ČAFC Praha vs. FC Slavoj Vyšehrad
7. kolo Pražský přebor sobota 21.09.2024 10:30 K vodě 3186, 106 00 Praha 10-Záběhlice

U 15 podlehla Orlicku vysoko 1:7; již ve středu vyzve Háje Jižní Město

09. 06. 2024

U 15/U 14 – Poločas 1:1, po změně stran ale šest inkasovaných branek během dvaceti minut, takže debakl. Patnáctiletí šemíci v sobotu 8. června prohráli v Krči vysoko 1:7 s Orlickem, které je na 6. místě tabulky skupiny C České divize U 15. Vyšehrad figuruje na předposledním 15. místě s náskokem či odstupem dvou bodů na poslední Vysoké Mýto.

„Po našem velmi dobrém výkonu v prvním poločase nás zcela položily dva slepené góly na 1:2 a 1:3,“ uvedl trenér Aleš Carmine. „První gól vyplynul z nezodpovědnosti a lenosti navázat se s nabíhajícím protihráčem při standardní situaci a gól na 1:3 padá na vrub nesoustředěnost našeho brankáře, kterému prošla slabá střela z volného přímého kopu pod rukou, i když u tyče byl včas. Potom jsme se už úplně sesypali. Nebude-li každý z nás, a je jedno, zda hráči nebo trenéři, po celých 80 minut soustředěni na zápas, to znamená chtít po celých 80 minut získat každý míč, bojovat o něj a jít si za vítězstvím a nebude-li  po celých 80 minut každý z hráčů v každé vteřině zápasu odpovědný za svůj prostor a hráče v něm, nebudeme-li každou vteřinu zápasu bojovní a soubojoví, může nás to stát dobrý výsledek i ve zbývajících zápasech. Protože přesně těch pár vteřin, co některý hráč vypne, nás může stát dobrý výsledek, a přesně tohle se také stalo v zápase s Orlickem. Je to o morálních vlastnostech každého z nás. Tento zápas teď chceme hodin za hlavu, nic jiného nám ani nezbývá, už ve středu nás čekají Háje.“

Našim starším žákům zbývají ještě dva dvojzápasy. Ve středu 12. června se představí v areálu Nad Přehradou (Horní Měcholupy) v soubojích s týmy Hájů Jižní Město, přičemž zápas patnáctiletých začíná v 15.30 hod. a čtrnáctiletých o dvě hodiny později, tedy v půl šesté večer. V derniéře sezony nastoupí v neděli 16. června v Náchodě (rovněž od 10 a 12 hodin).

U 15: Slavoj Vyšehrad – FK Orlicko 1:7 (1:1)

30. kolo České divize starších žáků U 15 (skupina C), hráno v sobotu 8. června 2024 v Krči. Branky: 15. Cuc – 4. a 47. Dušek, 49. a 64. Ernest Kalcovský, 53. Olah, 56. Štěpánek, 67. Jirásek. Rozhodčí: Ludvík – Lukáš, Vidím. ŽK: Rýdl (Orlicko). Diváků: 40.

Vyšehrad U 15: Marcsa – Kadlec (49. Saroian), Matič (65. Surmyk), Jireček, Cuc – Čeněk, Fiktus (65. Carmine) – Nevrlý (59. Moltaš), Cvrček (65. Kozhukhar), Prokop (65. Waller) – Cacara. Trenéři Aleš Carmine a Vítězslav Felčárek.

Orlicko U 15: Jáneš – Kalous, Rýdl, Olah (65. Pánek), Procházka (70. Erik Kalcovský), Dušek, Jirásek, Ernest Kalcovský, Štěpánek, Klouda, Žďárský. Trenéři Vladimír Novák, Roman Špaček a Jan Dušek.

Střelci branek Vyšehradu U 15 v České divizi starších žáků

8 – Vácha, 6 – Matič, 5 – Prokop, 4 – Dorey, 3 – Cuc, 2 – Carmine, 1 – Cacara, Čeněk, Moltaš, Saroian.

U 14: Slavoj Vyšehrad – FK Orlicko 2:2 (1:1)

30. kolo České divize starších žáků U 14 (skupina C), hráno v sobotu 8. června 2024 v Krči. Branky: 25. Brenn, 64. Matič – 12. Doan Minh Anh, 45. Gombár. Rozhodčí: Lukáš – Ludvík, Vidím. ŽK: Šusta (Orlicko). Diváků: 30.

Vyšehrad U 14: Marcsa – Staněk (57. Siládi), Lillard (48. Šnejdar), Brenn (71. Holovnych), Pšenička, Liegert, Saroian, Štěpanovský (65. Beriša), Stolz, Galić (48. Matič), Tesařík (41. Bakhir). Trenéři Aleš Carmine a Vítězslav Felčárek.

Orlicko U 14: Endyš – Šusta, Fajfr, Tareš, Gombár, Mucha, Rybka, Sedláček, Arban (74. Navrkal), Hanik (41. Schauer), Doan Minh Anh (58. Pávek). Trenéři Daniel Smíšek a Jan Endyš.