FC Slavoj Vyšehrad vs. FK Motorlet Praha B
12. kolo Pražský přebor neděle 27.10.2024 10:15 Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi

Na Admiře se žákům nedařilo, inkasovali dohromady 13 gólů

06. 10. 2024

U 15/U 14 – Pražská derby se našim starším žákům na podzim zatím nedaří. V součtu skóre z obou zápasů podlehli v září Viktorii Žižkov 4:11 a nyní Admiře 2:13. Utkání se hrála v sobotu 5. října, přičemž patnáctiletí podlehli černobílým 1:6 a čtrnáctiletí 1:7.

V zápase U 15 se přitom náš tým ujal již po pěti minutách hry vedení, kdy po průnikové přihrávce od Matiče přehodil brankáře domácích Saroian. Další dvě šance, které měli právě oba jmenovaní hráči, se už ale bohužel proměnit nepodařilo. Stav 0:1 vydržel do 20. minuty, zbývajících dvacet minut první půle už domácí využili k tomu, aby otočili skóre na 4:1 a ve druhé půli přidali ještě další dva góly. Utkání se hrálo na dost bahnitém terénu, na němž hráči podklouzávali, a to včetně brankářů.

Naše U 15 figuruje po devíti odehraných kolech na 10. místě tabulky, zatímco U 14 je ve své soutěži na 9. místě.

V sobotu 12. října naši starší žáci přivítají v Krči týmy Neratovic. Zápas patnáctiletých má výkop v 10 hodin, čtrnáctiletých o dvě hodiny později.

U 15: Admira Praha – Slavoj Vyšehrad 6:1 (4:1)

9. kolo České divize starších žáků U 15 (skupina B), hráno v sobotu 5. října 2024 na hřišti při ZŠ Hovorčovická v Kobylisích. Branky: 21., 25., 40. a 56. Kudyn, 38. a 65. Válek – 6. Saroian. Rozhodčí: Ducháček – Dubenský, Pekař. ŽK: Musel (Admira). Diváků: 42.

Admira U 15: Smetana – Štorek, Kohoutek (41. Varha), Kudyn, Musel, Sazama (41. Casado). Válek, Veselý, Salák (41. Šljukič), Belenchi (41. Khuda), Zenker. Trenéři Jan Musel, Roman Veselý a Jakub Kuboš.

Vyšehrad U 15: Debnár – Staněk (41. Tesařík), Štěpanovský, Marcsa, Pšenička (60. Socha) – Stolz (70. Neubert) – Brenn (70. Siládi), Liegert (60. Lillard), Šnejdar, Matič (60. Galić) – Saroian (60. Beriša). Trenéři Lukáš Splavec a František Stolař.

Fotogalerie z utkání: ZDE

Střelci branek Vyšehradu U 15 v České divizi starších žáků

3 – Matič, 2 – Brenn Saroian, 1 – Kotlár, Liegert, Lillard, Marcsa, Šnejdar, Tesařík.

4 – Matič, Saroian, 2 – Brenn, Marcsa, 1 – Pšenička, Šnejdar.

U 14: Admira Praha – Slavoj Vyšehrad 7:1 (2:0)

9. kolo České divize starších žáků U 14 (skupina B), hráno v sobotu 5. října 2024 na hřišti při ZŠ Hovorčovická v Kobylisích. Branky: 29. a 48. J. Carmine, 39. a 76. Dobrý, 75. Libíček, 77. Sýkorovský, 79. Novák – 73. Sejdia. Rozhodčí: Dubenský – Ducháček, Pekař. ŽK: Dakhno, Bykhovskyi (oba Vyšehrad). Diváků: 32.

Admira U 14: Harynets – Polka (66. Chadima), Ryšavý (50. Táborský), Novák, Altaj (50. Mičko), Kohoutek, Majer (66. Dat Tien), Dobrý, Sýkorovský, Tesař (50. Libíček), J. Carmine. Trenér Tomáš Majer.

Vyšehrad U 14: Knězů – Stoklas, Dakhno, Bykhovskyi, Roskowetz (70. Seifert), Jeřábek, Fanta, Quast, Šuško, Vrba (41. Grassle), Sejdia. Trenér Karel Roskowetz.