Následující zápas "A týmu"
FC Slavoj Vyšehrad vs. FK Ústí nad Labem
6. kolo Fortuna národní liga sobota 03.10.2020 16:00 Evžena Rošického - Strahov

Zápasy U19

Minulý zápas

SK Benešov U19
FC Slavoj Vyšehrad U19
4. kolo - Česká liga dorostu sk. A, 30.09.2020 15:45

Další zápas

FC Slavoj Vyšehrad U19
CU Bohemians Praha
7. kolo - Česká liga dorostu sk. A, neděle 04.10.2020 10:00
10:00
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT

Všechny zápasy

neděle 02.08.2020 10:00
Přátelské utkání
Hřiště: hřiště Sokol Libiš
Sokol Libiš x FC Slavoj Vyšehrad U19
středa 05.08.2020 18:00
Přátelské utkání
Hřiště: hřiště Jílové
FC Jílové x FC Slavoj Vyšehrad U19
neděle 09.08.2020 10:00
Přátelské utkání
Hřiště: hřiště Sparta Mratín
FK Neratovice U19 x FC Slavoj Vyšehrad U19
neděle 16.08.2020 14:00
Přátelské utkání
Hřiště: stadion Slavoj Vyšehrad
FC Slavoj Vyšehrad U19 x SK Aritma Praha U19
1.kolo / neděle 23.08.2020 10:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: stadion Slavoj Vyšehrad - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U19 x SK Kladno
2.kolo / neděle 30.08.2020 10:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Rokycany
FC Rokycany x FC Slavoj Vyšehrad U19
3.kolo / neděle 06.09.2020 10:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U19 x FC Viktoria Plzeň B
5.kolo / neděle 20.09.2020 10:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U19 x FK Baník Sokolov
6.kolo / neděle 27.09.2020 10:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad U19 x FK Motorlet Praha
4.kolo / středa 30.09.2020 15:45
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Benešov UMT
SK Benešov U19 x FC Slavoj Vyšehrad U19
7.kolo / neděle 04.10.2020 10:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U19 x CU Bohemians Praha
10:00
8.kolo / neděle 11.10.2020 10:15
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: SA Soukeník T.
FC MAS Táborsko x FC Slavoj Vyšehrad U19
10:15
9.kolo / neděle 18.10.2020 10:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U19 x FK Viktoria Žižkov
10:00
10.kolo / neděle 25.10.2020 10:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Burketova T.
FC Písek x FC Slavoj Vyšehrad U19
10:00
11.kolo / neděle 01.11.2020 10:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U19 x SK Dynamo Č. Budějovice akademie B
10:00
12.kolo / neděle 08.11.2020 10:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U19 x SK Slavia Praha B
10:00
13.kolo / neděle 15.11.2020 13:45
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: SK Petřín Plzeň UMT
SK Petřín Plzeň x FC Slavoj Vyšehrad U19
13:45
14.kolo / neděle 22.11.2020 10:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U19 x 1.FK Příbram fotb. akademie
10:00
15.kolo / neděle 29.11.2020 10:30
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Baník Souš - UMT
FK Baník Most Souš x FC Slavoj Vyšehrad U19
10:30

Tabulka "A tým"

Fortuna národní liga Z V R P B
9.
MFK Chrudim
41124
10.
FC Vlašim
31023
11.
1.SK Prostějov
40313
12.
FC MAS Táborsko
40131
13.
FC Slavoj Vyšehrad
30121
14.
FK Fotbal Třinec
40040
Celá tabulka

Výsledky

středa 30.09.2020 18:00
SK Benešov
Česká liga dorostu sk. A
0:8
FC Slavoj Vyšehrad U17
středa 30.09.2020 16:30
Sokol Kolovraty
Pražský přebor
2:1
FC Slavoj Vyšehrad B
středa 30.09.2020 15:45
SK Benešov U19
Česká liga dorostu sk. A
3:3
FC Slavoj Vyšehrad U19
pondělí 28.09.2020 14:30
FC Slavoj Vyšehrad U13
Česká liga žáků U-13 B
2:10
SK Slavia Praha
pondělí 28.09.2020 14:30
FC Slavoj Vyšehrad U12
Česká liga žáků U-12 B
2:13
SK Slavia Praha
neděle 27.09.2020 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká liga dorostu sk. A
3:3
FK Motorlet Praha
neděle 27.09.2020 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká liga žáků U-14
0:11
CU Bohemians Praha
neděle 27.09.2020 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká liga dorostu sk. A
6:1
FK Motorlet Praha
neděle 27.09.2020 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U15
Česká liga žáků U-15
0:6
CU Bohemians Praha
sobota 26.09.2020 14:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražský přebor
7:2
SK Uhelné sklady Praha
Všechny výsledky A-týmu

Pozvánka na utkání

FC Slavoj Vyšehrad U18
Česká dorostenecká divize sk. C
sobota 03.10.2020 10:00
Český lev-Union Beroun
AFK Slavoj Podolí Praha
Pražský přebor
sobota 03.10.2020 10:15
FC Slavoj Vyšehrad B
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká liga dorostu sk. A
neděle 04.10.2020 10:00
CU Bohemians Praha
Všechny zápasy A-týmu
Nahoru