitavy
22.kolo / sobota 23.04.2022 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: U Stadionu 224, Vysoké Mýto
SK Vysoké Mýto x FC Slavoj Vyšehrad U18
23.kolo / sobota 30.04.2022 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x FC Sellier & Bellot Vlašim
24.kolo / sobota 07.05.2022 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Za Mlýnem 1774, Praha 4-Braník
ABC Braník x FC Slavoj Vyšehrad U18
25.kolo / sobota 14.05.2022 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x MFK Trutnov
26.kolo / sobota 21.05.2022 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Školská 734/8, Třebeš, Hradec Králové
TJ Sokol Třebeš x FC Slavoj Vyšehrad U18
27.kolo / sobota 28.05.2022 13:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Sokolovská 810/304, Praha 9-Vysočany
SK Praga Vysočany x FC Slavoj Vyšehrad U18
28.kolo / sobota 04.06.2022 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x SK Sparta Kolín
29.kolo / čtvrtek 09.06.2022 11:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Cukrovarnická 1071, Praha 6-Střešovice (hřiště UMT)
SK Střešovice 1911 x FC Slavoj Vyšehrad U18
1:3
30.kolo / sobota 18.06.2022 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U18 x FK Náchod
4:4

Tabulka "A tým"

Česká fotbalová liga Z V R P B
10.
Sokol Hostouň
29981235
11.
SK Benešov
29971334
12.
1. FK Příbram B
29961433
13.
Baník Sokolov
29951532
14.
Slavoj Vyšehrad
1583427
15.
Povltavská FA
29671625
16.
SK Rakovník
29442116
Celá tabulka

Pozvánka na utkání B-týmu

Všechny zápasy B-týmu

Výsledky

sobota 25.06.2022 10:15
FC Slavoj Vyšehrad U14
Baráž o účast v České lize starších žáků
1:2
SK Kladno
středa 22.06.2022 17:20
SK Kladno
Baráž o účast v České lize starších žáků
5:0
FC Slavoj Vyšehrad U14
neděle 19.06.2022 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká liga dorostu sk. A
3:1
FK Baník Most-Souš
neděle 19.06.2022 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká liga dorostu sk. A
6:0
FK Baník Most-Souš
sobota 18.06.2022 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U16
Česká dorostenecká divize sk. C
3:7
FK Náchod
sobota 18.06.2022 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U18
Česká dorostenecká divize sk. C
4:4
FK Náchod
sobota 18.06.2022 10:00
FŠ Litvínov
Česká liga žáků U-13 B
3:3
FC Slavoj Vyšehrad U13
sobota 18.06.2022 10:00
FŠ Litvínov
Česká liga žáků U-12 B
2:2
FC Slavoj Vyšehrad U12
čtvrtek 16.06.2022 17:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražský přebor
6:0
Olympia Radotín
středa 15.06.2022 17:30
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká liga žáků U-14
1:3
FK Meteor Praha VIII
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru