Zápasy U12
Minulý zápas
MFK Trutnov
FC Slavoj Vyšehrad U12
23. kolo - Česká divize mladších žáků U12 (skupina C), 21.04.2024 13:00
16:1
Všechny zápasy
1.kolo / středa 30.08.2023 10:00
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: Na Pecích 1044/46, Praha 8-Kobylisy (hřiště UMT)
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: Na Pecích 1044/46, Praha 8-Kobylisy (hřiště UMT)
FK Admira Praha x FC Slavoj Vyšehrad U12
7:3
5.kolo / neděle 03.09.2023 10:00
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: Brankovická 1216, Kolín
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: Brankovická 1216, Kolín
SK Sparta Kolín x FC Slavoj Vyšehrad U12
33:0
6.kolo / sobota 09.09.2023 10:00
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: stadion Sparta Krč, ul. Branická, Praha 4
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: stadion Sparta Krč, ul. Branická, Praha 4
FC Slavoj Vyšehrad U12 x TJ Sokol Třebeš
1:3
2.kolo / středa 13.09.2023 17:15
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: stadion Sparta Krč, ul. Branická, Praha 4
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: stadion Sparta Krč, ul. Branická, Praha 4
FC Slavoj Vyšehrad U12 x FC Slavia Hradec Králové
4:15
7.kolo / neděle 17.09.2023 10:00
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: U Stadionu 937/17, Svitavy
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: U Stadionu 937/17, Svitavy
TJ Svitavy x FC Slavoj Vyšehrad U12
31:0
8.kolo / sobota 23.09.2023 14:30
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: stadion Sparta Krč, ul. Branická, Praha 4
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: stadion Sparta Krč, ul. Branická, Praha 4
FC Slavoj Vyšehrad U12 x MFK Trutnov
0:22
3.kolo / čtvrtek 28.09.2023 10:00
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: Dolní Libchavy 313, okres Ústí nad Orlicí
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: Dolní Libchavy 313, okres Ústí nad Orlicí
FK Orlicko x FC Slavoj Vyšehrad U12
38:0
9.kolo / neděle 01.10.2023 16:00
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: Sportovní areál Nad Přehradou, Milánská 471, Praha 15-Horní Měcholupy
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: Sportovní areál Nad Přehradou, Milánská 471, Praha 15-Horní Měcholupy
FC Háje Jižní Město x FC Slavoj Vyšehrad U12
6:3
10.kolo / sobota 07.10.2023 14:30
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: stadion Sparta Krč, ul. Branická, Praha 4
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: stadion Sparta Krč, ul. Branická, Praha 4
FC Slavoj Vyšehrad U12 x SC Xaverov Horní Počernice
2:13
12.kolo / sobota 21.10.2023 14:30
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: stadion Sparta Krč, ul. Branická, Praha 4
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: stadion Sparta Krč, ul. Branická, Praha 4
FC Slavoj Vyšehrad U12 x FK Náchod
1:12
13.kolo / středa 25.10.2023 16:00
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: K vodě 3186/2, Praha 10-Záběhlice (UMT)
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: K vodě 3186/2, Praha 10-Záběhlice (UMT)
ČAFC Praha x FC Slavoj Vyšehrad U12
21:2
15.kolo / sobota 11.11.2023 10:00
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: stadion Sparta Krč, ul. Branická, Praha 4
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: stadion Sparta Krč, ul. Branická, Praha 4
FC Slavoj Vyšehrad U12 x MFK Chrudim
0:15
14.kolo / čtvrtek 16.11.2023 18:00
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: Vodranty 1664, Čáslav
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: Vodranty 1664, Čáslav
FK Čáslav x FC Slavoj Vyšehrad U12
19:2
17.kolo / neděle 10.03.2024 15:00
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: V. Nejedlého 1216, Hradec Králové
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: V. Nejedlého 1216, Hradec Králové
FC Slavia Hradec Králové x FC Slavoj Vyšehrad U12
13:0
18.kolo / sobota 16.03.2024 10:00
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U12 x FK Orlicko
0:16
19.kolo / sobota 23.03.2024 10:00
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: U Stadionu 224, Vysoké Mýto
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: U Stadionu 224, Vysoké Mýto
SK Vysoké Mýto x FC Slavoj Vyšehrad U12
20:1
20.kolo / pátek 29.03.2024 10:00
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U12 x SK Sparta Kolín
2:25
21.kolo / neděle 07.04.2024 13:30
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: Školská 734/8, Hradec Králové 11-Třebeš
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: Školská 734/8, Hradec Králové 11-Třebeš
TJ Sokol Třebeš x FC Slavoj Vyšehrad U12
11:3
22.kolo / sobota 13.04.2024 14:00
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U12 x TJ Svitavy
1:5
23.kolo / neděle 21.04.2024 13:00
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: Na Lukách 466, Trutnov (hřiště UMT)
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
Hřiště: Na Lukách 466, Trutnov (hřiště UMT)
MFK Trutnov x FC Slavoj Vyšehrad U12
16:1
Mládežnické týmy
Tabulka "A tým"
Pražský přebor | Z | V | R | P | B | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Přední Kopanina | 22 | 16 | 1 | 5 | 49 |
2. | FC Slavoj Vyšehrad | 22 | 13 | 5 | 4 | 44 |
3. | FC Tempo Praha | 22 | 13 | 4 | 5 | 43 |
4. | SK Střešovice 1911 | 22 | 12 | 3 | 7 | 39 |
5. | FC Zličín | 22 | 11 | 4 | 7 | 37 |
6. | Sokol Kolovraty | 22 | 11 | 3 | 8 | 36 |
7. | ČAFC Praha | 22 | 9 | 6 | 7 | 33 |
8. | FK Motorlet Praha B | 22 | 9 | 5 | 8 | 32 |
Celá tabulka |
Pozvánka na utkání B-týmu
TJ Sokol Řepy
Pražská I. B třída (skupina A)
neděle 28.04.2024 17:00
FC Slavoj Vyšehrad B
|
||||||
Všechny zápasy B-týmu |
---|
Výsledky
neděle 21.04.2024 17:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. B třída (skupina A)
1:3
TJ Sokol Nebušice
|
||||||
neděle 21.04.2024 13:00
MFK Trutnov
Česká divize mladších žáků U13 (skupina C)
10:4
FC Slavoj Vyšehrad U13
|
||||||
neděle 21.04.2024 13:00
MFK Trutnov
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
16:1
FC Slavoj Vyšehrad U12
|
||||||
neděle 21.04.2024 11:15
SC Xaverov Horní Počernice
Pražský přebor staršího dorostu U19
2:5
FC Slavoj Vyšehrad U18
|
||||||
sobota 20.04.2024 14:30
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
3:2
FK Teplice B
|
||||||
sobota 20.04.2024 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká divize staršího dorostu U19 (skupina B)
0:2
FK Teplice B
|
||||||
sobota 20.04.2024 12:00
FC Tempo Praha
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
11:0
FC Slavoj Vyšehrad U14
|
||||||
sobota 20.04.2024 10:15
ABC Braník
Pražský přebor
1:6
FC Slavoj Vyšehrad
|
||||||
sobota 20.04.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U16
Pražský přebor mladšího dorostu U17
6:3
SK Střešovice 1911
|
||||||
sobota 20.04.2024 10:00
FC Tempo Praha
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
8:0
FC Slavoj Vyšehrad U15
|
||||||
Všechny výsledky A-týmu |
---|